• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OFFINKAA: imho se to v některých případech dá odhadnout. pokud se ti objeví ve friend suggestion nějaký člověk, se kterým sis nepsala, ani se na jeho profil nedívala, ani nemáte hodně společných známých - může to být proto, že se díval na tvůj profil. stalo se mi to, že mi to ukazovalo dceru našich známých - a bylo to skutečně proto, že se dívala na můj profil :)
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    Stalo se vám někomu, že nešlo vypnout upozornění na e-mail? V nastavení účtu normálně odškrtnu všechno, uložím... a když se překliknu do jiné záložky a zpět tak je to tom zas... co s tím?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    OFFINKAA: porad to neni mozny, imho jen nejaka shoda nahod
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OFFINKAA: afaik je to stale nemozne...
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Je možné zjistit, kdo se díval na můj profil, aniž by byl můj přítel? Včera jsem byla dotázána proč jsem se někomu dívala do profilu aniž bych ho požádala o přátelství (dotazovaný byl majitelem profilu). Do včerejška jsem si myslela, že je to nemožné.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Jak přidat někomu příbuzenský vztah, který není v té základní nabídce (bratr, sestra, babička..)? Vím, že to jde, protože jsem u někoho viděla, že ho má označeného jako "budoucí švagr".
    HDG
    HDG --- ---
    TUSIL: jj už to mama, nevšim sem si, že to jde měnit až po 24 přátelích ,)
    HDG
    HDG --- ---
    zdravim, chtěl bych se zeptat: jak vytvořim profil na fb, aby se dal linkovat napřiklad takto: facebook.com/debil


    ? ,)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CLUBEER: good one .) s potesenim konstatuji, ze svoje pratele a zname nehodnotim tim, zda je mam ci nemam v kontaktech na fb.. mam tam 11 konktatu a bohate mi to staci..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    THESTOUPA: nemam ho v kontaktech, takze to nejde.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HAWLIS: a zkousel jsi toho znameho nekde oznacit? :-)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELESDY: tam to nabízí akorát moznost, ze fotky na kterych sem oznacen, uvidim pouze ja.. coz uz jsem overoval a nefunguje to moc spolehlive.. ale kazdopadne to neresi to, ze chci aby me neslo vubec nijak nikde oznacit.. ale znamej tvrdi ze to jde, ze to nekde nejak nastavil...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    M_IKESS: imho treba vyckat casu...
    M_IKESS
    M_IKESS --- ---
    prosím, taky bych se připojil jedním dotazem. Na netu hodně lidi píší, že se jim fb chat historie ukládá do zpráv, stejně tak to píší v help centru fb. mě se ale neukládá, nevíte někdo jak ji aktivovat?Nebo kde tedy mám historii chatu? potřebuju ji:) dík
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    cus dotaz, nevite nekdo pls jak se da nastavit, aby me nikdo nemohl oznacit na zadny fotce? dix
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    HADIAK: jop, jde to :) diky
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WOJTISHEK: skus ju pridat do blocked...?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Da se nejak zablokovat "nahodny" pristup k osobe, kterou nemam v pratelich a vim ze ma pristupnou zed pro pratele pratel, ktera, kdyz bych ji neustale sledoval, by byla kontraproduktivni k cemukoliv?

    diky
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CLUBEER: napadá mě, jestli to nemá u sebe nějak zakázané...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam