• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    neviem ci kool, ale proste ksichtoknizka. volam to tak odzaciatku, pred tym som nikoho nepocul to tak volat. a je to aj moje username :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    OTZ: Cool označení pro FB - ksichtoknížka.
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: co je "KK"?
    OTZ
    OTZ --- ---
    co to je zas za tuining dopiči? na zeď nejdou dávat odkazy, resp. jdou ale jenom link..
    OTZ
    OTZ --- ---
    většinou to nefunguje při vložení nějakýho textu
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: daval si do statusu link na jutrubku napr? treba link "odoslat" enternom, KK spravi nahlad.. a potom funguje aj [share]...
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    mensi zmena v ramci sdileni a tagovani:

    http://www.facebook.com/about/control/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hmmm, KK cenzuruje moju stranku :D

    (post odosle, ja ho vidim a mam ho aj v profile, ale som jediny, ostatnym sa nezobrazi a pri poslani linku sa im zobrazi "This content is currently unavailable").
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    NAILER: to jde zakázat?
    HURDA
    HURDA --- ---
    GHOSTSTALKER: Mě to sdílet jde, už na to asi fb přišel, taky si spíš myslim, že někdo organizovaně klikal na abusive, nebo nějaká aplikace spamovala s odkazem.

    Ale myslim, že je cool být cenzrovaný facebookem....
    OTZ
    OTZ --- ---
    blbej vtip
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: a [Share] funguje? :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    zasr. toto, proč napíšu příspěvek jak debil a na "sdílet" prostě nejde kliknout?
    YARARA
    YARARA --- ---
    všimli jste si taky už?!?!
    včera si mě přidala jedna kamarádka mého kamaráda... zaprvé v oznámeních přátel se neobjevilo nic, všimnul jsem si toho náhodou... tak jsem to v klidu potvrdil, páčto toho člověka znám... a dnes mi přišlo toto... a to už mi bylo jasné o co jde... zvlášť když vim, že umí německy, nikoli anglicky :o)

    Lenka
    hi

    Wojtíšek
    cau

    Lenka
    Wanna laugh ? )

    Wojtíšek
    yes

    Lenka
    http://tinyurl.com/1670252586-html

    a spolubydlící mi na to řekla, že se jí to stalo před pár dny taky... takže řek bych, že nebudem jediní...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    HONZIK_HAPPY: Vsimla som si ze dole pribudla moznost chat schovat. V pravom dolnom rohu.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    MYJKA: tyjo ja jsem z toho porad zmatena , protoze na xp se mi tvari jinak nez na sedmickach :o)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    FB zase vratil stary chat?
    TOM
    TOM --- ---
    GHOSTSTALKER: těžko říct - jako "spammy" nebo "abusive" to mohl označit kdokoli

    neměl by být problém vyzkoušet - sdílet odkaz na stránku, nechat ho jednou osobou z přátel označit jako spam, a zkusit kýmkoliv jiným tentýž odkaz sdílet taky
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    ani když se tečky nahradí slovem dot :)
    YARARA
    YARARA --- ---
    GHOSTSTALKER: hezké, hezké...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam