• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOM: mozno synchronizacia serverov. nech to skusia o hodinku, o dve...
    TOM
    TOM --- ---
    DOTCOM: to bych pochopil, jinak to asi ani nejde, jenže proč to nejde vidět pro mé přátele ani když kliknou přímo na můj profil?

    musím podotknout, že dosud nemám ten ohyzdně pomalý a nepřehledný timeline, ale to by hrát roli snad nemělo
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    TOM: to neni o tom ze by fb nefungoval, takovy ma proste algoritmy vyberu veci na zed.
    TOM
    TOM --- ---
    nevíte někdo jak zařídit, aby se opravdu všechno, co napíšete do kolonky "What's on your mind?" zobrazilo všem přátelům, kteří vás nemají ve spamu?
    anebo minimálně aby to bylo vidět pro všechny (nejen ty "blízké", což je celkem novinka) přátele, kteří se podívají na váš profil přímo?

    on si to totiž fcb rozhoduje sám od sebe
    VŽDYCKY ukáže fotku, share, a nepo post na zeď někomu jinému
    MÁLOKDY odkaz
    TÉMĚŘ NIKDY "suchý" text

    sračka nekvalitní
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    MUI: ah, uz to vidim, jsem doufala, ze nebudu muset kazdy vlakno otevirat a pujde to treba nejak hromadne, ale i tak moc dik.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    MUI: praveze, kdyz vlezu do archivovanejch, tak tam mam jenom moznost "Vyradit z archivu", coz udela akorat to, ze to konverzaci zase presune zpatky do prectenejch zprav :-/ a zadnou moznost "Odstranit" nebo "Uplne vymazat" nevidim.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    daji se z FB nejak uplne vymazat zpravy? Nabizi mi to jenom archivaci.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    BOO: jj, to ja vim, kde to vypnout ve chvili, kdy si nastavim RSVP, jde mi o to aby mi ta upozorneni nechodila hned, co mne nekdo na danou udalost pozve, aniz bych zareagoval...
    HOLKA
    HOLKA --- ---
    Cau lidi, mám na Vás velkou prosbu. Na tomto odkazu právě probíhá soutěž, kdy projekt, který získá nejvíce hlasů bude ohodnocen a tím tak dostane na podporu finanční částku. Jsem produkční sdružení pro hiporehabilitaci, které se snaží pomáhat postiženým dětem a to provozem hipoterapie. Informace o Nás může získat zde: www.hiporehabilitace.com Pokud by jste Nám chtěli trošičku pomoci, prosím hlasujte pro Nás na tomto odkazu - velice tím pomůžete dětem, které si pomoc zaslouží a každým svým úsměvem to tisíckrát splatí. http://www.pomahamesprovidentem.cz/souteze/provident/pomahame-s-providentem-v-cervenci-2012/hiporehabilitacni-pobyt/ Díky všem :-) Hlasovat můžete do konce června.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    ALEF: Nejlepší by bylo nepoužívat facebook :D
    A nebo použít zkracovač či si koupit doménu a přesměrovat jí..
    ALEF
    ALEF --- ---
    tak jsem objevil ze se da udelat srozumitelna url adresa i pro skupinu, nejen pro stranku nebo profil, napriklad pro tu nasi skupinu ke cviceni jogy zadarmo kazdy ctvrtek na vysehrade: http://www.facebook.com/groups/jogapraha/ - jedina chybka na krase te adresy je to "groups" v pulce, nevite jak by se to dalo udelat aby to tam nebylo? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    musel som repastnut :)

    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Facebook je ekologická katastrofa lidské duše. Rozhovor s Ebenem Moglenem - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/facebook-je-ekologicka-katastrofa-lidske-duse-rozhovor-s-ebenem-moglenem/
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MUI: Zkoušel jsem vymazat kukiny, jiný prohlížeč, jiný počítač, telefon, prostě všechno. Teď jsem napsal podpoře. Tak uvidíme.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    RICARDERON: Hoho, tak na stránky, kde jsem správce, psát můžu. To je docela hustý bug.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    HADIAK: Jo, to bude asi ono. Zprávy a aplikace jedou. Ovšem jestli to bude blbnout zítra v práci - vedu firemní FB - asi se budu zlobit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RICARDERON: chvilkovym vypadkom ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Mám zajímavý problém, se kterým jsem se nesetkal ještě. Nemůžu komentovat, přidávat statusy ani fotky. Prý později. Chvilkový výpadek - budiž - ale tohle je víc jak půl dne. A netuším, čím to je.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    sakra jak se zbavim toho, aby mi chodilo upozorneni z udalosti, do ktere me nekdo pozve aniz bych jakkoliv reagoval?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MUI: ani comment? a si tam tagnuty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam