• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Jo zda se ze uz funguje. Ja myslel ze mam zas neco s kompem :-) Dekuju za rychle info.
    ELEE
    ELEE --- ---
    ale už zase de :D
    ELEE
    ELEE --- ---
    nefunguje
    twitterovýGoogle Facts ‏@GoogleFacts píšou:
    Right now, Facebook is down in Sweden and Denmark.
    a lidi připojujou že nefunguje i norsko, irsko, portuaglsko jižní afrika ... francie, španělsko
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Funguje Vam ted facebook?
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Slusne, Facebook testuje funkcionalitu tlacitka "Me want"
    Facebook testing 'want' button for products that will pave way for entrance into e-commerce market | Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2214975/Facebook-testing-want-button-products-pave-way-entrance-e-commerce-market.html?ITO=1490
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Existuje nejaky zpusob jak dostat jako uvodni obrazek gif?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LENCADLO: Pouze u FB se toto děje ? Smazání cache prohlížeče jsi provedl, doporučil bych zkontrolovat log z RISTu.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LENCADLO: prehliadac/system/antivirus?
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    nevím co dělat.po každém přihlášení na fb se mi účet do 15 vteřin odhlásí...netušíte někdo, jak se toho zbavím? napadá mě jedině , že celej počítač poletí oknem:)
    FORREST
    FORREST --- ---
    Mam nainstalovan Facebook messenger na Androidu a nova verzi se mi chce hrabat v SMS.
    Tusite nekdo proc tohle FB potrebuje? A nainstalovali jste si to?
    Predem diky za odpovedi
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    TUSIL: Medzitym som nasla. Diky. :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Mam app na FB v iPhone. K svojmu uctu mam vytvorenu stranku, ale ani zaboha nemozem najst kde prepnem, ze chcem pisat ako stranka a nie ako ja. Netusite?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    HADIAK: ď
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    POZITRON: normalne na home kliknes na * a tam mas "view as". hore napises meno a *tadaaa*.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    jak na facebooku zjistim, co kdo na mem proflu vidi? vim, ze to nejak slo, ale nepamatuju si jak, na facebook moc nechodim.
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    kdyz nahazuju ruzne informace na moje fanouskoske stranky tak mi to pise tenhle nesmysl:
    potvrdit opetovne nacteni
    mate rozepsany prispevek. chcete tuto stranku opustit a zahodit tak svou praci?

    opravdu chcete tuto stránku opet nacist?

    a pak jsou tam dve moznosti
    nacist a zahodit

    at dam co dam tak nikdy mi to ten muj prispevek nezobrazi na te strance..proc tomu tak je kua?:)dik
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Myslíš toto ?



    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Dobrá věc je spouštět facebook přes nějakou US proxy, tam jsou změny k mání dříve :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MUI: Systém zpráv je momentálně přepracováván, tak to bude IMHO spojeno s tím

    Facebook se chystá přepracovat Zprávy, budou se více podobat e-mailu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam