• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    HAWLIS: Tak to nevim. Napis na support
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    WRATA: nefunguje to čéče.. fakt jsem nabyl dojmu, že to nejde.. prosel sem hromady profilu a nikdo to nema..
    WRATA
    WRATA --- ---
    HAWLIS: Public zobrazeni je i pro neprihlasene uzivatele. Aspon to tam teda pisou. Popripade zkus udelat custom nastaveni
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    WRATA: to jsem samozrejme zkusil. jenze co tam? to nastavení friends/public se vztahuje jen na uživatele, kteří jsou zalogovaní. když nejsi, vidíš sice profil, ale ne příspěvky na zdi a to ani když jsou "public".
    WRATA
    WRATA --- ---
    HAWLIS: Settings->privacy
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    můžu zkusit poptat pomoc?
    existuje někde možnost nastavit si profil na FB jako zcela verejny? kdyz neni clovek zalogovanej, tak nevidi na zdi uzivatelu i kdyz maji nastavene, ze jsou prispevky Public.
    tedy mám na mysli to, jestli muze uzivatelský profil být vidět pri nepřihlášené lidi podobně jako "pages", tedy stránky který si uživatelé tvoří pro své firmy, kapely, blabla.. jestli mi rozumíte.
    díky moc :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    proč mám pocit, že jsem jedinej z nyxu co má facebook? nebo všem šlape na 100% pořád?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    nemáte někdo stejnej problém s Chrome kdy se nezobrazujou obrázky a náhledy youtube videí? IE v pohodě, ale c Chromu mi to neloaduje někdy ani ten newsfeed, nebo naloaduje, ale bez obrázků, jenom text.
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    HADIAK: super, děkuju moc, už to mám :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    EPSONKA: na "tvojej stranke" ako je vlavo zoznam friends s nadpisom "friends" je vedla toho moznost edit. tam edit privacy a tadaaa *profit*.
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    HADIAK: a kde to nastavim? hledám to, a nic :(
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    GAISAKA: jednoduchy reseni - napis tam pravy jmeno. to zpochybneni nedela facebook automaticky (pokud to teda neni nejakej gibberish), vzdycky jen, kdyz to par lidi nahlasi.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KINGFISHER: kazdy si moze nastavit ci je FL viditelny alebo nie.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jsem jedinej kdo má v přátelích lidi u kterejch neni vidět friends list? u někoho nevidim vůbec nic, nebo vidim jenom společný přátele... ? je to tak nastavený schválně tou osobou specielně na mě abych neviděl přátele nebo co to je zač?
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    PROBLEM: fb mi zpochbňuje jméno (mám tam občanský křestní a příjmení rodu ze kterýho pochází máti). Je nějaká jiná možnost, než naskenovat a vyfotošopovat občanku?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WRATA: už jsme to našli...v activity logu to měl skryto na profilu timeline...děkuji za pomoc :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    WOJTISHEK: Jestlize to v tom activity logu necha vyhnit tak znovu uz neprijde
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WRATA: má kontrolu, ale nepřišlo ani upozornění na označení...
    WRATA
    WRATA --- ---
    WOJTISHEK: Ma to zakazane. V pripade ze si to nepovoli tak se to tam nezobrazi nikdy
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WOJTISHEK: ještě upřesním - jsem správce stránky, označím někoho na fotce, která je v albu stránky, označení se mi zobrazí, na profilu toho někoho se však fotka nezobrazí...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Když někoho tagnu v galerii business stránky, měly by se objevit ve Photos of na soukromém profilu, že?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam