• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    CIA
    CIA --- ---
    BERNA: Já v tom žádný háček nevidím. Podle mě je to jasně napsaná cena za konkrétní zboží.
    BERNA
    BERNA --- ---
    nazdarek
    mam dotaz,
    pred nedavnem jsem byl podepsat rezervacni smlouvu na byt. v teto smlouve je psano: cena uvedena v teto smlouve o budouci smlouve kupni za prevod jednotek je celkem xxx vcetne dane z pridane hodnoty ve vysi dle pravnich predpisu
    pricemz dle katalodu a internetovych stranek je cena xxx bez dph.
    Nejak mi to nesedi, vim ze pro me jedine dobre. :) sleduje tim realitka neco, nebo si tu smlouvu neumim jen spravne prelozit?
    WEN
    WEN --- ---
    GREVE: noo.. tak to je holt smůla, že jim údajně obsazená nonstoplinka nefunguje..
    GREVE
    GREVE --- ---
    WEN: To není číslo na makléře, je to jejich univerzální číslo - 841 222 222.
    WEN
    WEN --- ---
    GREVE: ten makléř tam už dávno nemusí pracovat..
    GREVE
    GREVE --- ---
    Ano, jenom jeden telefon, který je nefunkční. To je profesionalita :-)
    WEN
    WEN --- ---
    dyť jim stránky normálně fungujou.. to tam maj jenoum jedno číslo??
    GREVE
    GREVE --- ---
    No tak to je drsný, ale ten byt od nich stejně nekoupím, když nezvedají telefon :-)
    WEN
    WEN --- ---
    GLUON: jojo.. taky si na něco matně vzpomínám..
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    GLUON
    GLUON --- ---
    GREVE: neni to ta RK jak na ni nekde na netu lide osnovali hromadnou zalobu? Nekde jsem kdysi neco takoveho zahledl. Ale mozna kecam.
    GREVE
    GREVE --- ---
    Nevíte někdo, co je zač kancelář Prolux? Není na ně žádný kontakt kromě jednoho telefonu, na který se nelze dovolat. Působí to na mě značně podivným dojmem.
    GREVE
    GREVE --- ---
    ARTIE: Ano, máme, co potřebuješ vědět?
    ARTIE
    ARTIE --- ---
    Nemate nekdo zkusenosti s realitkou "Happy House Rentals"?
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    ULI: nevim, jestli je takovyhle jednání normální, ale je to typický... zkuste kontaktovat přímo majitele...
    WEN
    WEN --- ---
    ULI: upřímně, když visí někde v realitce inzerát přes rok, pochybuju, že realitka každý týden kontroluje aktuálnost nabídky.. :( prostě se s tim nezabejvaji.. nicméně k prodeji pole by realitka měla mít souhlas k prodeji od všech vlastníků a to písemný!!
    A když na katastru zjistíte vlastníka, neni nic jednodužšího než zkusit jeho jméno a adresu zadat do zlatých stránek.. a osobně ho kontaktovat..
    ULI
    ULI --- ---
    GREVE: na to jsme mysleli, jen nas napadlo, ze co kdyz prave ten makler zaovolal tomu majiteli a rekl neco jako:je tu o to zajem, pokusime se smlouvat....
    nevim ale, jestli tohle musi realitak konzultovat s majitelem...asi by mel ne?
    GREVE
    GREVE --- ---
    ULI: Aha, tak to je špatný, jakmile makléř neumí česky, tak nemá smysl s ním diskutovat. Ale můžeš se pokusit nějak kontaktovat ty majitele (stačí jednoho z nich) a dohodnout se přímo s nima.
    ULI
    ULI --- ---
    jedna se o realitni kancelar GESTORIA z Kutne Hory.
    Ted nam jeste ta slecna napsala, ze jsme ji nerekli, jak rychle to chceme koupit a tak nepovazovala za nutne nas o nicem informovat. Mimochodem do toho kratickyho mailu napsala asi 5 hrubek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam