• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    MALKE
    MALKE --- ---
    WEN: Realitka mě o něčem informovala. Mají si to zjistit. (Jistě, majitel si to mohl rozmyslet, ale vzhledem k celkovému přístupu si myslím, že se na to prostě vykašlali.)
    To je jak prodávat pračku, že bude mít vlastnost X, dodat jinou, která ji nemá, a hrdě o tom pomlčet. Ostatně - já jsem na to tu dobrou ženu upozornila, má zvednout telefon a zeptat se, co teda, ne abych já, když už jí za to platím, musela pátrat a dotazovat se, jak že to tedy vlastně je.
    WEN
    WEN --- ---
    MALKE: realitka asi sotva může za to, že si majitel nějaký věci odveze..
    MALKE
    MALKE --- ---
    Další kolo veselého příběhu: v pátek e-mail právníka realitky, že se nám ozve paní a v neděli v podvečer půjdeme ještě jednou do bytu. V neděli ve tři jsme vyměkli a zavolali jí (já jsem zrovna mimo signál, zavolala bych vám hned jak...). Při prohlídce jsme zjistili, že přes ujišťování, že byt bude, jak to leží a běží, si majitel odvezl dvě skříňky (a možná vyměnil dveře, ale tím si nejsme jistí). Obojí bylo hnusné, stejně bychom to vyhodili/vyměnili, ale WTF? Já bych chtěla mít jejich provize...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ANTALSTASEK: Hele to je skoro na trestní oznámení, jestli jsem to dobře pochopil, tak oni se snažej o podvod
    WEN
    WEN --- ---
    ANTALSTASEK: tak celej příběh je poměrně zajímavej.. nicméně mě se ten byt celkem líbí.. jakože fotky nejsou nic moc..
    každopádně nás infoormuj o dalsím prubehu (respektive jesi se byt vubecprodava)
    CIA
    CIA --- ---
    VITEKK: Taky pěkný. Ale mě to normální nepřijde :(
    OSIP
    OSIP --- ---
    neznate nekoho z axa reality? posta.
    GREVE
    GREVE --- ---
    ANTALSTASEK: Takže podvodníci?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ANTALSTASEK: A shánějí rodilý rusky mluvící makléř.:-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ANTALSTASEK: Ta nabídka je dost odfláknutá. Bez půdorysu, čekal bych víc.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    fain, diky za poradu
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VITEKK: To záleží na několika faktorech. Ale nejrychleji jsem ji měl vyřízenou od první návštěvy klienta s makléřkou do podpisu smlouvy za 8 dní. Počítej měsíc je standart s prstem v nose.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    COWBOY: ok, tusite jak dlouho trva vyrizeni hypoteky?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VITEKK: Hlídej si termíny a všechny změny chtěj písemně.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    CIA: jinak teda podobnou zkusenost sem mel s jistou RK, jejiz jmeno ted nemuzu dohledat, slo o byt 2+1 a nakonec se zjistilo, ze jde o dva byty 2kk a 1kk, ktery sem si mel jakoze spojit.. Navic v nem nebyla VUBEC koupelna :o) Ja si ale myslim, ze tohle je pomerne normalni, oni ten byt nejak udat potrebujou.. Me spis strasi neco jakoze jim zaplatim zalohu a pak reknou neco jako cus a zaloha bude v haji.. Ale tak snad ne no, sem trochu nervozni :o)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KEMAL: Nerad bych se dohadoval o slovíčka, ale z tvých předchozích prohlášení to tak vypadalo.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    COWBOY: to já přeci taky ne. Koneckonců, ani všichni autobazarníci jistě nejsou jenom zlatokopové.

    Ale rozhodně je potřeba je důsledně prověřovat.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KEMAL: Za ostatní nikdy nic nevysvětluju. Ale prostě nevěřím, že všechny RK jsou jenom zlatokopové.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    COWBOY: zejména když úplně cokoliv vysvětlíš vždycky jenom za sebe, ne za ostatní realitky ...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KEMAL: Není třeba se omlouvat. Prostě někdo nemá rád rk a vysvětlovat cokoliv nemá smysl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam