• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Nejake zkusenosti s realitkami Tana a Eden?
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Jinak...pripada vam normalni, ze vam realitni makler rekne, ze s vami pujde na prohlidku az bude mit vic zajemcu? Viz Dymak...
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: na stránkách (http://www.csreal.cz/) už ale nic takovýho nenajdeš..
    navíc je to živnostník neuvedenej v obchodnim rejstříku..ten nazev včetně sro ma asi aby byl zajimavejsi a vic zaujal lidi..
    nejlíp se ho na to zeptat.. jesi má s těma krachujícíma něco společnýho.. a když ne, tak proč pouziva sro?..
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Hele, ale on si v titulku stranky pise Ceske-reality s.r.o., takze to by musel bejt v obchodnim rejstriku, ale neni tam.
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    nejaky reference, zkusenosti s R Agency http://www.ragency.cz prosim?
    jde mi o pronajem mensiho bytu.
    dekuji.



    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: ve me ani ne.. neviděla bych v tom problém.. dymák to provozuje s manželkou.. dělá mu asistentku.. (jsem někde zahlídka), pochybuju, že by byl zapletenej s Chlumem..
    a co se týče značky, tak dymák svojí živnost s žádnym názvem nespojuje a říkat si svýmu podnikání může jak chce..


    no a u proluxu zaplatis a oni ti pak reknou, ze majitele nesehnali..to je teda hroznej scenar:)
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Pak jsem volal do Proluxu, ale to spis ze srandy. Dovolal jsem se na jejich linku, tak jsem ji nahlasil jmeno a cislo nemovitosti, o kterou mam zajem a rekla mi, ze se mi do 24 hodin ozvou. Tak mi druhej den prisla sms, ze se jim nepodarilo kontaktovat majitelku a treti den mi volala od nich zenska ze skrytyho cisla, jestli muj zajem stale trva, tak rekla, ze zavola majitelce. Po 5 minutach mi volala, ze se majitelce nedovolala a od ty doby se mi neozvali. Taky me pobavilo, ze se na jejich strankach da platit online kartou rezervacni poplatek na jejich konto...
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Ja ovsem nechapu, proc si dava skoro stejnej nazev, navic ten Ales Chum je taky z Kolina, i kdyz to ma oficalne sidlo v Praze. Vzdyt kdyz si da nekdo stejnej nazev, akorat s pomlckou, tak se to da brat jako parazitovani na znacce. Ve me to proste evokuje dojem, ze se jedna o stejny lidi...
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: na Avareal si stěžuje víc lidí..to je fakt
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Mimochodem, muzu sem hodit nejaky negativni zkusenosti. Volal jsem do Avarealu, konkretne maklerce jmenem Šárka Skramušská, Mobil 777 182 789, sarka.skramusska@avareal.cz. Mel jsem zajem o takovej baracek v horsky oblasti na Decinsku. Ptal jsem se ji, jestli jsou tam nutne nejake rekonstrukce, tak mi tak arogantne ofrkla Ne, zadne rekonstrukce. Pak jsem se ptal, jestli je ta nemovitost necim zatizena a to se zarazila a dost arogantnim tonem rekla, ze prej kazda nemovitost je necim zatizena, ze kazdej si bere hypoteky, pujcky atd., takze 90% nemovitosti jsou udajne zatizeny. Jsem ji rikal, ze tam je ale potom mnohem vetsi riziko pro kupujiciho. A ona na to, ze ja se v tom neorientuju, takze se o to vubec nemusim starat a oni, ze to maj vsechno do puntiku osefovany.
    WEN
    WEN --- ---
    ale asi mi to už došlo:)

    upozorňuješ na to že pražský český reality jsou v exekuci:)
    kolínský český reality nikoliv:)
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: to jsou ale české reality bez pomlčky.. ty jsi tvrdil, že dům o který máš zájem je na českých realitách s pomlčkou..

    exe maj web www.ceskereality.cz/ navíc.. byla nařízena exekuce na majetek povinného Aleše Chuma (nikolivě Dymáka)

    a dymák www.csreal.cz/

    potřeba rozlišovat..

    takže stále nevidim důvod..
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Kdyz si kliknes na uplny vypis, tak je to tam napsany....
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: no to jo, ale odkud tuhle informaci máš?
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Exekuce je uvalena na majitele Ceske reality bez pomlcky.
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: jinak mě divnej nepřijde.. nic jsem na něj nenašla.. (teda zatim) navíc bčas jsou tihle živnostníci lepší než celá megarealitka..
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: no v živnostenskym rejstříku je.. ma živnost na Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona a realitní činnost..
    na aresu je taky a nikde na něj exekuce uvalena neni (teda aspon to neni nikde vidět)
    rřeba zkrachoval v tý výrobě.. v aresu je vedenej už jen jako opravněn k realitam od roku 2005

    jak jsi na to vubec prisel, že je na něj uvalena exekuce, když ho nemuzes najit ani v rejstříku?
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Ale to jsou Ceske reality bez pomlcky, jinak mimochodem na majetek 100% vlastnika ty firmy je uvalena exekuce.
    Ja ale mluvim o Ceske-reality Josef Dymak, ten uvadi ico 71286811, ale to vubec v ochodnim rejstriku neni.
    Navic mi i tohle prijde dost podivny.
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: lépe hledat..

    a realitka upřednostňuje svojí úschovu, je jasný, že ti jí nabídne. je na tobě jesi si zvolíš jinou formu úschovy.
    FAITHLESS: co se týče "výkupu z exekuce" můžeš za sebe nechat jednat člověka, kterej ti půjde prachy přihazovat. Musíš se k tomu řízení přihlásit.
    obracet se na reaitku v tomhle případě mi nepřijde pro tebe nějak výhodný. najdi si člověka který se tímto zabývá, nebo to skus sám (i když exekutoři jsou banda.. pozor aby tě neroztrhali:)
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: jaktože ne?

    Spisová značka: C 66154 vedená u rejstříkového soudu v Praze
    Název subjektu: ČESKÉ REALITY s.r.o.
    IČO: 25742809
    Sídlo: Praha 1, Václavské náměstí 66
    Den zápisu: 04.03.1999
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam