• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    ::všechny zkusenosti a reference sem..::
    k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
    určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšilo



    aneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


    *************POZOR***POZOR***POZOR******************
    Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
    nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
    *************POZOR***POZOR***POZOR******************


    ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

    Diskuze podobného tématu:
    Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
    rozbalit záhlaví
    GREVE
    GREVE --- ---
    POHODAVOLE: Minimálně je dobrý se podívat na katastrální mapu, ta je na internetu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    WEN: takze mi chces rict ze na obecnim uradu by mi vydali plany k cizi nemovitosti?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    uff, tak jsem zvedava, o jakou provizi si pani rekne, kdyz se dva tydny snazi na bytu od developera (jeste nebyl predan majitelce) zaridit prohlidku a nedari se ji to
    mne stacila hodinka, zavolat na developera, byt hodne slusna a vysvetlit celou situaci a prohlidku mam hned zitra rano...
    WEN
    WEN --- ---
    POHODAVOLE: já teda nevim, ale když kupuju nemovitost, tak si ve vlastním zájmu ověřim doklady které mi kdokoliv k nemovitosti přikládá (ať už na katastru, kterej je veřejnej nebo na úřadě)
    Nechápu tedy, jak se mohlo stát, že jste si koupili něco jinýho.. to je dá se říct školácká chyba kupujícího.
    GREVE
    GREVE --- ---
    SEOMAN: Oni to realitkám necpou, oni jim to rádi dávají, protože jim realitky seženou zájemce. Ne každý majitel má čas sedět celý den u počítače, obnovovat inzeráty a dohadovat se po telefonu s idiotama, který si myslí, že můžou mít byt zadarmo.
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    No ja to myslel z pozice pronajimatele....proc to cpou tem relaitkam....
    jako jasne kdyz kouknu na net tak je vsecko pres relaitku > to moc nechapu no...platit nakou posr. provizi jen proto ze si chci pronajmout byt......
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    SEOMAN: třeba proto, že někdo potřebuje začít bydlet brzy a není zrovna ochotný bydlet úplně kdekoliv ...
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Spis nez vesmirny tajemsvi je to pekna demence
    GREVE
    GREVE --- ---
    SEOMAN: To nechápe nikdo. Je to takový velký vesmírný tajemství!
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Ja teda hlavne nechapu proc se resej pronajmy pres realitku...?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    GREVE: znas to o ty potrefeny huse, vid
    GREVE
    GREVE --- ---
    _AMBRA_: A co teprv ty nehorázný ceny, co si berou pekárny za chleba!!!
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    GREVE: dobry, nic hele
    GREVE
    GREVE --- ---
    _AMBRA_: Jaký nehorázný provize?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    GREVE: jasne, a ty nehorazny provize co si realitky berou svinarna nejsou?
    ale mam z toho taky divny pocit, prodavajici asi nebude uplne ferova zenska :/
    GREVE
    GREVE --- ---
    _AMBRA_: Je to pěkná sviňárna. A pokud se jedná o prodej nemovitosti, tak bych to fakt nedoporučoval. Představ si tu paní, jak pak stojí na katastrálním úřadě a navrhuje úředníkům, ať obejdou tebe :-)
    (Je to jenom příklad; chci tím naznačit, čeho by ses asi mohla dočkat od prodávající s takovým morálním profilem.)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    tak mam moznost obejit realitku, je to napad prodavajici (ktera s realitkou spolupracuje)...nevim jestli do toho jit...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GREVE: ja musim :) ale nervuje me to
    chci mit uz podepsanou smlouvu :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GREVE: dle me pokavad nema info overeny tak ho nema posilat dal, pak to dopada tak ze clovek koupi dve cerny stavby treba jako my a je z toho akorat nasranej..
    - jinak v utery dem na schuzku tak dam vedet jak sme dopadli ale moc tomu uz neverim..
    GREVE
    GREVE --- ---
    KASUMI: Věř jí. Asi to nemá jedoduchý.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    dalsi anabaze
    pani (maklerka) mi v pondeli slibila slevu na najmu, takze jsem kvuli ni zrusila uz jistej byt (levnejsi), pze tento novej byl, alespon podle fotek, hezci a s garazi
    na utery rano mi slibila prohlidku
    rano, uz jsem byla na ceste, mi psala, ze to rusi, ze nam nema kdo otevrit
    ze se ozve pres den
    v prubehu dne mi volala, resp. spis ja ji, uz nevim, ze se tam prebiraji byty (novostavba) a ze ji sice slibili, ze ji tam protlaci, aby mi to mohla ukazat, ale ze se nepovedlo, ze urcite jak se ji hned ozvou, tak pujdeme
    streda odpoledne: volala mi, ze je to teda o necem jinem, ze prej jim chybel nejaky papir od majitelky z jeji banky (maklerka zarizuje i to prevzeti bytu od stavaru, pani majitelka zije v USA a maminka majitelky na morave) a ze kdyby to byla byvala vedela, tak jim to donesla uz v utery, tze to ted poslala postou, pak se hned ozve
    ctvrtek: pisu sms, jak to vypada; jeji odpoved "cekaji na ten papir"
    patek : zatim nic

    ta zenska me privede do hrobu
    jako.. asi to neni jeji vina.. nebo jsem naivni ? pokazde, kdyz se mnou mluvi, slibuje, ze byt neda nikomu jinemu a ze sleva plati...ale zacinam se bat

    je to pres dumrealit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam