• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    KASUMI: ano jsou, ale to je v realitách klasika, nechápu proč...

    KASUMI: z toho co tu píšeš bych nájemníka jako ty bral všema deseti a upravil ve smlouvě leccos... ale majitel nájemníkům do hlavy nevidí a tak očekává to nejhorší, proto jsou tyhle šílenosti ve smlouvách .... na prohlídce se každej tváří v pohodě, ale různejch šibalů ja pořád dost
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    kazdopadne je to ten typ, co proste nezavola, kdyz se domluvime
    to mi fakt vadi.. ja ji platim, tak ke mne se ma kua chovat jako k zakaznikovi a ne jako k nekomu, komu dela laskavost
    lidi jako ja jsou jeji obziva, ne?....
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    KASUMI: kolik chce zlodejka...
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    KASUMI: a co teda udělala, že chce provizi ? .)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tze pani maklerka, ktera ani nezvladla zaridit prohlidku, musela jsem sama, zada celou provizi + DPH
    to dph u makleru me fakt sere
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jinak majitel samozrejme zadny plany nemel..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GREVE: tak tu sme videli ale rozloha se lisila jen o malo coz sem si rikal ze muze bejt tim ze to treba nemaj digitalne spracovany..
    GREVE
    GREVE --- ---
    POHODAVOLE: Minimálně je dobrý se podívat na katastrální mapu, ta je na internetu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    WEN: takze mi chces rict ze na obecnim uradu by mi vydali plany k cizi nemovitosti?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    uff, tak jsem zvedava, o jakou provizi si pani rekne, kdyz se dva tydny snazi na bytu od developera (jeste nebyl predan majitelce) zaridit prohlidku a nedari se ji to
    mne stacila hodinka, zavolat na developera, byt hodne slusna a vysvetlit celou situaci a prohlidku mam hned zitra rano...
    WEN
    WEN --- ---
    POHODAVOLE: já teda nevim, ale když kupuju nemovitost, tak si ve vlastním zájmu ověřim doklady které mi kdokoliv k nemovitosti přikládá (ať už na katastru, kterej je veřejnej nebo na úřadě)
    Nechápu tedy, jak se mohlo stát, že jste si koupili něco jinýho.. to je dá se říct školácká chyba kupujícího.
    GREVE
    GREVE --- ---
    SEOMAN: Oni to realitkám necpou, oni jim to rádi dávají, protože jim realitky seženou zájemce. Ne každý majitel má čas sedět celý den u počítače, obnovovat inzeráty a dohadovat se po telefonu s idiotama, který si myslí, že můžou mít byt zadarmo.
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    No ja to myslel z pozice pronajimatele....proc to cpou tem relaitkam....
    jako jasne kdyz kouknu na net tak je vsecko pres relaitku > to moc nechapu no...platit nakou posr. provizi jen proto ze si chci pronajmout byt......
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    SEOMAN: třeba proto, že někdo potřebuje začít bydlet brzy a není zrovna ochotný bydlet úplně kdekoliv ...
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Spis nez vesmirny tajemsvi je to pekna demence
    GREVE
    GREVE --- ---
    SEOMAN: To nechápe nikdo. Je to takový velký vesmírný tajemství!
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Ja teda hlavne nechapu proc se resej pronajmy pres realitku...?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    GREVE: znas to o ty potrefeny huse, vid
    GREVE
    GREVE --- ---
    _AMBRA_: A co teprv ty nehorázný ceny, co si berou pekárny za chleba!!!
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    GREVE: dobry, nic hele
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam