• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    ::všechny zkusenosti a reference sem..::
    k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
    určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšilo



    aneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


    *************POZOR***POZOR***POZOR******************
    Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
    nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
    *************POZOR***POZOR***POZOR******************


    ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

    Diskuze podobného tématu:
    Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
    rozbalit záhlaví
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    POHODAVOLE: no prave ze ty velky jo ale maly fakt ne :(
    platit o treba 200 tisic rocne vic je prehnany :(
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GREVE: ja nerikam nic o tom jestli davat nebo ne, jen rikam ze pokavad chci inzerovat na nejnavstevovanejsim serveru tak se nemuzu divit ze to bude neco stat a verim tomu ze realitky si to nak zaridej aby neprodelavaly :)
    GREVE
    GREVE --- ---
    POHODAVOLE: Ten systém se ale k realitám vůbec nehodí. Aktraktivní byty jsou po dvaceti prohlédnutích (tj. deseti korunách pro Sreality) hned pryč, zatímco ležáky mají 400 návštěv týdně a nic. Říkáš, že tam realitky nemají ty ležáky dávat? A proč by neměly?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Me to zas nepride tak prepaleny, hold davat inzeraty na nejprovarenejsi server neco stoji..
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Tu si zaplatte u Lukasenka :-D
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SEOMAN: no zrejme to tak dopadne jen by to chtelo masivnejsi reklamu :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    DAMIAN: no mohla by to byt zajimava kauza :)
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    SIMCIIQ: tak doufám že to poženou až do Bruselu .)))
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    CIA: Staci aby se realitky dohodli, hodili na Lukasenka bobek a vybrali si jeden jiny...

    http://www.mapmap.cz/cze/default.aspx
    http://realitymix.centrum.cz/
    http://reality.idnes. cz/
    http://www.reality.cz/
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    DAMIAN: no v podstate jde o to ze to co predvedli sreality je destruktivni... ceho se domahat to nevim ale je to pro me pochopitelny krok priklad dejme tomu nabizis byt exkluzivne a nakej lojza od vedle ho nabizi taky tak zavolas do te realitky vysvetlis situaci poprosis o stahnuti no a ten lojza bude nerad dotkne se ho to a bude se chtit pomstit tak si sedne na sreality najde si tu realitku kde makas najde si tebe jako maklere a najde si tvoje inzeraty a dve hodiny ti bude klikat na inzeraty.. je to zneuzitelny a to je to proc se podala stiznost (se stiznosti nemam nic spolecneho jen poukazuji ze mi to prijde logicky proc ji ARK podala)
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    SIMCIIQ: ale já na sreality chodim (i tam inzeruju)... ale nechápu čeho bych se měl domáhat stížnostma na cenovou politiku soukromý firmy... bud to akceptuju nebo ne...
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ja jsem se tu zeptala predevsim na toto protoze me zajima jak se na to tvari makleri pripadne zda je tu nejaky jednatel male spolecnosti..
    vim ze mnoho realitek u sreality konci a hodlaji prejit na www.nemovitosti.cz

    na coz navazuje moje druha otazka a to pro potencionalni zakazniky zda znaji nemovitosti.cz ?
    CIA
    CIA --- ---
    SEOMAN: Nechci polemizovat lepší/horší (zvlášť, když - jak píše SIMCIIQ - 80% zákazníků chodí na sreality), ale dal bys sem seznam těch mnohem lepších? Díky.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SEOMAN: hmm tak ted tam presne tohle stejne budes mit a realitky typu maxima atd to tam budou cpat jako to cpou doposud to se dle meho nezmeni..

    DAMIAN: asi nemas predstavu o tom kolik zakazniku chodi z sreality vic jak 80% zakazniku prichazi prave odtamtud a lidi proste jsou zvykly hledat na srealitach maji to v podvedomi malokdo hleda i jinde (prosim te jestli mi tu chces vytknout ze ty ne tak to si muzes nechat pro sebe pac ty a dalsich par jedincu kteri opravdu nehledaji jen na srealitach je tak mizivy mnozstvi ze by to nezachranilo ani jednu malou realitku)
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    SIMCIIQ: komu se to nelíbí, tak at tam neinzeruje, ne.... čeho chtěj dosáhnout nějakejma stížnostma ?
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    A hlavne teda existuji mnohem lepci servery, tak at vsici hodi na seznam bobek a je po problemu ne...
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Kéž by to realitky motivovalo k tomu, aby v nabídce nenechávaly 3+ měsíců předražené nemovitosti, cpali je neustále jako nové na přední stránky a svinili tak nabídku.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    koukam ze nez jsem to dopsala tak si to nasel :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    GREVE: jiste.. v soucasne dobe se plati registracni poplatek a koruna za den za inzerat, od 1.4. sreality udelali zmenu super vyhodnou pro vsechny realitky (ironie) a to ze skoro o polovinu zlevnili registracni poplatek ale nasadili padesatnik za zobrazeni inzeratu tudiz zde priklad:
    realitka ma 100 zakazek doposud to bylo takto registracni poplatek cca 12 tis plus 100x1x30 je 3000 mesicne x 12 je 36 tis rocne
    nyni zdanlive dle nich levnejsi a predevsim spravedlivy pro vsechny realitky registracni poplatek cca 7 ale ted dejme tomu ze na jeden inzerat denne klikne 20 lidi 20x0,5 je 10 korun za jednu nabidku denne x tech 100 je tisicovka denne x 30 je 30 tisic mesicne x 12 je 360 tis rocne :))
    plus teda ty registracni poplatky a ty mam dojem ted nevim nemam to pred sebou se plati ctvrt rocne secteno podtrzeno pro malou realitku je tohle naprosto devastujici :(

    prave se chysta nejaky protest apod prihlaseno je cca 400 realitek ale buhvi jestli to k necemu bude :(

    kazdopadne je podana stiznost na uphs.. vzhledem k tomu ze je toto naprosto nedomysleny predevsim v tom ze si muze nekdo nasadit par lidi a ruinovat konkurenci klikanim na inzeraty!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GREVE: diky!
    GREVE
    GREVE --- ---
    Sreality mění ceny, malé realitky to označují za likvidaci - LUPA
    http://www.lupa.cz/clanky/sreality-meni-ceny-male-realitky-protestuji/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam