• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    VITI: me jen napada: rezervacni smlouva (kdyz je to pres realitku) - smlouva o smlouve budouci kupni - precerpani vaty do zastavy - kupni smlouva - zapsani nabyvatele do katastru - precerpani vaty prodavajicim a zaplaceni dane z prevodu :)
    VITI
    VITI --- ---
    je nekde popsany postup jak spraven (legalne ;-) a bezpecne prodat/koupit nemovitost ?
    TASHA
    TASHA --- ---
    Nemáte prosím někdo nějaké reference na Realitní dům?(ne Dům realit)
    Díky...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    POHODAVOLE: Jo, tohle máme zajištěné přesně tak, jak píšeš.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GREVE: tak diky za vysvetleni, to sem netusil..
    GREVE
    GREVE --- ---
    POHODAVOLE: Kupodivu za zaplacení této daně ručí kupující svým nově nabytým bytem. Je to nesmyslné, ale je to tak.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GREVE: muzu se jen zeptat jaky muze mit problemy kupujici kdyz dan z nemovitosti ma platit prodavajici?
    GREVE
    GREVE --- ---
    INUSHKA: Rozhodně je nutné se ujistit, že prodávající poté zaplatí daň z prodeje nemovitosti. Nebylo by špatné, kdyby si částku ve výši daně ponechal ten, u koho bude úschova peněz a rovnou to pak zaplatil. Jinak mohou být problémy. Kromě toho mě nenapadá, jak by to mohlo vadit.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Může nám jako kupujícím nemovitosti hrozit nějaké "nebezpečí" z toho, kdyby prodávající měli dluhy vůči státu (sociální a zdravotní pojištění, FÚ...)? Najednou chtějí z kupní smlouvy vyškrtnout prohlášení, že žádné takové dluhy nemají, ačkoli při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí s tím neměli problém. Tak mi vrtá hlavou proč a jestli z toho potom pro nás nemůžou plynout nějaké důsledky, kdyby náhodou dluhy opravdu měli.

    Na samotné nemovitosti vázne jen smluvní zástavní právo z jejich hypotéky, které se vymaže po jejím refinancování, to máme ověřeno z LV. A větu o tom, že na nemovitosti není exekuce a že proti nim (jako prodávajícím) není vedeno exekuční řízení, jsou ochotni ve smlouvě nechat.

    Prostě se bojím, aby třeba za měsíc někdo nepřišel a neřekl, že ta kupní smlouva je neplatná nebo po nás nechtěl něco doplácet.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Znáte někdo firmu HRC?
    Respektive HVC reality? Prodávám byt, ozvala se mi nějaká obchodacka, prý tipuje byty a předává je potom realitce, která se ozývá klientům. Já ji dovolil, přeposlat to dál.

    Ozvala se paní z HRC, chce se dojít mrknout. Má jít o firmu, která na netu inzeruje v nemovitostech na více portálech, je schopná i odkoupit nemovitost ihned za cca 80% tržní ceny. Za služby prodeje po netu si účtují 3-5% nemovitosti. Nevíte, co jsou zač?

    Má se dojít mrknout, ale nechci s ní nic moc podepisovat...
    SEZI
    SEZI --- ---
    SEZI: přidám referenci

    Převod družstevního bytu přes UNIREAL Praha, právníka zajistila realitka, připravili všechny smlouvy vč. převodu plynu a elektřiny, zajistili odečty měřáků při předání bytu, s družstvem si vše vykomunikovali. Nevyskytl se žádný problém, byl jsem spokojený.
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    zkušenosti s realitkou DOMOV REAL v Praze?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mate nekdo zkusenosti s fast reality, makler ladislav chytka ?
    SEZI
    SEZI --- ---
    UNIREAL Praha spol s r.o. (Hálkova 2, těch unirealu je víc), makléř pan Souček
    nějaké reference náhodou?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo zkušenost s touto realitkou?
    http://www.garsoniery.cz/nabidka.php?21
    předem díky za info
    (chceme si přes ně pronajmout byt a za zeptaní zde nic nedám)
    GEEK
    GEEK --- ---
    POHODAVOLE: ja predtim taky ne:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GEEK: tak o tom sem nastesti jeste nic neslysel :D
    GEEK
    GEEK --- ---
    POHODAVOLE: jsem si vzpomnel na stoupavost terenu na nas taky vybalili.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GEEK: jeste me napadla sirka prijezdove cesty..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TXO: taky je potreba aby se ti tam dostal celorocne hovnocuc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam