• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    ::všechny zkusenosti a reference sem..::
    k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
    určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšilo



    aneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


    *************POZOR***POZOR***POZOR******************
    Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
    nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
    *************POZOR***POZOR***POZOR******************


    ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

    Diskuze podobného tématu:
    Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
    rozbalit záhlaví
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    COQUINE: no tak jasný že do katastru se podívam přes net, zadara a hned vim na čem sem, jen jsem napsal, že slušná realitka to v rámci poskytovaných služeb udělá...
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    WARBABY8: pri koupi nemovitosti, kde bych se uvazovala k uveru na 20 - 30 let, se nebudu spolehat na papiry predlozene realitkou, pri vsi ucte ke vsem :-) vytahla bych si je z katastru sama.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: v pohodě, nic si z toho nedělám:) zkus to tady: [ Stavba a rekonstrukce - homemade home ] ...asi se tam budeme brzy potkávat,)
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: hele to je jen muj osobní názor a třeba dalších 10 lidí by udělalo opak ;-) třeba tě to chytne a bude ještě bavit takže to neber nijak zle a doufam že sem ti nezkazil chuť do bydlení... Mě třeba plno lidí zrazovalo od původního bytu a prej ať si koupim rekonstruovanej, ale já si ho chci udělat podle sebe. Ale u domu bych do rekonstrukce nikdy nešel... Takže teď možná vypadam jako schizofrenik, ale každej sme jinej, každýmu sse líbí něco jinýho a tak... takže s chutí do toho ;-) akorát teď budu muset tady najít nějaký forum ohledně rekonstrukcí :-)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: tak díky, to potěší, když už máme složenou rezervační jistotu:))
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: podle mě je každej starej dům, Dům hrůzy :-) nikdy nevíš co na tebe vypadne a to doslova... Za mě už bych do toho nešel a když barák tak novej a postavit si ho podle sebe. Kamarád teď zrovna taky rekonstuuje už prakticky rok a je to hrozná otročina. A co se týče peněž to neni velkej rozdíl jestli rekonstrukce starého nebo stavba nového...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: jak to? to byl nějaký dům hrůzy? :)
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    WARBABY8: http://www.law4u.cz/cz/sluzby/nemovitosti/advokatni-uschova/ tady je to dokonce za 4K :-D

    no myslim že se to chce trochu poptat a zabrouzdat během oběda na internetu a člověk se dostane na rozumnou cenu...
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    B3DA: viz ten odkaz ;-) těch 6K jsem měl napůl ze známosti ;-)

    PETEKKA: kupuju byt, ale je v původním stavu stavu, takže komplet rekonstrukce... :-) barák vám nezávidim, to už sem zažil ještě jako dítě s rodičema a v životě už bych do toho nešel :-)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: jj, dalším krokem pak bude rekonstrukce co nejvíce svépomocí - takže další nervy:D taky kupujete baráček?
    B3DA
    B3DA --- ---
    WARBABY8: odhadoval jsem to ale me se zas zda 6k za 1.7m trochu malo, pravda bude nekde mezi. :)
    ja platil necelych 8k za 1.2m...
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    B3DA: to mi přijde trošičku moc... viz např. http://www.advokatniuschova.cz/cz/cenik-uschovy tam ti to vyjde cca na 7-8K a mě nabízel advokát úschovu shodou okolností taky 1700K za 6K
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: 100x se nestane nic a pak se to jednou, zrovna v tvym připadě, posere :-)... tohle neni nákup rohlíků takže opatrnost je podle mě na místě... já sem zrovna taky v tomhle procesu takže vim co si prožíváte :-)

    a budete dělat rekonstrukci???
    B3DA
    B3DA --- ---
    PETEKKA: asi tak, taky jsem zatnul zuby a zaplatil.. lepsi nez se snazit par tisic usetrit a pak se tlouct do hlavy.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    B3DA: ty bláho..... no nedá se nic dělat.lepší než se nechat někym voškubat. Jako my jsme s mužem tak opatrní, že jsme s nimi dvě hodiny diskutovali nad uzavřením rezervačky, museli do smlouvy doplnit nějaké návrhy od naší právničky, na vše jsme se jich ptali, vše nám několikrát vysvětlovali, dokonce nás pak začali ujišťovat, že i oni mají zájem nemovitost prodat a rozhodně nás nikdo nechce podvést:) Ale opatrnosti není nikdy dost.
    B3DA
    B3DA --- ---
    PETEKKA: cca 10-15 k odmena pro notare za 1.7m uschovu..
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: snad to bude ok no:) a nemáš představu, kolik ten notář může chtít za uloženou částku cca 1700 000?
    POHODAVOLE: ta naše tomu rozumí:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    On je pravnik a pravnik. Taky jsem zaslal smlouvu nasemu firemnimu, ktery to predal kolegyni, ktera odepsala, ze je vse v poradku, coz mi prislo zvlastni. Oslovil jsem kamardku, co dela v realitach a cely to predelala, takze tak..
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: tak to si v pohodě ;-) ona to vzhledem k ostatním nákladům zase tak velká pálka neni ;-)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: jj na smlouvy nám kouká naše firemní právnička, a na hypo máme dobrého týpka přes známého...a toho notáře si hold zaplatíme..
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: nicméně určitě doporučuju nějakého právníka nebo aspoň člověka co v nemovitostech dělá, mě se o hypotéku staral kámoš co v tom dělá a druhej kámoš co je právník mi sjížděl rezervačku i kupku. Bez toho je to opravdu ruská ruleta a člověk může bejt hodně rychle bez peněz. Pokud nemáš známýho někoho si najmy. I když to neni úplně levná záležitost 100% se to vyplatí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam