• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    WARBABY8: docti tu vetu do konce a pak se ptej :-)

    jinak vsak ano, je dobre, ze to mas posichrovane. dotycna se ptala, na co si ma dat pozor, tak jsem upozornila na nabyvaci tituly. a pokud realitka nemaka pro ni, tak proc se na ni spolehat.
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    COQUINE: já na sebe spoléham ve věcech kterým rozumím, vzhledem k tomu, že tomuhle nerozumim, tak spoleham na lidi co tomu rozumí, což je muj právník a člověk kterej se mi stará o hypo... proto se tě ptám. Třeba nevím proč je zrovna 10 let zpátky rozhodujících, ty to víš protože si právník.
    Proto si u nás právníci žijou jak prasata v žitě, protože je v tomhle brutální bordel...

    BTW. Takže brzdy u auta si taky spravuješ sama? ;-)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    WARBABY8: ja jsem zvykla se spolehat na sebe, kdyz se uvazuji k necemu na 30 let. rozumim tomu, ze to ma/muze mit nekdo jinak.

    navic jak pisu nize, moc jsem se nesetkala s tim, ze by realitka resila nabyvaci tituly predchozich vlastniku.
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    COQUINE: a jakej je rozdíl v tom jestli si to na katastru zařídim sám nebo to za mě udělá realitka?
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    COQUINE: jako zneni smlouvza poslednich 10 let zadara pres net fakt nezjistis

    netvrdim, ze to slusne realitky nedelaji. ale kdyz uz, setkala jsem se s tim, ze predlozili nabyvaci titul prodavajiciho, coz ale z pohledu prava nemusi stacit, je-li vlastnikem mene nez 10 let.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    WARBABY8: ja nemluvim o nahlizeni do katastru, mluvim o nabyvacich titulech za poslednich 10 let, cili ne jen nabyvaci titul soucasneho vlastnika, je-li vlastnikem mene nez 10 let.
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    COQUINE: no tak jasný že do katastru se podívam přes net, zadara a hned vim na čem sem, jen jsem napsal, že slušná realitka to v rámci poskytovaných služeb udělá...
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    WARBABY8: pri koupi nemovitosti, kde bych se uvazovala k uveru na 20 - 30 let, se nebudu spolehat na papiry predlozene realitkou, pri vsi ucte ke vsem :-) vytahla bych si je z katastru sama.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: v pohodě, nic si z toho nedělám:) zkus to tady: [ Stavba a rekonstrukce - homemade home ] ...asi se tam budeme brzy potkávat,)
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: hele to je jen muj osobní názor a třeba dalších 10 lidí by udělalo opak ;-) třeba tě to chytne a bude ještě bavit takže to neber nijak zle a doufam že sem ti nezkazil chuť do bydlení... Mě třeba plno lidí zrazovalo od původního bytu a prej ať si koupim rekonstruovanej, ale já si ho chci udělat podle sebe. Ale u domu bych do rekonstrukce nikdy nešel... Takže teď možná vypadam jako schizofrenik, ale každej sme jinej, každýmu sse líbí něco jinýho a tak... takže s chutí do toho ;-) akorát teď budu muset tady najít nějaký forum ohledně rekonstrukcí :-)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: tak díky, to potěší, když už máme složenou rezervační jistotu:))
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: podle mě je každej starej dům, Dům hrůzy :-) nikdy nevíš co na tebe vypadne a to doslova... Za mě už bych do toho nešel a když barák tak novej a postavit si ho podle sebe. Kamarád teď zrovna taky rekonstuuje už prakticky rok a je to hrozná otročina. A co se týče peněž to neni velkej rozdíl jestli rekonstrukce starého nebo stavba nového...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: jak to? to byl nějaký dům hrůzy? :)
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    WARBABY8: http://www.law4u.cz/cz/sluzby/nemovitosti/advokatni-uschova/ tady je to dokonce za 4K :-D

    no myslim že se to chce trochu poptat a zabrouzdat během oběda na internetu a člověk se dostane na rozumnou cenu...
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    B3DA: viz ten odkaz ;-) těch 6K jsem měl napůl ze známosti ;-)

    PETEKKA: kupuju byt, ale je v původním stavu stavu, takže komplet rekonstrukce... :-) barák vám nezávidim, to už sem zažil ještě jako dítě s rodičema a v životě už bych do toho nešel :-)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    WARBABY8: jj, dalším krokem pak bude rekonstrukce co nejvíce svépomocí - takže další nervy:D taky kupujete baráček?
    B3DA
    B3DA --- ---
    WARBABY8: odhadoval jsem to ale me se zas zda 6k za 1.7m trochu malo, pravda bude nekde mezi. :)
    ja platil necelych 8k za 1.2m...
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    B3DA: to mi přijde trošičku moc... viz např. http://www.advokatniuschova.cz/cz/cenik-uschovy tam ti to vyjde cca na 7-8K a mě nabízel advokát úschovu shodou okolností taky 1700K za 6K
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    PETEKKA: 100x se nestane nic a pak se to jednou, zrovna v tvym připadě, posere :-)... tohle neni nákup rohlíků takže opatrnost je podle mě na místě... já sem zrovna taky v tomhle procesu takže vim co si prožíváte :-)

    a budete dělat rekonstrukci???
    B3DA
    B3DA --- ---
    PETEKKA: asi tak, taky jsem zatnul zuby a zaplatil.. lepsi nez se snazit par tisic usetrit a pak se tlouct do hlavy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam