• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    KUBIK_
    KUBIK_ --- ---
    PAFAA: Dik ... zkusim snad to neblafne :)
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    KUBIK_: zapoj oba dva
    KUBIK_
    KUBIK_ --- ---
    Prosim vas nevite nekdo jak mam zapojit napajeni graficke karty ASUS 9600 GT Silent. Dostal jsem k tomu kabel - jeden vyvod do grafiky a pak tam jsou dva konektory do napajení (oba samci) ... tzn otazka zni jestli mam zapojit oba dva na zdroj nebo staci jeden ... diky
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PIERDUS: jo je to asi nejlepší volba z tebou nabízenejch.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    ANARCHA: jj ten mam na PX7600GT (nevim presne) a jsem spokojenej
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---

    PIERDUS: Konkrétně bych doporučoval tenhle psiv http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45817
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    priklani se jeste nekdo k nazoru ANARCHA?

    pasiv urcite poridim
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---
    PIERDUS: rozhodně Saphire Radeon HD 3850, akorat bych si k tomu pořídil pasivní chladič accelero S1 RV2.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    pls help, stavim si komp na 100mega.cz ... mam konfiruraci hotovou, jen si nevim rady s grafikou ... komp budu primarne vyuzivat na 2D programy (adobe etc.), sekundarne na gamesky.

    k vyberu mam cca tohle:


    co byste mi doporucili?

    sestava je takovato:
    INTEL Core 2 Duo E8400 3,0GHz, 6MB, 1333MHz, socket 775, BOX
    MSI P35 NEO-F, s.775, iP35, 4DDR2, PCIE, SATAII, GLAN
    GEIL RAM DDR2 4GB (2x2GB) PC6400 800MHz (5-5-5-15)
    SAMSUNG 750GB HD753LJ/7200/32MB/SATA300
    SAMSUNG DVD±R/±RW/RAM SH-S223F SATA, černá, bulk
    HAL3000 MidiTower PC375, bez zdroje, černostříbrný
    FORTRON zdroj 400W ATX-400PNF, 12cm fan, PFC

    objednavam dnes, spechaaa:) diky
    MIKY
    MIKY --- ---
    :-) tož gut - zasranej chladič je další dobrá příčina kiksů :-)
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    tak uz jsem to vyresil:)
    bylo grafikou-mela zaneseny zebra u chladice,coz se x1950 sapphire stava pry casto..
    zahrala se na 75, a pak se vypl comp-¨.
    MIKY
    MIKY --- ---
    divný - a v eventech ve windows není nějaké info k pádu? může to bejt klidně kvůli pádu jiné aplikace co běží na pozadí, mě tu a tam sekne počič - teda bejvávalo - ale bylo to kvůli drajvrům k infra portu kterej už jsem měl dávno odpojený, ale drivery jsem neodstranil ... divný když někdy ok, někdy ne :(
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: U Black edition nejni vetrak,mam tam Arctic freezer 64 pro a v pohode staci.. Je zvlastni,ze se to seka jen obcas-jen napr. pti tom Oblivionu, i kdyz vcera to jelo dobre, a pak po delsi dobe zase...
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: ee to bylo ad grafika:) procak 40-50
    MIKY
    MIKY --- ---
    mám X2 3800 a ten má die teplotu 75 stupňů - spíš ti to chcípá na přehřátí procáku - co máš za chladič na procáku? je dobře nasazený?

    netaktíš to doufám s box chladičem???
    MIKY
    MIKY --- ---
    procák v zátěži 70-80??? to je na hranicích životnosti toho procáku!!!
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    Mam athlon 5000+BE,GIAGABYTE AMD 770,2GB RAM
    70-80 v zatezi jinak tak 60..
    JInak ted mam 1x 500GB Samsung disk,predtim jeste Hitachi 160,ale ten mi zacal blbnout(nekdy to nenabootovalo) tak sem ho dal pryc.
    MIKY
    MIKY --- ---
    mě se tohle dělo jen když jsem měl OC grafárnu a nebo procák, ale tohle zamrznutí spíš u grafiky ... u procáku proběhl obvykle rovnou restart, ale tu a tam to i zůstalo seklé ...

    kolik jinak disků či co máš vlastně za stroj? intel, amd - jaká deska, 70-80 je už vyšší, ale viděl jsem i vyšší teploty - je fakt že pak grafika zamrzala, ale obvykle to bylo když grafika byla jen pasivně a nebyl na ni ofuk
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: ee,taktovana nebyla..
    fakt si to neumim vysvetlit 3dmark to projede, ale pri nekterejch hrach znicehonic cerno..
    MIKY
    MIKY --- ---
    HLAZARD: nemáš OC grafiku? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam