• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---
    HONZIK96: já bych osobně doporučoval tohle v té cenové relaci
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59767
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    prosim o doporuceni graficke karty pro tuhle desku:
    http://www.msicomputer.com/product/p_spec.asp?model=K9VGM-V
    hraju Battlefield, NHL
    tak do 3000,-
    jedinej (extra) pozadavek 2 DVI vystupy
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    RAB1T: Mám tuto MSI K8N Neo Platinum: první nForce3 250Gb do AGP, proto nechci investovat moc prostředků, když AGP je zastaralé

    Nový monitor už mám se starou grafikou funguje ok, takže spíš řešim výhledově aby ta karta mohla přehrávat HD (720p jde ok, takže HW podporu 1080p)

    díky za info, budu kouka po pasivním chlazení
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CODEAS: Nemáš nějaké bližší specifikace tyhle desky se vyráběli i s AGP, O přebytek výkonu grafiky bych se nebál, spíš bych se být tebou podívám po nějakém pasivním řešení jinak ti ten mikro větráček kterým to osazují urve uši.
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Ahoj, prosim o radu. Mám AMD 2800, 450W, budu kupovat nový monitor (Samsung 953BW ), budu potřebovat asi i novou graf kartu (ted mám GeForce 2 MX 64mb).

    Chci kartu od ATI s podporou HD. jenže verze 2600 dle diskuse má problém s ovladači a mainboardem (mám K8N Neo Nvidia3)

    Koukám na SAPPHIRE HD 3650, je zde kompabilita s mb zlepšená? Nebude moc výkonná na můj pc?

    Hry nehraju, hlavně internet,grafika, video, občas filmy, díky moc za rady a názory
    KUBIK_
    KUBIK_ --- ---
    PAFAA: Dik ... zkusim snad to neblafne :)
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    KUBIK_: zapoj oba dva
    KUBIK_
    KUBIK_ --- ---
    Prosim vas nevite nekdo jak mam zapojit napajeni graficke karty ASUS 9600 GT Silent. Dostal jsem k tomu kabel - jeden vyvod do grafiky a pak tam jsou dva konektory do napajení (oba samci) ... tzn otazka zni jestli mam zapojit oba dva na zdroj nebo staci jeden ... diky
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PIERDUS: jo je to asi nejlepší volba z tebou nabízenejch.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    ANARCHA: jj ten mam na PX7600GT (nevim presne) a jsem spokojenej
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---

    PIERDUS: Konkrétně bych doporučoval tenhle psiv http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45817
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    priklani se jeste nekdo k nazoru ANARCHA?

    pasiv urcite poridim
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---
    PIERDUS: rozhodně Saphire Radeon HD 3850, akorat bych si k tomu pořídil pasivní chladič accelero S1 RV2.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    pls help, stavim si komp na 100mega.cz ... mam konfiruraci hotovou, jen si nevim rady s grafikou ... komp budu primarne vyuzivat na 2D programy (adobe etc.), sekundarne na gamesky.

    k vyberu mam cca tohle:


    co byste mi doporucili?

    sestava je takovato:
    INTEL Core 2 Duo E8400 3,0GHz, 6MB, 1333MHz, socket 775, BOX
    MSI P35 NEO-F, s.775, iP35, 4DDR2, PCIE, SATAII, GLAN
    GEIL RAM DDR2 4GB (2x2GB) PC6400 800MHz (5-5-5-15)
    SAMSUNG 750GB HD753LJ/7200/32MB/SATA300
    SAMSUNG DVD±R/±RW/RAM SH-S223F SATA, černá, bulk
    HAL3000 MidiTower PC375, bez zdroje, černostříbrný
    FORTRON zdroj 400W ATX-400PNF, 12cm fan, PFC

    objednavam dnes, spechaaa:) diky
    MIKY
    MIKY --- ---
    :-) tož gut - zasranej chladič je další dobrá příčina kiksů :-)
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    tak uz jsem to vyresil:)
    bylo grafikou-mela zaneseny zebra u chladice,coz se x1950 sapphire stava pry casto..
    zahrala se na 75, a pak se vypl comp-¨.
    MIKY
    MIKY --- ---
    divný - a v eventech ve windows není nějaké info k pádu? může to bejt klidně kvůli pádu jiné aplikace co běží na pozadí, mě tu a tam sekne počič - teda bejvávalo - ale bylo to kvůli drajvrům k infra portu kterej už jsem měl dávno odpojený, ale drivery jsem neodstranil ... divný když někdy ok, někdy ne :(
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: U Black edition nejni vetrak,mam tam Arctic freezer 64 pro a v pohode staci.. Je zvlastni,ze se to seka jen obcas-jen napr. pti tom Oblivionu, i kdyz vcera to jelo dobre, a pak po delsi dobe zase...
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: ee to bylo ad grafika:) procak 40-50
    MIKY
    MIKY --- ---
    mám X2 3800 a ten má die teplotu 75 stupňů - spíš ti to chcípá na přehřátí procáku - co máš za chladič na procáku? je dobře nasazený?

    netaktíš to doufám s box chladičem???
    MIKY
    MIKY --- ---
    procák v zátěži 70-80??? to je na hranicích životnosti toho procáku!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam