• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---
    ZONIVENTRIS: na otázku jestli má někdo zkušenosti z chlazení 4870 si dosta bych řekl docela adekvátní odpově´d to, že si až poté specifikoval svoji otázku na dva výrobky a země a s toma děláš , že mi jsme ti blbý tak to sorry nejdřív se rozmysli na co se chceš vlastně zeptat nehledě na to, žejá a určitě i Tom máme okolo sebe lidi, který na tebou zmíněné kartě tento chladič používají a bez problému.Jinak ne stěmito konkrétními chladiči , které jsi jmenoval zkušenost nemám.
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    prosel jsem prvni tri, na vic ted nemam cas. v prvnim odkaze nic, ve druhym se pise, ze je potreba chladit mofsety (aaano souhlasim, o tom zde jiz dobrou ctvrthodinu hovorime), ale neni tam napsano jestli je accelero chladi poradne nebo ne, treti je primo hezka recenze na HD4870 s accelerem twin turbo, kde si pochvaluji teploty GPU a jak to de krasne pretaktovat. nic o teplotach VRM. proste tak nejak klasika.

    ale to je sumak. zajima me spis jestli nekdo nevi o nejakem chladici (nebo primo nema zkusenost) delanem primo pro HD4870. ja vim jenom o tech dvou, ale zajimaly by me primo teploty VRM pri jejich pouziti. Referencni chladic nema s VRM vubec zadnej problem. akorat ten hluk je desnej a taky je z nejakyho nepochopitelnyho duvodu nastavenej na 20% takze nez jsem na to prisel, tak karta jela bezne v idle na 70 stupnu jadro, 77 pameti.

    Tady jsem nasel nejaky pasivy primo na RAM a VRM. Bohuzel to neni medene.
    http://www.petrastechshop.com/cuhdcokitbyi.html
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    tyve vsude tam pisou jak chladi ten zbytek ... http://www.google.cz/search?q=4870+accelero&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    Jasne, hosi si tam libuji, jak jim to pekne chladi GPU. ale jak jsem rikal. to neni vsechno: http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11253&Itemid=67
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZONIVENTRIS: vidis ten odkaz pod tim obrazkem zejo a ten pod nim ...
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    accelero proste neni navrhovany na HD4870. samozrejme ze pekne uchladi jadro (to kazdej druhej chladic), ale pak ti shori karta kvuli VRM. Vim, ze T-Rad2 a Musashi jsou co nejnizsi aby vetraky mohli foukat primo na PCB. podle me to neni porad dost dobry reseni, ale zajimalo by me li ma nekdo tyto chladice, jak to chladi.
    Musashi nevypada spatne, ale nelibi se mi moc ty vetraky. na T-Rad2 pasnou presne dve 95ky od Noctua, takze ticho pri poradnych otackach zaruceno. rozhodne vetsi nez u referencniho chlazeni.
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---
    ZONIVENTRIS: co znám ldi co maj tuhle kartu tak si tam rvou obvikle tohle a prej to má dobrý výsledky i pdle testů tak ti nevim :-)
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    hmm, neni designovanej na HD4870. nechce se mi tam nic bastlit. spis jsem myslel, jestli si uz nekdo nekoupil novej musashi nebo T-rad2
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---
    ZONIVENTRIS: já bych použil tohle plus nějakej pomalu běžnej větrák.
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s chlazenim HD4870? Ten referencni chladic je dost tragickej, takze bych ho rad vymenil. Otazka je za co.
    ANARCHA
    ANARCHA --- ---
    HONZIK96: já bych osobně doporučoval tohle v té cenové relaci
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59767
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    prosim o doporuceni graficke karty pro tuhle desku:
    http://www.msicomputer.com/product/p_spec.asp?model=K9VGM-V
    hraju Battlefield, NHL
    tak do 3000,-
    jedinej (extra) pozadavek 2 DVI vystupy
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    RAB1T: Mám tuto MSI K8N Neo Platinum: první nForce3 250Gb do AGP, proto nechci investovat moc prostředků, když AGP je zastaralé

    Nový monitor už mám se starou grafikou funguje ok, takže spíš řešim výhledově aby ta karta mohla přehrávat HD (720p jde ok, takže HW podporu 1080p)

    díky za info, budu kouka po pasivním chlazení
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CODEAS: Nemáš nějaké bližší specifikace tyhle desky se vyráběli i s AGP, O přebytek výkonu grafiky bych se nebál, spíš bych se být tebou podívám po nějakém pasivním řešení jinak ti ten mikro větráček kterým to osazují urve uši.
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Ahoj, prosim o radu. Mám AMD 2800, 450W, budu kupovat nový monitor (Samsung 953BW ), budu potřebovat asi i novou graf kartu (ted mám GeForce 2 MX 64mb).

    Chci kartu od ATI s podporou HD. jenže verze 2600 dle diskuse má problém s ovladači a mainboardem (mám K8N Neo Nvidia3)

    Koukám na SAPPHIRE HD 3650, je zde kompabilita s mb zlepšená? Nebude moc výkonná na můj pc?

    Hry nehraju, hlavně internet,grafika, video, občas filmy, díky moc za rady a názory
    KUBIK_
    KUBIK_ --- ---
    PAFAA: Dik ... zkusim snad to neblafne :)
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    KUBIK_: zapoj oba dva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam