• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: nevim proč, ale nejde mi ani CCC (catylyst control center) . po startu systému to napíše že CCC přestal pracovat. mam tam win 7 64bit
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: a to mě nenapadlo, je to možný .. aero mám vypnutý. nicméně stejně bych rád vyřešil proč mi rivatuner nejde.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EXX: a neni to treba tim ze se ta karta podtaktovava kdyz jede v 2D. Většina moderních karet tohle dělá. Je zbytečné ji honit naplno když to není zrovna potřeba.
    EXX
    EXX --- ---
    prosim o radu, mam dell studio notebook, s grafickou kartou ATI radeon 4670. GPU-Z mi pise ze Default clock je 400 Mhz, ale GPU clock mam jen 300. Stahl jsem si utilitu riva tuner kde jsem to chtel nataktovat na default (a mozna zkusit i trochu vic ikdyz v notebooku to asi nema cenu hrotit - to by se videlo). Nicmene rivatuner mi nedovoli overclock options. Nevim co dal .. poradi nekdo ?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    RAB1T: ale fouka to na RAMky, napajeni, .... To neni uplne marny, nebo jo?
    CLASSIC7
    CLASSIC7 --- ---
    nema niekto invidiu do PCI-E ktoru nepotrebuje na pripadne pokusi na doske z ati cipsetom piste na mail semric.s@gmail.com model a cenu na aku si ju cennite dik
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    CHECKMATE: dej tu HD4870, jak doporucoval lojzak..
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    CHECKMATE: prihod 500 a kup radsi tohle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57262b

    tamto je mr..a
    CHECKMATE
    CHECKMATE --- ---
    cus poradte pls.chci si koupit grafickou kartu do 1500kc.kamos mi poradil tuhle
    MSI N9500GT-MD1G | Alza.cz
    http://www.alza.cz/msi-n9500gt-md1g-d140053.htm
    ale jestly si natom zahraju aspon naky dobry hry..poslete kdzy tak naky svoje typi--diky
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    FOOLANGEL: to uz radsi tu noctuu
    ZONIVENTRIS: mel sem predeslou verzi ale nejak mne neoslovila s klasickou vezi se mnohem lepe resi pohyb vzduchu v bedne.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MADCAT: sorry za OT, teď jsem si všiml, že nejsu v hardwaru, ale v ATI :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    dík, tak do těch 750,- vč. DPH by bylo asi optimální, zas tisíce se mi do nějakýho ultimativního chlazení dávat nechce...

    ...plus ještě nějakou pěknou pevnou a NEREZONUJÍCÍ skříň - midi nebo middle tower, design upřednostňuju nikoliv typu kosmická loď nebo predátor, nýbrž minimalistickej kvádr bez zbytečných serepetiček, cena tak do 1500,-? jsou výrobci, na který se můžu spolehnout, že budou pevný a tichý, nebo je to napříč výrobcama různý? jakože třeba název firmy SILENTMAXX mi tak nějak logicky říká, že budou dělat jenom tichý skříně, akorát tady se teda co se tak koukám už nevejdu s cenou...
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    MADCAT: co tendel http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62839
    ja ho mam a nemuzu si stezovat :-)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MADCAT: Kolik za nej chces dat?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    doporučte nějakej pokud možno tichej chladič na amd x2 7750, mám tam originální, a když se PC trochu zapotí, tak je to jak fén :-/
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    BEDRICHKANGOO: tak pokud mas obe karty v kompu,funkcni a s origo driverama tak je pripni obe na monitory(pocitam s dvema kartama)
    7 i XP pozna vice monitoru a bud v nastaveni rozliseni nebo v nastavni GK najdes moznost rozsireni plochy na dva monitory

    http://www.svethardware.cz/art_doc-BE9C7FC6748114E7C12575BA00558E40.html
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    LOJZAK: dik za hodnotnou radu, nechces raci napsat jak?? :o))
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    dle meho skromneho nazoru to jde... :)
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    Ahoj, nevíte někdo zda je možno s více grafickými kartami (GF 9500GT) vytvořit pod woknama xp/7 pracovní plochu složenou z více monitorů, nemyslím tím klasické přidání plochy, ale spíš něco jako triplehead. prostě jednu plochu složenou z více monitorů vedle sebe, aby měla rozlišení třeba 3072x768 předem díky za jakékoli odpovědi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam