• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    RAB1T: nojo, nejak jsem si toho nevsim...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    HOUMER: Kdyby ses naučil číst, tak bys věděl že to co napsal FRAUD přesně odpovídá tomu co popisuješ.
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    FRAUD: Imho to obracene jde, mel jsem proc AMD Athlon II X4 soc. AM3 a mel ho v desce Asus Crosshair (AM2+) a slapalo to, akorat v Biosu i v systemu jsem ho videl jako "Unknown Processor"
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ENDER: pro AMD sockety AM2, AM2+ a AM3 plati obecne:
    procesory pro vyssi typ patice jdou casto osadit do MB s nizsi patici (tedy AM3 CPU jde do desky s AM3, AM2+ i AM2, AM2+ CPU jde do desky s AM2+ i AM2) - je nutna jen podpora Biosu, takze zkontroluj na strankach vyrobce MB novy BIOS a u nej bude CPU support list
    obracene to nejde, i kdyz casto MB s AM2 umi AM2+ CPU, ale urcite nedas do AM3 desky procesor pro AM2/AM2+ (duvod: AM2 CPU ma jen DDR2 radic, AM3 MB ma jen DDR3 sloty pro pameti - AM3 CPU ma DDR2 i DDR3 radic)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    TRAGED: jo sorry ;), radsi smazano a napsano znovu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FRAUD: Precti si to po sobe a oprav. Mas z toho Oxymoron velikosti plejtvaka.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ENDER: Ne melo by to jit bez problemu. Není ale na škodu i tak zkontrolovat jestli je procesor vypsaný v seznamu deskou podporovaných.
    ENDER
    ENDER --- ---
    mam takovej debilni dotaz, kterej tady mozna uz probehl...

    chtel bych se zeptat jestli bez problemu muzu dat do socketu AM2+ procesor urceny pro socket AM2. Podle vsech informaci co jsem kde nasel, by to problem byt nemel, ale ptam se pro jistotu, dik
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EXX: to je jeste vetsi peklo. Mas opravdu ty spravne drivery? Pro notasy vychazi obcas dost sporadicky. Tohle by meli být poslední
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: to uz jsem samo udelal .. jestli tomu hovíš, muzu ti zavolat a pobavit se o tom telefonicky ..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EXX: zkus ho odinstalovat a nainstaluj novou verzi. Takhle na dálku se tyhle věci neřeší úplně nejlíp.
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: nevim proč, ale nejde mi ani CCC (catylyst control center) . po startu systému to napíše že CCC přestal pracovat. mam tam win 7 64bit
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: a to mě nenapadlo, je to možný .. aero mám vypnutý. nicméně stejně bych rád vyřešil proč mi rivatuner nejde.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EXX: a neni to treba tim ze se ta karta podtaktovava kdyz jede v 2D. Většina moderních karet tohle dělá. Je zbytečné ji honit naplno když to není zrovna potřeba.
    EXX
    EXX --- ---
    prosim o radu, mam dell studio notebook, s grafickou kartou ATI radeon 4670. GPU-Z mi pise ze Default clock je 400 Mhz, ale GPU clock mam jen 300. Stahl jsem si utilitu riva tuner kde jsem to chtel nataktovat na default (a mozna zkusit i trochu vic ikdyz v notebooku to asi nema cenu hrotit - to by se videlo). Nicmene rivatuner mi nedovoli overclock options. Nevim co dal .. poradi nekdo ?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    RAB1T: ale fouka to na RAMky, napajeni, .... To neni uplne marny, nebo jo?
    CLASSIC7
    CLASSIC7 --- ---
    nema niekto invidiu do PCI-E ktoru nepotrebuje na pripadne pokusi na doske z ati cipsetom piste na mail semric.s@gmail.com model a cenu na aku si ju cennite dik
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    CHECKMATE: dej tu HD4870, jak doporucoval lojzak..
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    CHECKMATE: prihod 500 a kup radsi tohle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57262b

    tamto je mr..a
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam