• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    TRAGED: nejspis PCT koukal sem na to a zas tak hrozne mi to neprijde. Hlavne jsou to zatim nepotvrzene zpravy takze who cares? Až vyjdou začnu se o to zajimat podrobněji.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LSDMASACRE: Zdroj?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    můžete mě někdo zasvětit do bordelu který se AMD naučila od Nvidie?
    co má znamenat to přeznačování zase? to bude 6850 na "úrovni" dnešní 5750 nebo jak to je?
    takže high-endové modely které jsme do teď znali jako x850 a x870 budou jako nějaké 6950 či co?
    ufff :(
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    RAB1T: nojo, nejak jsem si toho nevsim...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    HOUMER: Kdyby ses naučil číst, tak bys věděl že to co napsal FRAUD přesně odpovídá tomu co popisuješ.
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    FRAUD: Imho to obracene jde, mel jsem proc AMD Athlon II X4 soc. AM3 a mel ho v desce Asus Crosshair (AM2+) a slapalo to, akorat v Biosu i v systemu jsem ho videl jako "Unknown Processor"
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ENDER: pro AMD sockety AM2, AM2+ a AM3 plati obecne:
    procesory pro vyssi typ patice jdou casto osadit do MB s nizsi patici (tedy AM3 CPU jde do desky s AM3, AM2+ i AM2, AM2+ CPU jde do desky s AM2+ i AM2) - je nutna jen podpora Biosu, takze zkontroluj na strankach vyrobce MB novy BIOS a u nej bude CPU support list
    obracene to nejde, i kdyz casto MB s AM2 umi AM2+ CPU, ale urcite nedas do AM3 desky procesor pro AM2/AM2+ (duvod: AM2 CPU ma jen DDR2 radic, AM3 MB ma jen DDR3 sloty pro pameti - AM3 CPU ma DDR2 i DDR3 radic)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    TRAGED: jo sorry ;), radsi smazano a napsano znovu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FRAUD: Precti si to po sobe a oprav. Mas z toho Oxymoron velikosti plejtvaka.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ENDER: Ne melo by to jit bez problemu. Není ale na škodu i tak zkontrolovat jestli je procesor vypsaný v seznamu deskou podporovaných.
    ENDER
    ENDER --- ---
    mam takovej debilni dotaz, kterej tady mozna uz probehl...

    chtel bych se zeptat jestli bez problemu muzu dat do socketu AM2+ procesor urceny pro socket AM2. Podle vsech informaci co jsem kde nasel, by to problem byt nemel, ale ptam se pro jistotu, dik
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EXX: to je jeste vetsi peklo. Mas opravdu ty spravne drivery? Pro notasy vychazi obcas dost sporadicky. Tohle by meli být poslední
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: to uz jsem samo udelal .. jestli tomu hovíš, muzu ti zavolat a pobavit se o tom telefonicky ..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EXX: zkus ho odinstalovat a nainstaluj novou verzi. Takhle na dálku se tyhle věci neřeší úplně nejlíp.
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: nevim proč, ale nejde mi ani CCC (catylyst control center) . po startu systému to napíše že CCC přestal pracovat. mam tam win 7 64bit
    EXX
    EXX --- ---
    RAB1T: a to mě nenapadlo, je to možný .. aero mám vypnutý. nicméně stejně bych rád vyřešil proč mi rivatuner nejde.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EXX: a neni to treba tim ze se ta karta podtaktovava kdyz jede v 2D. Většina moderních karet tohle dělá. Je zbytečné ji honit naplno když to není zrovna potřeba.
    EXX
    EXX --- ---
    prosim o radu, mam dell studio notebook, s grafickou kartou ATI radeon 4670. GPU-Z mi pise ze Default clock je 400 Mhz, ale GPU clock mam jen 300. Stahl jsem si utilitu riva tuner kde jsem to chtel nataktovat na default (a mozna zkusit i trochu vic ikdyz v notebooku to asi nema cenu hrotit - to by se videlo). Nicmene rivatuner mi nedovoli overclock options. Nevim co dal .. poradi nekdo ?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    RAB1T: ale fouka to na RAMky, napajeni, .... To neni uplne marny, nebo jo?
    CLASSIC7
    CLASSIC7 --- ---
    nema niekto invidiu do PCI-E ktoru nepotrebuje na pripadne pokusi na doske z ati cipsetom piste na mail semric.s@gmail.com model a cenu na aku si ju cennite dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam