• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: to chapu
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    NELLI: tak do ty doby, nez jsem vymenil drivery to jelo bez problemu X let :D uz jsem tam dal zpatky CCC a no problem, ale mrzi me to, vykon to melo i bez taktovani ve hrach lepsi...
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: a ses si jistej, ze ti resetuje komp grafarna? Ze treba nemas problem na desce nebo se zdrojem?
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    NELLI: prave ve hre i v benchmarku to melo daleko lepsi vykon i bez overclockingu, video lehce zaostava, ale to by me az tak nevadilo, spis nemuzu prijit na to cim to je :(( tak tam dam zpatky CCC no :(
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: driv jsem je pouzival, na uplne stejny karte, a slapalo to ok, uz jsem je ale roky neinstaloval cece
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    Zdravim, pouzivate nekdo ovladace Omega drivers ? mam to nainstalovano s kartou HD3870 spolecne s ati tray tools, melo by to makat s touhle kartou pry ok, ale v ruznejch intervalech mi to restartuje kompa, pritom teplota je 55 treba...
    nemuzu prijit na to cim to je, ve hrach to bezi ok, ale jednou za 3-4 hodky me to resetne :( nemate s temahle driverama nekdo zkusenosti pls ?
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    IMOLOL: ackoliv jsem zastánce AMD, bohuzel musim rict, ze do Bulldozeru bez pouze tehdy, kdyz te zene srdce, ale jestli chces koupit rozumne, tak ti nezbude nez jit cestou pisecnych mostu :o)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    Zdravím, uvažoval jsem o upgrade svého Intel Core 2 Quad Q8400 (775 socket) na bulldozer s novou deskou a raměťma. Má někdo praktickou zkušenost s AMD FX-8120? Která deska (chipset) by pro něj byla optimální? Předem díky.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    to musi nejak jit ....
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    LOJZAK: no hledal jsem je tam ale ani tam sem nestah funkcni, a webka se mi tu jen vali, blbej pleomax :D
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    SHULDAA: minimalne na strankach vyrobce museji byt origo ovladace(pokud je system potrebuje) jestli mas windows all ..urcite nebude problem !
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    nevim kam napsat, potrebuju pomoct z webkou stratil sem cd a nemuzu najit zadny ovladace na netu, co by sly stahnout free ,, poradi tu nekdo? posta dik
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Nenašel by se IT znalec z Prahy, kterej si chce přividělat a zprovoznil by mi PC? Mám fungl nové komponenty (vše na bázi AMD), jen je smontovat a uvézt do bezproblémového chodu. Vše mám, včetně pasty, hromady náhradních kablíků i šroubků... spěchá pls.. díky. kdyžtak do pošty
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RAB1T: sorry, slepota.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RAB1T,DAWEIS: O DX10+ nemluve
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    TRAGED: tak dual kabel taky nepomohl, tak dalsi krok bude odzkouset na stejnym typu monitoru (kamos ma stejnej) a pak...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DAWEIS: A ano Win XP 32bit nedokaze vyuzit 4GB ram
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DAWEIS:
    no zaprve to co mas vypsane v polozce gapfics je skoro urcite monitor a ne grafika
    zadruhe budes muset vymenit operacni system Xpčka nepodporuji ani DX11 ani DX10
    zatreti kolik mas na tu grafiku penez.
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    Zdravím, mám dotaz, jsem zapáleným hráčem počítačovích her a v poslední době jsem narazil na problém (u nových her) že vyžadují ovladač DirectX 11 jinak mi to zablokuje půlku nastavení v sekci video. Myslel jsem si že je to OS, ale pak jsem brousil na netu a zjistil jsem že sem neaktualizoval počítač 2 roky a je to znát. Tudiž potřebuji radu, chci si hry užít naplno, v full rozlišení s antiasalingem apod, apod. Jako například ARMA´2 na plném rozlišení, měl jsem problém že se mi to strašně sekalo, když sem nastavil max detaily, DragonsAge 2 atd. tudiž jsem se rozhodl pořídit jsi novou grafickou kartu a uvidím jak se mi zlepší výkon (ve hrách, FPS apod.) a doufám že bude stačit aktualizovat jen grafickou kartu.

    Moje PC sestava je následující:

    OS - MS Windows XP Home 32 - bit SP3
    CPU - Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2,83 GHz
    RAM - 4,00 GB Dual Chanel DDR3 @ 533 MHz
    MOTHERBOARD - ASUSTeK Computer WC MaximumExtreme (LGA 775)
    GRAFICS - LA2405 (1920 x 1080 @ 60 Hz)
    512 Mb GeForce 8600 GTS (MSI)

    Mohu se zeptat, jak by jste mi poradili upgradovat moje PC?? Jestli nVidia nebo ATI?? Jestli mi upgrade grafické karty pomůže vyřešit můj problém nebo jestli je to ještě v něčím?? Využívá 32 bitoví systém Windows XP celých 4 GB RAMek?? Nebo dá se třeba zbytek ramek přesměrovat aby je využívala grafická karta??

    /// Opravdu mi jde jen o hraní her \\\

    Předem děkuji za odpověd :)
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    traged: hm, tak nemam :-) jestli ten problem je mezi pc a zidli, tak to budu jedine stastnej...

    diky ti moc za rady, snad to bude vono, sezenu a podam report
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam