• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FRAUD: Zkousel jsem to cca 3 roky zpet, NV ma v ovladacich detekci ne NV karty a jakmile tuto najde, tak se PhysX deaktivuje a z control panelu zmizi.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    nekoušel jste někdo rozchodit kombinaci AMD jako primary GK + nVidia na PhysX?
    samozřejmě postupuju podle návodu na Hybrid PhysX mod
    Hybrid PhysX mod v1.03 / v1.05ff
    http://www.ngohq.com/graphic-cards/17706-hybrid-physx-mod-v1-03-v1-05ff.html
    ale něco dělám špatně - nVidia control panel se nespustí s tím, že není připojen monitor (nastavil jsem tam fake monitor na VGA výstup), když připojim druhý monitor na nV a i když ji dám jako primary kartu tak stejně neni v control panelu volba zapnutí PhysX
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: to chapu
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    NELLI: tak do ty doby, nez jsem vymenil drivery to jelo bez problemu X let :D uz jsem tam dal zpatky CCC a no problem, ale mrzi me to, vykon to melo i bez taktovani ve hrach lepsi...
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: a ses si jistej, ze ti resetuje komp grafarna? Ze treba nemas problem na desce nebo se zdrojem?
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    NELLI: prave ve hre i v benchmarku to melo daleko lepsi vykon i bez overclockingu, video lehce zaostava, ale to by me az tak nevadilo, spis nemuzu prijit na to cim to je :(( tak tam dam zpatky CCC no :(
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: driv jsem je pouzival, na uplne stejny karte, a slapalo to ok, uz jsem je ale roky neinstaloval cece
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    Zdravim, pouzivate nekdo ovladace Omega drivers ? mam to nainstalovano s kartou HD3870 spolecne s ati tray tools, melo by to makat s touhle kartou pry ok, ale v ruznejch intervalech mi to restartuje kompa, pritom teplota je 55 treba...
    nemuzu prijit na to cim to je, ve hrach to bezi ok, ale jednou za 3-4 hodky me to resetne :( nemate s temahle driverama nekdo zkusenosti pls ?
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    IMOLOL: ackoliv jsem zastánce AMD, bohuzel musim rict, ze do Bulldozeru bez pouze tehdy, kdyz te zene srdce, ale jestli chces koupit rozumne, tak ti nezbude nez jit cestou pisecnych mostu :o)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    Zdravím, uvažoval jsem o upgrade svého Intel Core 2 Quad Q8400 (775 socket) na bulldozer s novou deskou a raměťma. Má někdo praktickou zkušenost s AMD FX-8120? Která deska (chipset) by pro něj byla optimální? Předem díky.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    to musi nejak jit ....
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    LOJZAK: no hledal jsem je tam ale ani tam sem nestah funkcni, a webka se mi tu jen vali, blbej pleomax :D
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    SHULDAA: minimalne na strankach vyrobce museji byt origo ovladace(pokud je system potrebuje) jestli mas windows all ..urcite nebude problem !
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    nevim kam napsat, potrebuju pomoct z webkou stratil sem cd a nemuzu najit zadny ovladace na netu, co by sly stahnout free ,, poradi tu nekdo? posta dik
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Nenašel by se IT znalec z Prahy, kterej si chce přividělat a zprovoznil by mi PC? Mám fungl nové komponenty (vše na bázi AMD), jen je smontovat a uvézt do bezproblémového chodu. Vše mám, včetně pasty, hromady náhradních kablíků i šroubků... spěchá pls.. díky. kdyžtak do pošty
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RAB1T: sorry, slepota.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RAB1T,DAWEIS: O DX10+ nemluve
    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    TRAGED: tak dual kabel taky nepomohl, tak dalsi krok bude odzkouset na stejnym typu monitoru (kamos ma stejnej) a pak...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DAWEIS: A ano Win XP 32bit nedokaze vyuzit 4GB ram
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    DAWEIS:
    no zaprve to co mas vypsane v polozce gapfics je skoro urcite monitor a ne grafika
    zadruhe budes muset vymenit operacni system Xpčka nepodporuji ani DX11 ani DX10
    zatreti kolik mas na tu grafiku penez.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam