• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DYSTOPIK: Chlapík byl zřejmě z podkerkonoší a bez brambor si to nějak neuměl představit ;-).

    Zbytek obyvatelsta když se chce tahat s termoskou na vaření, tak zalévá kuskus, instatní věci a spol.

    Na zimní přechody a spol je pro mne termoska poměrně důležitá věc, horký čaj od večera je jedna z mála věcí, kvůli kterým jsem ochtná vylézt se spacáku a vlézt do zmrzlých bot. V létě jsem si ji nikdy nebalila.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    DYSTOPIK:týjó to je zajimavý... takový pán by se nám hodil do krámu...nb spíš do kabelky:)
    i když ja spíš jezdím na lehce pankové výlety než že bych zkoušela jak přežít na ledovci, brr...každopádně kvalitní příspěvek :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    CRYYSTAL: mi řikal kámoš - leze po horách a měli nějaký sezení s chlapíkem, kterej to dává už dlouho a řikal jim různý triky. třeba že si vždycky před cestou nechá natisknout mapu na kapesník - že je to odolnější jak papír a tak..

    s těma bramborama prej řikal, že musíš mít široký hrdlo tý termosky, aby se tam vešly celý brambory (který jsou samozřejmě, když jsi dýl někde na ledovci nebo tak, komplet zmrzlý) uvaří vodu, tou to zaleje a nechá, pak vodu sleje a ta způsobí, že brambory rozmrznou, když to zopakuje ještě jednou, tak se v ní ty brambory uvařej..

    Výhoda toho je, že když jede člověk někam do hor, kde je vážně nevlídno, snaží se toho sebou brát co nejmíň a tohle šetří plyn.. ale to jsem uvedl jen jako takovej případ - neni to pro běžný travelery..

    ještě jim ten chlapík presentoval, jak si odstřihat prsty u nohou, když ti moc omrznou a tak - no samý šikovný rady
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    DYSTOPIK: barambory vařeny v termosce ...to jako jde ??
    když už tak velkou temosku na čaj...mala je k nasrání věc, to uplně chapu,navic je hned vypitá...
    viz Ijaczek
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    PROMETHEA: si do ní mohla nacpat kus benátský picošky a schovat mi ji, když jsi jí jinak moc neupotřebila, jaks psala.. :)

    alebo italskou zmrzlinu..

    no prostě termoska rules, jen jí musíš umět dobře využít ku mému blahu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    PROMETHEA: a pamatuješ jak jsme za ní byli rádi, když jsme si do ní dali něco studenýho a nějakou dobu to tak vydrželo?

    a řikal jsem ti jak horolezci pro úsporu plynu ve vařiči dávaj třeba i zmrzlý kartofly do termosky a vařej si je zalitim horkou vodou?

    Podle mě je termoska supr věc, jen se prostě nehodí v každý situaci..
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PROMETHEA: pokud nejni kde uvařit, tak nepatří .)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    tak co jsem ted sebou zbytecne tahla do benatek...malou termosku..ale rikala jsem si, ze preci jen, kdyz budu stopovat v alpach...napila jsem se jednou horkyho caje, a pak uz jsem ji nevyuzila a musela ji s sebou vsude nosit....:DD
    takze: termoska do kabelky imho nepatri
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    ZUZKAOU: Eště k tomu.:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PAHAVASKA: Ve skutečnosti je to maskovaný ručník ;-)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    PAHAVASKA: héj diky ..že mě nenapadlo :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    karymatky pořád nic ./
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    CRYYSTAL: Vojenská šála:) Použitelné i jako minišaty nebo minisukně, šála, kukla, nouzové zavazedlo... ..atd.atd.))
    Vyžádat si delší "důstojnickou variantu.
    Je to taková zelená elastická roura z nějaký směsi, je to teplý, a vydrží to.

    V normálním armyšopu by mělo být k sehnání. Je to z výstroje AČR.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    shánim nco jako ledvinovej pás ..takový elastický tunel...nemuže
    te mi někdo poradit ??
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ZUZKAOU: já používám staré rozervané silonky.o) ale už je nestříhám.o)
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    prepac, ale vsetky silonky na zenach su sexi ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A ustřižený silonky pod kalhoty. Sexy a nebo elegatní to rozhodně není, ale pokud není taková zima, aby to bylo na moiru, ale taky ne teplo, aby pod kalhotama nefoukalo, tak zn. ideal.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    jak kdy člověk narazí v kamenym army šopu na něco super
    naposled jsem koupil rakouskou letno/podzimní bundu, obdobu českýho jehličí, ale lepčí - leká kapuce, kapcy, super - jen tak to nepromokne/neprofičí
    výprodej skladu, nenošená, takže 10-20 let stará, ale nová .D za 450,-

    JUWELIUS: souhlas! nejlepčí jsou malý/ouzký trika - ve kterejch by člověk vypadal jako buzzik, ale shovat pod normál triko ideální - udržuje to daleko víc tepla .)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    no pokud je zima, tak se mi fakt osvedcila zakladni prastare pravidlo ... vice tenkych vrstev, nez mene tlustych ...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    ZUZKAOU:
    ...ehem.. jaké věci na oblečení si berete s sebou, připadně kde je pořizujete, za kolik, na co berete ohledy atd. atd.?
    no a třeba oblečení ve kterém nezmrzneš .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam