• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    IM_MORTAL: klid, od ty doby co se muze kourit jen na nejhornejsim balkone je to tam upne o necem jinym. Uz sem tam tuhle sezonu byl dvakrat a navic to byly dvakrat vetsi skoly nez my (=vic lidi) a stejne se to tam oproti lonskejm dobam zlepsilo o sto procent...
    A ze to stoji 100k, njn, aspon to mam pres ulici a nemusim se tahat nekam na mirak, bo na andel...

    btw. lonskej ples byl nejhorsi gpjp ples, co sem kdy zazil...
    MISON
    MISON --- ---
    ono taky je obcas zajimavy za co clovek muze dostat spatnou znamku nebo naopak za co nedostat dobrou ;) znamky sou picovina ..cely bych to zrusil ;) ale to by hodne lidi na svete ztratilo smysl existence, protoze jediny co umej je hrabat body (znamky) = sprti ..vemete si je na svedomi? .)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: to si mi připomněla - nesnášim blbce z B a C....kreténi si vymysleli, že budeme mít ten ples v Lucerně :/, takže budeme muset vybrat 100 000,- za lístky, aby se Lucerna zaplatila, bude tam nedejchatelno někde před půlnocí se tam rozprší sraženej pot osazenstva a pravděpodobně už po 10 minutách nebude vidět na krok....jo a budem se tam mačkat jak sardinky - výborně ste to vymysleli...fuj!
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: ale i presto ze jsou tito ucitele vyborni tak jsem schopnej si to tam pohnojit.. :( a ty zkurveny houby a prvoky porad neumim
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: joo nejaky bodiky jsem taky ziskala, 10jich ale nebylo:/ a ta zatlanka je trosku jina elitni kategorie nez je patockarna a mozna proto by si tam mohli uvedomit, ze by se mohlo to prijimaci rizeni delat bez ohledu na znamky... ale v zaveru si myslim, ze je spousta lidi, kteri jsou radi, ze se nedostali tam, kam chteli. Znam spousty lidi, co vzdy touzili po arabsky, jakozto po velice vyhlasenem elitnim gymnaziu v praze a ted jsou radi, ze se tam nedostali...ta skola uz pomalu ale jiste ztraci svou uroven, diky vystridanemu vedeni skoly.Asi ted uvedu jeden debilni priklad, ale ma to spolu neco spolecnyho...treba sal Lucerna ma svou vehlasnou tradici a ipresto, ze tam neni dostatek kysliku, je tam spina, hrozna obsluha..atd., tak tam proste vsichni ten ples chteji mit, jelikoz uz to ma tu svou etiketu noblesy, ackoliv uz je to proste hnus...to je asi to samy s tou arabskou
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: spravedlnost nade vse...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    moje dvě taky, ta třetí musela dělat přijímačky - opravdu dvě volný míst byly fakt hodně....
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: moje byvala spoluzacka byla na ni prijata na zaklade prumeru...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: tak k nám se na základě průměru nebralo, byl oza něj max 10 bodů do počtu;)
    ale jako třeba přijímačky 2005 na zatlanku na tu jazykovou část - ehm zbyly dvě volný místa pro lidi, který přijímačky dělali - ostatní přijati na průměr...!
    JELLY
    JELLY --- ---
    jako me osobne treba dobry vysvedceni z matury u zkousek fakt pomohlo, mela sem asi o osumnact bodu vic...a myslim ze je to docela fajn kdyz nekdo uzna snahu....na druhou stranu si myslim ze prijimacky by mel delat kazdej, je to totiz taky o zvladnuti stresu coz clovek pak na vejsce imho docela potrebuje...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: plne souhlasim...
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: no myslim, ze muzes byt rad, ze na biolgii nemas velgovou a na fyziku nushartovou...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: no to mi povidej..i presto ze jsem spis oblibenej u profesoru tak mam zahul...na zitrek mam biologii zalmanovou, fyziku ulmanovou a mozna ji dejepis mullerovou... (vse je zkouseni)
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: i to by stacilo:), ani netusis, jak by mi to ulehcilo boj v tomhle tejdnu pred tou pekelnou konferenci
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: no to ne....to mi nikdo neprilepsuje :D ale kdyz je to mezi tak spis mi da to lepsi ale nesmim prudit :D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: vetsina neznamena vsichni;)
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: pujc mi taky "vabnicku" na profesory;) teda jenom jestli se na ni lepej ty dobry znamky:)
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    CHICA: no prave...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: ja teda do zadku nelezu ale ucitele me spis maj radi....do zadku nikomu nelezu ale treba se zalmanovou se normalne v tramvaji bavim..a ne proto ze ji lezu do zadku ale proto ze se s ni bavi dobre :)
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: no jako jo, muzou bejt chytry ale kdyz se tem lidem proste nekdy neco nepovede, tak ty ucitele uz z principu jim daj dobrou znamku,...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam