• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce

    KLUB GYMNÁZIA PROFESORA JANA PATOČKY



    Pan ředitel
    rozbalit záhlaví
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: tak sou tři třídy, se někdo najde. přinejhoršim budete spojený s náma:D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: hm tak u nas jsem zatim jedinej co je rozhodnutej na fyziku, matiku a informatiku (na inf je nas uz 5)...jak to zatim vypada tak na fyziku jsem asi jedinej magor :(
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: heh - děláš si prdel? u nás se otvíraly dvě plný matiky + jedna příprava na vejšku. loni stačilo 5 lidí, protože byl grant. příští rok smůla....sme přišli o 10 seminářů - chápete to?
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Hele pls jak je to seminarema a minimem lidi? protoze nam rikala zastupkyne ze minimum je 15 lidi k otevreni, jak je to doopravdy? protoze 15 lidi na humatnim gymplu na matiku asi nesezenes :(
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: v tom pripade to chapu, pro me to byl naprosto neprobadanej kus cech, takze jsem tam z toho byla fakt nadsena;)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: příroda:D heh - tam sem každej tejden a taky tam pojedu, ale sama - bo teda jen s lidma se kterejma chci. fakt ne - nechci tam jet. tečka.
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: jo jen k tomu, ze te to automaticky vyskrtava se seznamu, kdyz nechodis na telak....tak nam tim taky minulej rok hrozili a rozhodne to tak nedopadlo. rozhodne bych ti doporucovala si to jeste promyslet;) aspon ta priroda stoji za to, kdyz uz nechces po vecerech popijet. jinak teda chapu, ze jet na tejden nekam s velgovou, asi neni nic lakavyho...;/
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: jak knihovníka? knihovně šéfuje Jelen a Havlík - jestli myslíš tohle.
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    IM_MORTAL: ma pravdu CHICA, pro nas to nas to bylo taky to nejlepsi co nas za ty 4 roky potkalo....!!! kdo se nezucastni tak fakt prohloupi....moc hezkej tejden
    KLA
    KLA --- ---
    Mam dotaz... Kdo vam dela knihovnika?
    dekuju
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: tak to je dobry ;) uz se tesim :)
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: ¨tak pak se jde jeste na vejlet...viz treti fotka;) no a hraje se fotbal, volejbal. ale hlavni napln je ta voda, ta byla tusim 2x, a kola- na ty se jezdi nejvic. no a pak tam reditel na jedno odpoledne pujcil windsurfing, tak ti odvaznejsi zkusili:)
    jinak teda nezapomenutelnej tejden. konecne jsme meli moznost poznat poradne i tu druhou tridu a stalo za to tam jet. clovek si tam teda moc neodpocine...pres den cloveka utahaj sportama a vecer se toho moc nenaspi....
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: no a to se jede na kole, ve clunu a to je vse? nebo se pouziva vic prostredku? protoze na kole tech 20-30km snad dam ale ve clunu jsem nebyl nikdy takze nvm :D jinak to ale vypada docela pohodove..
    CHICA
    CHICA --- ---
    VACLAV: VACLAV: my jsme jezdili rozdeleny na dve pulky. jedna byli ty nej, ktery treba jeli i dopoledne a odpoledne a ostatni byli ten rekreacni zbytek, ty jeli treba jen dopoledne. A jezdilo se tak 20-30 km max. ale zadny tezky tereny, az na vyslap na Plesne jezero, kterej ale stoji za to, tam je to fakt naaadherny:)
    no a pak olejovata netekouci voda, nejtezsi usek pri sjizdeni vody bylo nakladani a vykladani lodi:-D ale kdyz se chytne hezky pocasi, je to parada :)
    jinak tady par fotek:
    chatky:
    osvezeni po sportu;)
    prochazka:



    VACLAV
    VACLAV --- ---
    CHICA: hele a kolik se tak jezdi kilometru? jak to presne probiha?
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: tak nejak, mam rada svy tempo a ne nejakou honbu za kilometrama za kazdou cenu
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHICA: protože nejezdim na kole - jako umim, ale ne tak abych zvládla nějakejch x kilometrů. a navícnechodim na tělák, takže mě to automaticky vyškrtává...ale fakt mě to nedře - koukat se na ožralou půlku ročníku a pár učitelů mě fakt netáhne...zvlášť velgová a uli, teda:D
    CHICA
    CHICA --- ---
    IM_MORTAL: proc nechces na sportak?? pro nas rocnik to treba byl nejlepsi zazitek za cely ty ctyri roky na patocce. nejuzasnejsi tejden:)
    JAINA
    JAINA --- ---
    MISON: nooo...:D jenom když je léto :D nejsem taková ta barbie která nosí výstřihy až ke kolenům i když mrzne :D
    MISON
    MISON --- ---
    JAINA: a co vystrih? ;)
    JAINA
    JAINA --- ---
    ADUSH: tak s tim zkusenosti nemam, ale slysela jsem ze je na blondynky s velkym vystrihem...ale vzhledem k tomu ze ho nemame, tak mi to muze bejt celkem fuk... a taky jsem bruneta...takze bych asi mela smulu..:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam