• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce

    KLUB GYMNÁZIA PROFESORA JANA PATOČKY



    Pan ředitel
    rozbalit záhlaví
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: :D šestku sem jednou dostala na základce asi v 7. třídě, ptž učitelka se hrozně naštvala a sázela stupnici od 1 -10:D každopádně 6 na vysvědčení je už něco, to bych mu měla pogratulovat:D

    loni mě dorazil - před koncem školního roku se mě zeptal, jestli pudu na seminář z informatikyk, když sem mu s opovrženim řekla že ne, tak prohlásil "to je ale škoda, od vás bych to nečekal"....blb
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: bze, to jeho pda, nebo jak se rika tomu malymu kramu, mi tenkrat pekne lezlo krkem...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no nepral bych vam gloce....on je sice dobrosrdecnej ale ve vsem ma bordel a kdyz hleda v papirech neco to je taky sranda...btw. vite ze diky glocovymu hodnoticimu systemu vychazi jednomu klukovi od nas 6 z matiky? :))
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: ale jak sem dneska zjistila, tak nam rika pulku vsech veci a to se ho na to musime jeste ptat
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ADUSH: tak imho už ví víc než gloc:D bože, myslim, že sme to s havlíkem jako třídnim ještě vyhráli:D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    CHICA: dase je vseobecne zaujata vuci skolnim akcim, takze je zbytecny ji cokoli rikat. ted to nemyslim, tak ze bych ty akce nejak vychvalovala... ale ja na nej taky nehodlam jet, ale silne se bojim toho, ze pojede malo lidi a bude to povinny...
    IM_MORTAL: imho, havlik vi taky houby:D ale nevim jak to je
    SLAJER: seminare z fyziky, chemie a podobnejch sou podle me spojeny kazdej rok... na tohle chodi fakt malo lidi... gloc me za ty dva roky nenaucil nic navic, tim sem si jista... i samouk by se to naucil lip
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: podle mě pokud se přihlásí aspoň pár třeťáků na další rok, tak by ho museli otevřít, toť otázka....
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: ok tak ja jsem jen poslouchal gloce :D
    hele a je letos seminar z inf? protoze jestli jo tak je sance ze se otevre i pristi...mala ale je...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: gloc ví houby - nám to říkala taky zástupkyně, dvořka i havlík...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no neber to osobne ale nam tohle tvrdil gloc (a myslim ze i zastupkyne)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: asi to budu vědět líp než ty, nemyslíš? musíš chodit ve čtvrťáku, jinak tě k matuře nepustěj.
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: rad bych maturoval a ani chodit nemusis ale hlavne bude asi malo lidi na otevreni toho seminare.. :(
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SLAJER: gloc a něco naučit - heh, ten zažil největší výsměch i ode mě a to kompy zvládám po css...on je nejvíc mimo jako...


    VACLAV: netušim, od nás ze třídy imho nikdo, z ostatních třeťáků taky nic moc. ale pokud chceš z informatiky maturovat tak musíš chodit na seminář minimálně ve čtvrťáku...


    KLA: Havlík je tam zejtra od rána a myslim že tak do dvou, ale nejsem si jistá, ale imho tam bude aspoň jelen
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    SLAJER: Tak ja mam gloce na matiku i informatiku ted (druhak) a gloc nenauci nic..tyhle nadeje mam prave u dvorakovy....
    SLAJER: Ma se podle anotace brat Java ze ktery neumim vubec nic ale ucit se ji chci....prej se minule ucilo PHP ale tak to docela umim...Ajax a C++ by taky potesil ale myslim ze dvorakova ani ajax neumi....a jestli budeme (budouci tretaci) dohromady (A,B,C) 4 tak to muzem zabalit :(
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: havlik no super :D
    Dekuju... myslim ze jestli se mi povede se s nim domluvit tak vam poridu na navstevu...

    A jak ma vubec knihovna otevreno a je Havlik zitra ve skole?

    dik
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    VACLAV: taky asi bude dost zalezet esli budes mit dovrakovou bo jak se menuje, nebo Gloce...Gloc by podle me neco naucit dokazal.....neim toho sem nemel...:)
    SLAJER
    SLAJER --- ---
    VACLAV: nas jako 4taku bylo taky malo a tak byl sem. z Fy spojenej se 3takama....uvidis no. Jinak esli neco umis s pocitacema tak je pro tebe sem. z Inf naprosta ale naprosta ztrata casu....Za 2 roky me nenaucila nic co bych neumel a byla to spis votrava....(berou se zaklady JavaScriptu, a pak neco na prani, [Ajax, v C++ si myslim neni moc jista] a nebo nakej HTML makin)...jeste bych bejt tebou zvazil jak na tom s kompama si a podle toho bych se rozhod...;]
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no zatim to vypada ze jsem jedinej ze tri trid :D ale jeste uvidime....nevis nahodou kolik lidi chodi na programovani? (myslim tretaky, pokud by to pristi rok bylo spojeny....)
    MISON
    MISON --- ---
    IM_MORTAL: na sportaku se jezdi na kole? ;) tam byli vsichni tak moc, ze nejaky kolo fakt uz nehralo roli :DD
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: tak sou tři třídy, se někdo najde. přinejhoršim budete spojený s náma:D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: hm tak u nas jsem zatim jedinej co je rozhodnutej na fyziku, matiku a informatiku (na inf je nas uz 5)...jak to zatim vypada tak na fyziku jsem asi jedinej magor :(
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: heh - děláš si prdel? u nás se otvíraly dvě plný matiky + jedna příprava na vejšku. loni stačilo 5 lidí, protože byl grant. příští rok smůla....sme přišli o 10 seminářů - chápete to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam