• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce

    KLUB GYMNÁZIA PROFESORA JANA PATOČKY



    Pan ředitel
    rozbalit záhlaví
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: jak koukal kdyz jsme se mu na tyhle joky smali jako tady (dejte si to na 2:12)
    http://youtube.com/watch?v=DL7yOyXbRyM
    :D :D :D :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: jednou na nás byl nasranej a něco si tam pro sebe mektal a spolužák na něj "život je boj"....to koukal
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ADUSH: to já taky, napsala sem mu tam tvoření webovek, každopádně nejvíc super bylo, "učit se" powerpoint až ve druháku...jasně ohromně těžký učivo..
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    naivne sem si myslela, ze to jak na zacatku po nas chtel, abychom mu napsali, co bychom chteli umet, jak se na to uplne vysral... a taky nezapomenu na to jak, me s mejma podprumernejma(oproti ostatnim ze skupiny) znalostma, dal do lepsi skupiny a ja mu tam nenapsala do toho jeho papirku skoro nic... mam pocit, ze sem zaskrtla tu prostredni moznost, proste ne programator ani ne zacatecnik
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: zivot je boj rika taky :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: on jí dostával - ignoraci, výsměch, každej hrál při hodině hry přes síť... u nás házel svoje "takovej je život" a "život je boj"
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL:
    ADUSH: tak to bych mu daval pak kapky kdykoliv by byla sance :D

    a teda hlasky typu "To jsou veci mezi nebem a zemi" nebo "Plus minus autobus" uz me taky serou :D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: to s tim jmenem jen fakt pravda, vim ze se o tom s jednim klukem docela pohadal...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: ne...byl to myslim první test z informatiky....debil jeden...si hned musel zamachrovat...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: rofl kecaas? :D :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: dává ještě body za jméno + příjmení? u nás za to spoustě lidí strhl po bodu, ptž se podepisujem jen příjmením....kretén
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: promin to vi kazdej....ale myslim ze to co udelal o ctvrtletce taky dokazuje ze je mizernej ucitel..jsme psali to samy co v acku (tam byla jedna jednicka) a u nas byly skoro samy petky a ctyrky, semtam i dvojky a ja jsem mel na umolousanou jednicku (26 bodu - minimum) - no a ten ****** mi strhl jako jedinymu jeden bod za hnusnej graf aby nikdo tu jednicku nikdo od nas nemel..aby se mohl chlubit ze jeho trida je blbejsi nebo fakt netusim o co mu slo...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: nechápu proč se chlubí tim, že má z jeho předmětu někdo blbou známku - to dokazuje, že je mizernej učitel...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: a skoncil s klavesnici/monitorem v hlave? :D
    no a gloc se chlubil (kdyz jsem si delal pred nim srandu z ty sestky) ze jednomu typkovi v prvaku vychazi z informatiky 42 :D (za kazdy den co nedonese praci se mu snizuje znamka na vyzo)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: :D šestku sem jednou dostala na základce asi v 7. třídě, ptž učitelka se hrozně naštvala a sázela stupnici od 1 -10:D každopádně 6 na vysvědčení je už něco, to bych mu měla pogratulovat:D

    loni mě dorazil - před koncem školního roku se mě zeptal, jestli pudu na seminář z informatikyk, když sem mu s opovrženim řekla že ne, tak prohlásil "to je ale škoda, od vás bych to nečekal"....blb
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ADUSH: na PDA ma napsany jenom znamky...lepsi kdyz mu to pda pada z ruky (posledni dobou teda ne :D) ale vsechny oficialni veci ma na papirech..
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    VACLAV: bze, to jeho pda, nebo jak se rika tomu malymu kramu, mi tenkrat pekne lezlo krkem...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: no nepral bych vam gloce....on je sice dobrosrdecnej ale ve vsem ma bordel a kdyz hleda v papirech neco to je taky sranda...btw. vite ze diky glocovymu hodnoticimu systemu vychazi jednomu klukovi od nas 6 z matiky? :))
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    IM_MORTAL: ale jak sem dneska zjistila, tak nam rika pulku vsech veci a to se ho na to musime jeste ptat
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ADUSH: tak imho už ví víc než gloc:D bože, myslim, že sme to s havlíkem jako třídnim ještě vyhráli:D
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    CHICA: dase je vseobecne zaujata vuci skolnim akcim, takze je zbytecny ji cokoli rikat. ted to nemyslim, tak ze bych ty akce nejak vychvalovala... ale ja na nej taky nehodlam jet, ale silne se bojim toho, ze pojede malo lidi a bude to povinny...
    IM_MORTAL: imho, havlik vi taky houby:D ale nevim jak to je
    SLAJER: seminare z fyziky, chemie a podobnejch sou podle me spojeny kazdej rok... na tohle chodi fakt malo lidi... gloc me za ty dva roky nenaucil nic navic, tim sem si jista... i samouk by se to naucil lip
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam