• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: Mam to aktualne na bitbucketu, jestli se nekfo chce developersky podilet, tak neni problem. At napise s zadosti o pristup. Kdyz jeho zmeny zamergujeme tak z toho pod svym uctem v vybuífim verzi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99:
    No tva APP ma jednu obrovskou bolistku a to je neexistence notifikaci. Zbytek pokud si dobre vzpominam uz jsou vicemene drobnosti.

    Nemuzes to hodit nekde na GIT? Mozna by to nekdo dotahl kdyz je to tak daleko. Takto tu mame tri kompromisni aplikace, kde kazda sezrala mnoho casu, ale zaroven neni zadna 100% pouzitelna :(
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ALI: Spis uslo nez umrelo, alias na moje bezny pouzivani je to aktualne ok a mam toho moc abych s tim nejak vic pohnul.
    CROSS
    CROSS --- ---
    CROSS: Byla to spíš reakce na ten dotaz, jako že existuje ještě tenhle pokus, ne jen ta letitá appka (kterou taky používám tedy)
    CROSS
    CROSS --- ---
    ALI: Moc to nesleduju, ale občas použiju tu betu. Na čtení dobrý (v tmavým režimu).
    ALI
    ALI --- ---
    CROSS: a uz se to nekam pohlo? mam pocit, ze to spis umrelo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Aha. Tak divam se ze to je jen “Nyx”.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT: Jo
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: Huh, normalne v applestore?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUB:
    Je uz novejsi. Hledej “nyx for ios”. Ale taky uz ma nejake mouchy...
    DUB
    DUB --- ---
    CROSS: Yes, ok :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    DUB: jaká appka? Myslíš iNyx z roku 2012?
    DUB
    DUB --- ---
    XS- jsem jedinej komu tadle appka nevyplnuje celej display ale je hodne orizla nahore i dole?
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    CROSS: Prej v iStyle v Paládiu to dělaj na počkání
    CROSS
    CROSS --- ---
    iPhone X (v provozu od uvedení) mi sice píše, že i po letech má baterka kapacitu 92 %, ale minulý týden jsem si všimnul, že stav baterky (Battery Health) hlásí nutný servisní zásah, protože stav baterky je significantly degraded. V provozu jsem si ničeho nevšimnul, výkon nepokulhává, nevybíjí se pocitově nijak rychleji než doteď, kdybych ze zvědavosti neporovnával stav s iPhonem 6 mojí ženy (88% kapacity a normální stav... i po těch letech), o ničem bych nevěděl. Njn.

    Ví někdo ze zkušenosti, jak dlouho trvá výměna baterky v Apple Store? Udělaj to na počkání? Moc se mi nelíbí představa, že ho tam budu muset nechat, natož abych ho někam posílal.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    jakej servis v Praze byste doporucili na vymenu skla a baterky?
    mam 6S, baterka na odpis (pri soucasnejch teplotach se klidne vypne uz pri 50 %). display uz mam jednou menenej v https://applebro.cz/ (mel jsem to kousek z prace), ale spokojenost ne-e. sice ukazuje, ale nikdy uz nemakalo prizpusobovani jasu a celkove mel pomalejsi odezvu nez original.
    jdu samozrejme po nejnizsi cene a idealne v rozumny vzdalenosti od holesovic/budejovicky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Na mojí 11 pro mi nejdou z live photos vytvářet boomerang stories, setkal se s tím někdo? Případně je tu někdo s 11 komu to funguje?
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    XEHUTL: Hee, ladit samozřejmě, zatr slovník :D
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Je nějaká možnost jak zmenšit krok na tlačítka hlasitosti? On screen volume dokáže kadit hlasitost velmi jemně, ale nebaví mě pokaždé pro ten mezistupeň tahat telefon a zapínat obrazovku. Stačilo by mi 2x tolik úrovní než je teď.

    Vím že funguje snížení maxima u music a pak se těch cca 16-18 stupňů dělí o menší úsek a tedy je krok menší, ale tam zase záleží dost na výstupu (sluchátka/bedýnky). Navíc mám podezření že to funguje jak v čem.

    Jiná cesta není?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam