• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Nepotřebuji video. Vidím to. Ale řeší to někdo jiný. Mně je to jedno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: Posli mi do PM cislo a poslu ti video.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Na tom posuvniku jdou zvolit pouze 3 body. Vypnuto , auto a max.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JERRYGN: Jaky iPhone? Minimalne od 12 tam je nocni rezim, kde si volis dle svetla posuvnikem 0-10(co jsem videl max). To MAX se meni podle svetla.
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    ahoj, mám dotaz (možná zbytečnej, ale překvapilo mě to). zkouším fotit s night mode, a zkouším změnit dobu expozice. vždy ale můžu zvolit pouze OFF, AUTO nebo MAX. prostě nemůžu nastavit postupně nic mezi tím. je to bug nebo feature? (rád bych si s tím pohrál, a chápu, že budou asi nějaký apky to umět - jen chci vědět, jestli to umí iphone i v základním nastavení). díky za radu :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KOC256: Mně se to občas taky objeví, zejména když koukám na video v Safari. Po pár minutách to zmizí.
    OT_
    OT_ --- ---
    Slide to text v češtině nefunguje nebo mi něco uniká?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    KOC256: Jakypak androidi? Je to pocitac a sw jako jazdej druhej :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak pomohlo. Diky! Nemam tyto Androidi navyky :-).
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Tak zkus.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: Appku jo. Mobil ne.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: Zkoušel jsi to vypnout a zapnout ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nevite nekdo jak se zbavit tohoto? Vcera se mi to tam objevilo a je to tam porad. Hudbu neposloucham.

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KAZATELL: Tak homepod na hotelu funguje jen se siri chvíli cukala kvůli Wi-Fi. Nakonec proste začala hrát a jen občas řekne že to Wi-Fi není její, ale jede dál
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Pardon, moje chyba, zatim to funguje jen mezi ig a messengerem, whtsapp zatim jeste ne.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TAURUS: Presne, kolegove, projektaci z jinejch firem, atd. Je to rychlejsi jak mail a nevyrusis tim nekoho behem meetingu jako hovorem. Jasne, SMS by to vyresila stejne, ale protoze vsichni radsi resej vsechno na jednom miste a WA pouzivaj na vsechnu textovou komunikaci, tak se pouziva hlavne to.

    Od ty doby co jde zapnout i propojeni s messengerem a IG, tak je to jeste vyraznejsi.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PSYCHO: Souhlas… spousta kolegů, co s nimi v práci komunikuji, jsou v zahraničí, a Whatsapp je pro ně po Teams hned následující přirozený kanál komunikace.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KOC256: No jestli se to dnes nedozvím, tak to o víkendu zjistím a napíšu to sem
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAZATELL:
    Odpovědi nevím, ale jistě to pomůže ostatním... :-)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KOC256: No jestli ho budu muset znovu nastavit na místní wifi a jakoby ho na ten pobyt aktivovat mimo HomeKit, nebo si proste jen na nove Wi-Fi vezme údaje z telefonu a bude se tvářit ze je doma ale na jiné Wi-Fi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam