• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    DAWIDOS:
    DAWIDOS: ses si jistej ze jste oba navzajem v iCloud kontaktech a neni to treba google kontakt?

    me to takhle blbnulo taky, nakonec pomohlo zapnout prijimani od vsech
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    DAWIDOS: Tak hard reset nefunguje. Resp. posunul jsem se k tomu, ze prestoze se oba telefony maji navzajem v kontaktech, jsou obousmerne viditelne pouze v nastaveni “Airdrop pro vsechny” a objevuji se pak pouze v “Ostatni lide”. Tam bude nejaky problem.
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    DAWIDOS: chova se to takto i po tvrdem restartu (volume up, volume down, drzet power button nez se objevi jabko) obou zarizeni?
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Chtel bych se poradit - nefunguje mi propojeni dvou telefonu pomoci airdropu. Oba mame nastavenu viditelnost, jsme navzajem kontaktech. Osobu v “okoli” vidim, kliknu na ikonku poslani souboru/fotky, ale protistrane se neobjevi notifikace pro prijmuti fotek. Nedokazu vyresit. Diky za cokoli.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Stal se mi hroznej mindfuck. Nastavoval jsem dceři (pro ni) novej telefon. Nejdřív že to nastavím přenesením z iPadu, to nešlo, tak jsem to restartoval, a dal jako nový zařízení. Něco už se stalo, takže to po mě nechtělo už ani zadání icloud adresy. Divný.

    Všechno se zdálo OK, jen to chvilku stávkovalo při přidávání Messages do iCloudu “používáte jiný účet”. Weird, ale nakonec jsem se tam nějak probojoval.

    Skončil jsem ale u Home appky, která se tvářila, že náš Home tam není. Tak začnu debugovat a vidím, že v iCloudu má ikonku, kterou měla u mýho kontaktu. V kontaktech bylo u mě napsaný “já” a celý se to tvářilo, že ona je na mým účtu, ale jinak všechno bylo její tak jak mělo být… dvakrát jsem to celý restoroval. Pořád vše stejně. Nakonec se to zpropagovalo i na její iPad a i ten Home tam přestal jet.

    Řešením bylo smazat můj kontakt a vytvořit její kontakt. Za chvíli bylo všechno v pořádku. V Home jsem ji smazal a přidal znovu… to se mi ještě nestalo takovej bug… píšu to kdyby na to náhodou někdo natrefil, ale hlavně jsem so potřeboval postěžovat…
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Tak jsem se stala majitelkou iwatch 7. Doporucite nejaky kvalitni řemínky, ktere nejsou od applu? Diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    No tak se možná pletu... já se proček už zbavil, neseděly mi, takže se starymy AirPody se me to stejne netyka...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: nemám moc zkušenost, ale dneska jsem právě chtěl vyzkoušet tohle.. to je tedy scifi?

    How to find your lost AirPods | Apple Support
    https://youtu.be/TMIHm84TDG8
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    to by stejně nefungovalo. Jako nestudoval jsem to, ale poloha se "občas" updatne jen když jsou připojeny k telefonu. tedy jsou vyndané a používáš je. Ale to je zase nepotřebuješ hledat.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: jde mi spíš o to je najít když jsou zahrabany někde doma :)) no nic, odeberu a přidám znovu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    On to je asi stejně údaj na prd. Samy GPS nemají, zresetovat je lze bez nějakého hesla. tedy když ti je někdo ukradne, tak se o nich už nic nedozvíš.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: právě ze ne.. jen jednou.. i když dam na nich přehrát zvuk přes aplikaci najít, tak se na nich prehraje.. ale poloha je pořád někde v tramtarii
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    nemas je tam opakovane? me se cas od casu zdvoji i ztroji. Mozna protoze je obcas pujcim kamosovi... Tak obcas ty stare pomazu...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    nevíte někdo proč se mi nechce aktualizovat poloha pro airpody? pořád se tváří ze jsou na dovolený pred několika měsíci, přitom je mam vedle sebe..

    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    DEIKSAC: Nebyl úplněk? Zkoušel ses podívat do zrcadla?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    KOC256: Nevim, ted na dennim svetle mu nevadi ani kartacek v puse a v noci dela fory
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    CITRONAK: Já tam zrovna měl docela dobrou zkušenost m..(I když teda not sure jestli to nebyl iStore)..

    Někde okolo dlouhý to bylo


    Pak v záruce sem to řešil přes ten oficiální co je na Želivského?

    Tam sem dvakrát měnil dratovy sluchátka a jednou airpods
    TUILE
    TUILE --- ---
    nasla sem doma tri skla na SE (a par starejch krytu z ciny).
    nechcete nekdo za odnos z vrsovic?
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    Doporučíte mi prosím nějaký normální a schopný autorizovaný servis Apple v Praze? Měl jsem zase otřesnou zkušenost s iStyle. Je neuvěřitelné, jakou neschopnost tam dokáží vyproduktovat...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PSYCHO: I to už jsem měl nastavené, ale teď jsem si to zkusil znovu a při druhém snímání jsem si brýle sundal. Zatím vypadá, že funguje :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KVALKAN: to je taky hrozne divny, protoze se mnou to nema problem s brylema nebo bez (slunecnima, dioptricky nemam). Ale je fakt, ze jsem to nezkousel v noci. Kazdopadne neni tam nahodou jeste moznost nastavit si alternative look? Pak by to melo jit v klidu, ne?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DEIKSAC: mne pozna od polstare na mag safe nabijecce, cili tak dobrejch 40 cm od moji hlavy. Potme v noci, pokud teda nemam hlavu zaborenou v polstari...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam