• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mluvim o focus modu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SINEAD: Si udělěj custom profil a máš to, ne? Dej si tam na vše prázdnej list a nic tě nebude otravovat. Až ten custom mod zrušíš, uvidíš všechny zmeškaný notifikace. Nevim co se ti na tom nelíbí, ale podle mě to dělá přesně to, co chceš.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    HOWKING: Takze ja budu 4x denne zapinat a vypinat vibrace a stahovat a davat nahlas zvuk. Misto toho aby existoval jeden cu klik/cudlik/focus kterej rekne - ted jsem ticho. To neni reseni. Promin.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SINEAD: To jsem myslel, že chce. Jinak přece stačí vypnout vibrace a stáhnout hlasitost na 0
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    HOWKING: Ovsem to neresi ostatni aplikace. Ktere pipaji, vibruji apod. To bys to musel vsechno povypinat.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    silent-ringtone-iphone/Silence.m4r at master · pbaity/silent-ringtone-iphone · GitHub
    https://github.com/pbaity/silent-ringtone-iphone/blob/master/Silence.m4r
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jako podvod bych volil vyzváněcí tón bez zvuku.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    FRK_R23: Jezne to je prave to, co ja nechci. Chci, aby se mi dovolal kdokoliv, ale telefon nezvonil. Aby mu to tutalo jakoze to nezvedam. Protoze to opravdu nezvedam. Mam vypnutej zvuk a spim. (treba)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SINEAD: To je zvláštní, protože já to tak mám uděláný. Dovolá se mi jenom žena a jinak nikdo.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    ASAFA: Ne,tam to nejde.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    SINEAD: Zde by měla být možnost udělat si mód na míru.

    SINEAD
    SINEAD --- ---
    JYRKA: Ale ja nechci mit defaultne vypnute vibrace. Potrebuju mit vibrace. Ale zaroven cca 2x denne potrebuju mit iPhone ve stavu naprosteho ticha.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SINEAD: Ano. Vypnes vibrace a soupnes bocni prepinac do ticheho rezimu.
    Mam to takto nastavene naporad, notifikace beru jen na hodinkach
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Simvas, da se nejak dostat iPhone do modu, kdy nebude vydavat zadny zvuky - tedy ani vibrovat a zaroven se volajicim nezobrazi, ze jsem "busy", ale bude jim to normalne vyzvanet dokud to nepolozej?
    EFESH
    EFESH --- ---
    KOC256: A ze mě to tenkrát potrapilo:)

    Dneska tam mam Zoom/extra snížení jasu. A jak je to večer vposteli pohodlný!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KOC256: Očividně velice pasivně, neb jsem si toho nevšim :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRK_R23:
    Tak záleží jak pasivně vnímáš co se děje kolem...
    Když nic, tak se to tu řešilo před rokem...

    Třeba tu:
    [EFESH @ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Já jsem to třeba neznal :)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KOC256: to je imo problém tiktoku, pro nedostatek originálního contentu prezentujou dávno známý věci stylem wow čumte, co jste ještě neviděli.
    EFESH
    EFESH --- ---
    KOC256: ja sem fakt vahal kliknout na ten clanek, protoze sem opravdu nechtel klikat na clickbait (nejaky cesky server to byl vcera) - a hned jak sem cetl prvni vetu tak facepalm a zavrit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam