• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ahoj, prosim poradite mi nejaky ok servis v Praze? (Praskly sklo na Iphone). Kdysi jsem resila nekde na Cernaku a ve Vrsovicich a v obou otresna zkusenost :/
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Napad:
    “Preskinovat” Wolfensteina na ruskou tematiku, dat to do appstoru za 1 dollar nebo name your price a vytezek poslat na Ukrajinu. Stahla by si to pulka sveta.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    A takový ty místem/časem/událostí triggerovaný připomínky, případně appka IFTT by nepomohly?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HONCKA: Vsak rikam, ze event v kalendari to neumi :) Evidentne ale na to DnD dokaze reagovat pri rucnim spusteni, takze je to asi otazka casu a nejake dalsi verze IOS. Notifikace pres email je trochu kostrbate, ale treba to bude fungovat. Dej vedet, zajimalo by me to
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    A kdyz to udelam, tak se ten mail a task “rozpoji”. Kdyz zrusim na tom mailu praporek, tak se ten task NEzavre. Musim na to pouzivat okliku pres MS ToDo, ble.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Nejvíc saje to, že když si oflaguji email, nepřidá se mi sám do reminders. Musím tam ten email ručně přetahovat...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PAYAXY: umí jde nastavit trigger automatizace dle lokace, bluetooth device, času, jediný problém je ten kalendář, ale je tam trigger email, tj když se nastaví notifikace mailem, tak to bude fungovat imho i na ten kalendář
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HONCKA: Zkratky nic takového neumí, pokud jsem dobře hledal. Zatím nejbližší je možnost si pustit ručně Do no disturb s touhle možností IMHO.

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PAYAXY: našel jsem Shortcusts
    Automatizace úloh na iPhonu pomocí Zkratek - Podpora Apple (CZ)
    https://support.apple.com/cs-cz/guide/iphone/iph47e1c9d7d/ios
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HONCKA: omezenou verzi je mozne vyzkouset v IOS 15 https://www.makeuseof.com/how-to-schedule-automate-focus-modes-iphone/ ale je to zatim dost primitivni, umi jen cas/lokaci/pusteni applikace
    Pokud ma nekdo lepsi tip, rad se priucim
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Existuje na iphone něco jako tasker? Jde mi hlavně o profily vyzvánění v závislosti na různých událostech (čas, událost v kalendáři, gps lokace, připojení na bluetooth, atd..)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Sou to mrchy :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    není to 100%, měl jsem jeden co byl "dobrý" a prostě po pár letech si řekl, že zasmrdí :-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOLCON: Tak jasně. Kupovat prověřený značky.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HERKULES: Jo akorát pozor, jeden takový mi začal za jízdy čoudit... Naštěstí jsem ho vytáhl, než začal hořet.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    7FLAMES:
    Napr. skodovky se stejnym adapterem jako pouzivam ve vice Fordech nabijeji mnohem pomaleji - asi davaji malo stavy...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    taky bych miril spis smerem adapteru co mas v aute, nez smerem magsave drzaku
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    7FLAMES: Tihle mám a úplně cajk. Musíš si do zapalování koupit USB adaptér co má alespoň 2A, pak to poběží super. Ty vestavěný USB v autech moc energie nedávaj
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    Ahoj, máte někdo vyzkoušený magsafe držák a nabíječku do auta? Pořídil jsem si k iPhone 13 a origo magsafe silicone case tenhle https://www.alza.cz/fixed-magclick-s-podporou-uchyceni-magsafe-15w-cerny-d6525237.htm a byť drží dobře, tak v podstatě nenabíjí, tak nevím jestli může být chyba v designu, nějakém kontaktu, slabé zásuvce nebo kde. Má někdo něco osvědčeného?
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: jasně. Jdou tam nastavit obě čísla na příjem a jedno jako výchozí na posílání. (Plus tam jdou nastavit mejly, protože iMessage se dá posílat i ze zařízení bez čísla jen z Apple ID.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam