• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Jinak k tem magsafe nabijeckam, ja mam tuhle a stezovat si nemuzu na nic.

    3-in-1 Wireless MagSafe Charger for iPhone 12 | Belkin
    https://www.belkin.com/us/chargers/wireless/charging-stands-docks/boost-charge-pro-3-in-1-wireless-charger-with-magsafe-15w/p/p-wiz009/
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Kdyz se telefon pripoji v aute, tak zacne automaticky hrat nebo prehravat podcasty. Pricemz ani Hudba ani Podcasty nejsou spustene. Muzu to nejak zakazat? Diky
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    REFLEX: Ja mam panasonic rz s 500, hrajou skvele, potlaceni hluku prekona cirkularku, ci brusku na parkety. Minus je nestabilita v usich a trochu nedomakanej sw. Zena ma jbl ted nevim presnej typ a je taky spokojena, cenova liga cca 2300
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    REFLEX: Tento týden jsem si kupoval a šel testovat, protože jsem nevěděl. 3 gen. jsem vyřadil jako první protože jsou o něco ty pecky větší a už mě to vadilo v uchu. 2. gen super. A PRO jsem se bál kvůli tomu špuntu a překvapivě nevadí. Takže po nějaké slevě jsem vzal ty, protože noise ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    HAVANA: zrovna u sluchátek je to někdy strašnej vopruz, musel jsem povypínat automatický připojování (nebo nastavit takový to jen pokud byly naposledy připojený), dětský iPady na mém Apple ID (to už jsem teda vyřešil), Apple TV, když přijdu do místnosti, samovolný přepínání, když poslouchám něco z iPadu, displej zaplej, interaguju s ním, ale vezmu do ruky telefon a nazdar. Myšlenka je dobrá, ale algoritmus potřebuje trošku nastavit na reálný používání, v současný podobě je to moc agresivní.

    Jinak jak tu zaznělo, k REFLEX, záleží, co sedne do ucha. Já mám kliku, že mi sedí dobře i normální Airpody, i Pro, preferuju Pro, ale na cvičení teda používám jen „obyčejný“, neb u toho nepotřebuju potlačení ruchů zvenku. Což je ale funkce jinak naprosto k nezaplacení. (U AirPods skoro doslova. :-])
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAVANA: To rozhodně nerozporuju. Apple ekosystém je promakanej do detailů. Jen sem to myslel spíš tak, že i když sluchátka využívám pouze s telefonem, nedám na ně dopustit a jiné bych nechtěl.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Zrovna jsme doma rozbalili nový airpody po zkušenostech s původníma a překvapilo nás, že jsou ty pecky o dost větší a do menšího ucha moc nepasujou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    REFLEX: tohle záleží, jestli jí víc vyhovujou špunty nebo pecky a jestli chce aktivní potlačování zvuků/propustnost
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    HERKULES: Já teda zboznuju to přepínání mezi devicema...

    Koukám na tabletu na netflix, pauznu, vezmu telefon do ruky zapnu apple music a začne mi hrát ve sluchátkách z telefonu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REFLEX:
    AirPody.
    Které záleží co ji sedne. Měl jsem jedničky, pak přešel na PROčka, ty mi neseděly a vyměnil je s kámošem za dvojky a jsem spokojený. Pokukuji po těch nových trojkách, ale zatím není důvod...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    REFLEX: Já mám airpods pro a používám je jen u iPhone. I když další apple zařízení mám, sluchátka používám jen pro poslech na telefonu. A jiný bych nechtěl. Dokonalá provázanost těch zařízení, skvěle hrajou a aktivní potlačení zvuku je v pražské MHD k nezaplacení
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    REFLEX: Zene jsem koupil Beats k narozeninam a je s nimi nespokojena. Kvalita zvuku, potlaceni hluku a komfort- vse spatne
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    REFLEX: Případně airpods pro. Pokud poslouchá podcasty třeba v metru apod, tak aktivní potlačení hluku ocení
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    REFLEX: Pokud máte všechno Apple tak Airpody, klidne 2. generaci.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Chci manzelce koupit k iPhone 13 nejaky bezdrat sluchatka. Kouka na telefonu na filmy/posloucha podcasty, asi i na to bezdrat telefonovani by to pouzila.

    Ma jedine cenu jit do tech airpodu 2021? A pro nebo normal verze? Nebo koupit nejake cinske a budou v klidu?

    (jine zarizeni apple nez iphone nemame)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    KOC256: https://www.cubenest.cz/p-687/3v1-magneticka-nabijeci-podlozka jsem koupil, ale musel jsem to 2x reklamovat. Pote jsem koupil dalsi kus jako vanocni darek, a ten budu reklamovat ted :(
    Evidentne maji nejake problemy s kvalitou - alespon tento model
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    KOC256: Mam taky propinaci, proste je otocim naruby.
    Za noc to dobije, to mi staci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JYRKA:
    Naklikl jsem si ji do záložky, protože o něčem takovém uvažuji na noční stolek (mám jen pokládací), ale došlo mi že nabíjení hodinek je na prd když mám propínací řemínek a nemohu hodinky takto jen položit. Budu ppotřebovat muří nožku… :)

    PS: jinak dle recenzí je to nabíjení hodinek ultra pomalé… Což by se mi taky nehodilo…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    Magsafe je od 12.


    JYRKA:
    Mám jinou nabíječku a pokud obal není magsafe, tak to sice jde, ale drží to tam pofiderně…
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    KASUMI: Jo, pokud je to obal magsafe, tak jo. S beznym obalem by to asi neslo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam