• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    PETER_PAN: kdyby měla 13 mini foťáky z 13 pro, lidi by si stěžovali, že jim baterka vydrží tři hodiny a pod.

    Jestli někdo ví, jak se prodávaj mini verze, je to Apple.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    A tim se dostavam k tomu proc jsem sem vlezl. Rozdil ve fotografickem vystupu mezi 12 Pro a 13 Pro je dost znacny.

    Tak kdyby nekdo zavadil o nejakou recenzi 13 Pro vs. 14 Pro, tak sem s ni, prosim. Nejvic by me zajimalo jestli pri 4K/60fps uz jde plynule zoomovat s vyuzitim tech algoritmu kdy to prebira zobrazeni z fotaku na fotak. To jde u 13 Pro jen u full-HD/60fps. Pri prepnuti na 4K/60fps to kvalitne funguje jen pro vybrany fotak a zoom je dle zvoleneho fotaku omezen.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ONDRA_99: Ano, ja myslel treba kdyby 13 mini mel fotaky z 13 Pro. Mam 13 Pro, jsem spokojenej. Jen obecne si myslim ze po malych telefonech by byla poptavka.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    PETER_PAN: Vzdy iPhone 13 mini je vybavou totozny s iPhone 13. A presto se toho mini prodalo vyrazne mene.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ONDRA_99: Problem s mini je ten ze je spatne vybavenej.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    DSTEPZ: Tak 13 mini se pořád prodává. Je klidně možný, že se zase objeví mini s nějakou větší změnou designu. Plus velikost u non-pro modelů taky pár let nebyl a teď je zpátky.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DSTEPZ: Jo to je vzdy “dost lidi by to uvitalo”. A pak realita je ze Mini je nejmene prodavany model ze vsech.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    SUBTITLES017: Tak dolar roste, US ceny jsou navic bez VAT, nebude to tim?:))

    Za me jedina zajimava vec jsou airpody s lepsi cancellation urvanejch harantu v buse nebo letadle. Ale clovek si stejne asi radeji pocka na usb-c.

    A vubec skoda, ze zabili ip mini - verim, ze spousta lidi, ktery nebavi tahat neergonomicky ctvrtkilovy padla, by tenhle format porad uvitala.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOWKING: 14 se prave objevil vcera.

    Jinak vzdycky jsem premyslela, kdo ty 2004-like barevny hnusy kupuje :D.
    Ta nova cerna a bila jsou pekny, zlata je hodne zlata (jak uz podotkla Kasumi) a fialova bez komentare.
    Ja jsem se nakonec sama se sebou usnesla, ze 30k za neco, co pohazuju po zemi, hazim do kabelky a batohu, strkam to vsude mozne - ze to je moc velky vydaj na neco, co rozflakam :).
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FELCARKILLER: 14, ne?
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    HOWKING: iphone 15?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FARFELOO: To zase spadne, jakmile se objeví nový.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Koukám dobře, že 13 zdražila o tisícovku? Tak mám ze sebe radost, že jsem nečekal.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ani jinde v EU to nemají nějak podstatně levnější.. v Říši 1299,--Euro
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    SUBTITLES017:
    jak jsem si dneska cetl ze bude fialovy, tak jsem zmodral a zezelenal. ty barvy 11 a 12 a 13 byly super. Ale v realu neni uplne hnusna ani ta fialova.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KASUMI: ja mam ted modrý 12pro.. a ta fialová se mi teda líbí taky hodně :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    a teda prekvapive se mi nejvic libi ta tmave fialova.. ja jsem jinak drzak na zlatou, ale tahle mi prijde moc zluta, mam rada tu ruzove zlatou a tu nemaji
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SUBTITLES017: taky, kamera me hodne posune v tom, co ted ma..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SUBTITLES017: au au
    11 pro stala 35.. na to, ze tam neni zdroj ani sluchatka, teda fuj..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: ano.. 128gb
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam