• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    BARTOLOMEJ: Já kupoval loni 13Pro a Datart ho mel o 1000Kc levnější v preorderu a mohl jsem si ho vyzvednout hned v pátek ráno.
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    KASUMI: ja se ptal spis proto, za kolik se da 11 pro prodat, teda pokud to neni tajny…
    nejsem si totiz jistej, zda si mam svuj starej 11 pro nechat, nebo ho poslat dal
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BARTOLOMEJ: nevim, ja se domluvila tady uz na primem prodeji
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    KASUMI: jasny rozumim ‘o]
    btw. kolik ti daj za tu 11 pro?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BARTOLOMEJ: hele tohle bylo poprve, chtela jsem si to dat do jenoho mista, osobne, kdybych jim tam rovnou nechavala 11 pro
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    nikdy jsem nepochopil benefit objednavat iphone jinde nez u Apple - muze mi to nekdo osvetlit? thnx
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    KASUMI: Vždycky dávaj skladem jako první ty nejdražší, i když třeba ty 256 mají taky, aby si nedočkavci zaplatili víc.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    je zamčenej.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    i istore ma terovej, ostatni maji "do tydne".. hmmm (mam objednany u istore na pickup)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    koukam, ze i iwant ma ty 512 a 1tb skladem, dokonce i 256 zlatou
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ve výsledku je ale iPhone 14 Pro a 14 Pro Max to nejlepší, co si můžete pořídit, pokud už vám nestačí starší iPhone. Jak říká Matthew Panzarino z TechCrunche: „Je stále těžší každý rok všem doporučovat koupi nového iPhonu. Ale pokud jste už dva nebo tři roky odolávali koupi nového iPhonu, letos vám můžu dát snadné doporučení ke koupi novinek. iPhone 14 i 14 Pro nabízejí výrazné zlepšení napříč hlavními parametry.“


    Nové iPhony 14 v prvních recenzích: Někoho naštvou, většinu nenadchnou. Září Pro s novým displejem | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://tech.hn.cz/c1-67114760-nove-iphony-14-v-prvnich-recenzich-nekoho-nastvou-vetsinu-nenadchnou-zari-pro-s-novym-displejem
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ja mam od istyle potvrzeno, ze zítra bude.. akorat jsem ráda přepravu dpd, kde je dodání cca 3-5 pracovních dní no.. ale mam o predobjednano ještě i jinde, tak uvidíme, jestli se někdo nepochlapi přímo s osobním odběrem
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak co? budou zitra?
    na apple store je ted objednane "k odeslani za 4-5 tydnu"..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Hele a já mám lama dotaz - jak tyhle mody vypnu? Vyhovoval mi vždycky noční režim spánku, ale přes den prostě chci mít všechny notifikace a tak puštěné a nějak se mi to nedaří nastavit.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    MATESISKO: Ano. To mám nastaveno na 1 hodinu. Ale v 15 to byl kód nerušit. Ne už spánek. A teď je to rovnou spánek
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    HERKULES: mam to tak i v iOS 15. Jde nastavit takzvany wind down, u me konkretne 45min, kdy se ti telefon prepne do sleep modu pred spanim.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Všiml jsem si, že v ios 16 je nějaká změna v rámci spánku. Mám nastaveno, že spánek je od 23h, ale ještě předtím je hodina nočního klidu. V předchozím ios jsem tu hodinu měl automaticky zaplej mód nerušit a až ve 23 se zapl spánek. Teď se zapne spánek už rovnou v těch 22.

    Neřešil jste to někdo? Jde o to, že nerušit a spánek mám nastaveno jinak a i hodinky se chovaj jinak
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Uz jsem na to asi prisel... mel jsem prehozenou tu vrchni volbu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam