• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: Ještě jedna věc mě zajímá, umí si ta jejich appka předávat data s iOS, třeba o pohybu, spánku a podobně?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOLCON: Ale nevolam z nich nevím jestli to má vliv
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    CROSS: Mám a vydrží mi
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: ty je máš? Vydržej 14 dní, když na tom webu se píše, že vydržej (až) 3 dny?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Já prostě nechápu který designový úchyl brání v Applu tomu, aby udělali hodinky, co vypadají jako hodinky a vydrží 14 dní.

    Když to konkurence umí v pohodě, třeba https://www.armodd.com/armodd-silentwatch-4-pro-silver-with-metal-strap-silicone-strap/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    jako u me to na fotkach vypada jak kdybych to fotil rybim okem. Na pohled to tak hrozne nebylo, ale mam proste uzkou ruku... A taky asi neco bude delat ten bazmek proti ukradnuti co je nalepen zespodu.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Na zviratkovych fotkach to tak nevypada, ale na tech tvych je to fakt obri.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    U mě taky strašně velké...
    ono hodně dělá to, že ten spodek je vypouklý...

    Řemínek mi nevadil, po tom co poslední týden používám silikon, je toto mnohem lepší.

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ale jo, jde to kombinovat, a ta bila je vlastne fajn :)

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    to jo
    btw Alpine pasek... nebrat. Tezke zklamani. Verim, ze bude dobre drzet kdybych nahodou nekdy lezl po ledovci (haha), ale cekal jsem neco uplne jineho. Neni v nem naprosto zadna elasticita nebo vule, nandava se trochu debilne, zapina se taky debilne a vypada strasne levne. Doma vyzkousim jak na to padnou pasky co mam od 42/44/45, ten co mam na S7 (nejakej bilej neorigo) se k tomu nehodi vubec ale sedne na to v pohode.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Ale vypadaj dobře, ne že ne 😂
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CROSS: ja v 9 vecer :)

    HERKULES: mel jsem to na ruce asi 10 vterin, ted aktualizuju a instaluju :) nosit je samozrejme budu, ale je to na moji ruku objektivne trochu velky. Skoda ze to neni trochy vybrany do tvaru ruky...

    CROSS
    CROSS --- ---
    ZVIRATKO: jak jsi to dokázal? :-] Já objednal 8. ráno a pořád mi to píše, že to vyřizují, ale ještě ani expedice... předpokládané datum někdy po 7. říjnu.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A velký jako že na ruku ten ciferník je už moc, nebo obvod pásku?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: hele, ty... to uz je pres kosmicky balanc :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: A doufám že rozbitý. Tak cajk 😂
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: neboj, jsou mi samozrejme velky :-D
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Darebo!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    a neco pozitivniho

    heleme, co mi prave pristalo na stole :)

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOC256: me to dela hlavne Youtube. A ten teda obecne strasne blbne, obcas se to kousne, pak se to vrati (po nejakem reconnectu) zpatky do okamziku kdy jsem zacal neco poslouchat, a pak se to treba 3x opakuje nez to cely spadne (mam pusteny YT na pozadi jako podcast).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    s tím landscapem jsem to pozoroval taky, ale jen u RDP aplikace, tak jsem to dával za vinu jí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam