• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    CROSS: Jo má integraci do health
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: Ještě jedna věc mě zajímá, umí si ta jejich appka předávat data s iOS, třeba o pohybu, spánku a podobně?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CROSS: Hele já garminy nechci. Sem klasická ovce. Ale je pár věcí z produkce hodinek, co by se mi na aw líbilo.

    O androidu nemluvím, ten je chuj celej 😂
    CROSS
    CROSS --- ---
    HERKULES: Tak že je kam, to je jasný, jasný neni kam přesně, ale směrem ke slabšímu HW to asi nebude.

    Každopádně ať už to bude kamkoli, Apple se tam vydá, až lidi přestanou kupovat současnou produkci. Směřuje to prostě k tomu, kolik se prodá dejme tomu AW SE a kolik se prodá řečených Garminů.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Hele jako jo. Kámoš má garminy a taky mu vydržej milion dní. Plus na displeji může zobrazit mapu atd.

    Jako kdyby apple chtěl, tak je pořád kam :)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOLCON: Ale nevolam z nich nevím jestli to má vliv
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    CROSS: Mám a vydrží mi
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: ty je máš? Vydržej 14 dní, když na tom webu se píše, že vydržej (až) 3 dny?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Já prostě nechápu který designový úchyl brání v Applu tomu, aby udělali hodinky, co vypadají jako hodinky a vydrží 14 dní.

    Když to konkurence umí v pohodě, třeba https://www.armodd.com/armodd-silentwatch-4-pro-silver-with-metal-strap-silicone-strap/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    jako u me to na fotkach vypada jak kdybych to fotil rybim okem. Na pohled to tak hrozne nebylo, ale mam proste uzkou ruku... A taky asi neco bude delat ten bazmek proti ukradnuti co je nalepen zespodu.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Na zviratkovych fotkach to tak nevypada, ale na tech tvych je to fakt obri.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    U mě taky strašně velké...
    ono hodně dělá to, že ten spodek je vypouklý...

    Řemínek mi nevadil, po tom co poslední týden používám silikon, je toto mnohem lepší.

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ale jo, jde to kombinovat, a ta bila je vlastne fajn :)

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    to jo
    btw Alpine pasek... nebrat. Tezke zklamani. Verim, ze bude dobre drzet kdybych nahodou nekdy lezl po ledovci (haha), ale cekal jsem neco uplne jineho. Neni v nem naprosto zadna elasticita nebo vule, nandava se trochu debilne, zapina se taky debilne a vypada strasne levne. Doma vyzkousim jak na to padnou pasky co mam od 42/44/45, ten co mam na S7 (nejakej bilej neorigo) se k tomu nehodi vubec ale sedne na to v pohode.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Ale vypadaj dobře, ne že ne 😂
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CROSS: ja v 9 vecer :)

    HERKULES: mel jsem to na ruce asi 10 vterin, ted aktualizuju a instaluju :) nosit je samozrejme budu, ale je to na moji ruku objektivne trochu velky. Skoda ze to neni trochy vybrany do tvaru ruky...

    CROSS
    CROSS --- ---
    ZVIRATKO: jak jsi to dokázal? :-] Já objednal 8. ráno a pořád mi to píše, že to vyřizují, ale ještě ani expedice... předpokládané datum někdy po 7. říjnu.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A velký jako že na ruku ten ciferník je už moc, nebo obvod pásku?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: hele, ty... to uz je pres kosmicky balanc :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: A doufám že rozbitý. Tak cajk 😂
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: neboj, jsou mi samozrejme velky :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam