• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    ZVIRATKO: Me se takto zaplnila pamet u ip13pro a to nechces zazit, musel jsem ip resetovat pres dfu a i tak mi hrozilo ze prijdu o nezalohovany fotky, icloud mam jen 200gb a ten mam plnej. Ted mam google one 250gb zkomprimoval na 50gb, highresy mam backupovany lokalne.
    NYX
    NYX --- ---
    Mel jsem podobny problem s exporty v lumafusion. A potvrzuji, ze to ios fakt nijak magicky nevyresi za pochodu. Zadne jednoduche reseni jak vynutit tu optimalizaci jsem nenasel :-/
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    W_NOICE78: A k čemu teda cloud a optimalizace je? ;)
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ZVIRATKO: Konkrétně mám problém s tím, že když přes autotracking aplikaci chci nahrát delší video, tak to zahltí paměť a než se to v terénu nahraje na cloud a uvolní místo na iPhonu, tak to trvá věčnost a tím pádem to delší video nenahraju... Nechci nic mazat, jen bych potřebovala, aby se víc fotek a videí optimalizovalo na cloud
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CORNELA: spravna otazka je - k cemu potrebujes vic jak 2gb mista? Pokud bude potreba vic mista tak iOS neco sam promaze, teoreticky. Zkus ty 2gb mista zaplnit a schvalne co se stane. Pripadne v Settings -> General -> iPhone Storage jdou nektery veci promazat.
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    CORNELA: tak to bohuzel nejde, musis si koupit mobil s vetsti pameti, nebo si porid google one nebo podobnou sluzbu a ty fotky presun tam a z iphona je vymaz
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    W_NOICE78: You dont say... Píšu jak donutit v rámci optimalizace (kterou mám logicky zapnutou) udělat víc prostoru na iPhonu než jen ty dvě giga
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Když nám fyzicky na iphone 2gb volnyho místa a k tomu cloud s volnýma skoro 2tb, dá se nějak donutit, aby v rámci optimalizace úložiště hodil víc dat z fotek na cloud a tím uvolnil víc místa na iPhonu?
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    KASUMI: Jsem si tam náhodou jel koupit Apple Pencil, protože jsem o žádný akci nevěděl. Takze kvůli frontě jsem šel naproti do Datartu a byl o 300 levnější 😉
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: well.. asi zadnou uzitecnou pridanou hodnotu.. zatim jsem se o ni nikde nedocetla

    Nejblíž Apple Storu. Praha získá novou ikonickou prodejnu Applu
    https://cc.cz/nejbliz-apple-storu-co-jde-praha-dostane-architektonicky-obchod-po-vzoru-ikonickych-prodejen-applu/?
    VFISA
    VFISA --- ---
    MUXX: ne
    MUXX
    MUXX --- ---
    Chtel jsem se zeptat jestli v roce 2022 uz lze na iphonu nahravat hovory. Google me odkazuje na spoustu podivnych stranek, takze hadam, ze porad ne. Je to tak?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    To chápu, ale co to bude umět obecně?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Jako meli slevy, na macbooky apod a starsi modely (vc 13), tak asi kvuli tomu ta fronta
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    Chtel jsem se zeptat na to same… Krom zazitku, tam bude neco jine?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Rano jsem na ig videla, ze uz pred otevirackou maji frontu
    Kez by aspon uz umeli apple care :)) ale jinak to vnimam jen jako dalsi apli kram, nebo je to neco extra?

    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KOC256: Enjoy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    Asi proto to zařízli, věděli, že už to nechtějí opravovat...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Mně taky ne. Spíš nějakej nesoulad s aktuální ios verzí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam