• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    O_THREE: Na Win existuje iCloud aplikace.
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    Trochu atypický dotaz. Kombinace IPhone + počítač s WIN. Jak dostat videa o velikosti cca 2-5 GB, která jsem nahrál na mobil do počítače? Používal jsem aplikaci PhotoSync, ale ta mi z nějakého důvodu poslední měsíc při přenosu mezi mobilem a PC nefunguje. Díky.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    TAURUS: Díky, zkusím
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CORNELA: On nektere fotky drzi v plnem a nejak to pak optimalizuje az potrebuje.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CORNELA: Ano, taky jsem o tomto triku před časem četl.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MUXX: Jako že to zaplacnu úplně, tím to donutím dát víc věcí na cloud a pak to smažu?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    W_NOICE78: No jasně že mám pořád lokálně data v plný kvalitě, který tam nepotřebuju, o tom je ta moje otázka no
    MUXX
    MUXX --- ---
    CORNELA: zkusil bych z app store stahnout nejaky velky aplikace. typicky nejaky hry. to by melo donutit ty optimalizace zacit optimalizovat. vedlejsi efekt muze byt, ze ti to pomaze nejaky aplikace, pokud mas zapnute mazani aplikaci pri nedostatku mista.
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    CORNELA: Apple ty data optimalizuje, ale asi ne dostatecne. Icloud to jen synchronizuje. Jeste se muzes zeptat apple supportu co stim, treba mas tu optimalizaci neuplnou a porad tam mas data v plnym rozliseni.
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    ZVIRATKO: Me se takto zaplnila pamet u ip13pro a to nechces zazit, musel jsem ip resetovat pres dfu a i tak mi hrozilo ze prijdu o nezalohovany fotky, icloud mam jen 200gb a ten mam plnej. Ted mam google one 250gb zkomprimoval na 50gb, highresy mam backupovany lokalne.
    NYX
    NYX --- ---
    Mel jsem podobny problem s exporty v lumafusion. A potvrzuji, ze to ios fakt nijak magicky nevyresi za pochodu. Zadne jednoduche reseni jak vynutit tu optimalizaci jsem nenasel :-/
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    W_NOICE78: A k čemu teda cloud a optimalizace je? ;)
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ZVIRATKO: Konkrétně mám problém s tím, že když přes autotracking aplikaci chci nahrát delší video, tak to zahltí paměť a než se to v terénu nahraje na cloud a uvolní místo na iPhonu, tak to trvá věčnost a tím pádem to delší video nenahraju... Nechci nic mazat, jen bych potřebovala, aby se víc fotek a videí optimalizovalo na cloud
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CORNELA: spravna otazka je - k cemu potrebujes vic jak 2gb mista? Pokud bude potreba vic mista tak iOS neco sam promaze, teoreticky. Zkus ty 2gb mista zaplnit a schvalne co se stane. Pripadne v Settings -> General -> iPhone Storage jdou nektery veci promazat.
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    CORNELA: tak to bohuzel nejde, musis si koupit mobil s vetsti pameti, nebo si porid google one nebo podobnou sluzbu a ty fotky presun tam a z iphona je vymaz
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    W_NOICE78: You dont say... Píšu jak donutit v rámci optimalizace (kterou mám logicky zapnutou) udělat víc prostoru na iPhonu než jen ty dvě giga
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Když nám fyzicky na iphone 2gb volnyho místa a k tomu cloud s volnýma skoro 2tb, dá se nějak donutit, aby v rámci optimalizace úložiště hodil víc dat z fotek na cloud a tím uvolnil víc místa na iPhonu?
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    KASUMI: Jsem si tam náhodou jel koupit Apple Pencil, protože jsem o žádný akci nevěděl. Takze kvůli frontě jsem šel naproti do Datartu a byl o 300 levnější 😉
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: well.. asi zadnou uzitecnou pridanou hodnotu.. zatim jsem se o ni nikde nedocetla

    Nejblíž Apple Storu. Praha získá novou ikonickou prodejnu Applu
    https://cc.cz/nejbliz-apple-storu-co-jde-praha-dostane-architektonicky-obchod-po-vzoru-ikonickych-prodejen-applu/?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam