• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CESKI
    CESKI --- ---
    HONCKA: Myslel jsem si to. Děkuji. Chtěl jsem jí to co nejvíce zjednodušit. 🙏🏻
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    bylo to jen jeden den, možná byla nějak zaseknutá...
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    LBW: Taky mi funguje úplně bez problémů
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    LBW: Na iPhone X s 16.1 běží normálně. Zkus odinstalovat, restartovat a znovu nainstalovat :)
    LBW
    LBW --- ---
    DUCATIMONSTER: Ne, diky. Ja to proste jen nespustim. Ale to je asi uz labuti pisen me 8ky
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: Pardón. Taky mam 16.1 a aplikace asi funguje. Mám zkusit něco určitého?
    LBW
    LBW --- ---
    DUCATIMONSTER: Telefon se tvari OK s 16.1 a "iOS 16.2 Expected to Launch in Mid-December With Several New Features" ?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: :D
    Ta SwiftKey mi fakt chybí
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: Co udelqt update na 16.2?
    Ted jsem aplikafi zkusil a funguje
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    O víkendu jsem si všiml, že jsem byl dost aktivní na telefonu. Krom toho, že sz moc nenavštěvuji je i letmým pohledem jasný, že to je blbost.

    Nesetkal jste se s tím někdo někdy? Na pozadí (asi) nic neběželo, protože na výdrži baterie se to neprojevilo.

    ISP 13 pro, aktuální iOS

    LBW
    LBW --- ---
    Jsem jediny, komu na iOS 16.1 nefunguje appka mujRozhlas?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    CESKI: řešil jsem to, aby si synátor mohl platit vlastní kartou a nejde, resp možná jde, ale musel by si mít vypnutý purchase sharing
    How to use own payment method with Family… - Apple Community
    https://discussions.apple.com/thread/253609544
    jestli jde o adobe, tak by to imho mělo jít platit i mimo app store přímo na webu adobe, nebo se mýlím?
    ONDRA_99: píše se tam
    Which payment method is charged for purchases that family members make?
    When Purchase Sharing is turned on, everyone's purchases bill to the family organizer's payment method.* If there's an issue with the payment method, the family organizer can update their payment method or add a new one.

    If you're the family organizer and you don't want to share a payment method with your family, turn off purchase sharing. When purchase sharing is turned off, you can continue to share subscriptions like Apple TV+ and Apple Arcade. When Purchase Sharing is turned off, everyone must use their own payment method.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    CESKI: Melo by

    How to share purchases with your family - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT201079
    CESKI
    CESKI --- ---
    Jde vyřešit, abych měl ženu v rodinném sdílení a ona si platila předplatné svou kartou??? Jde tedy o adobe balíčky
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOLCON: Ke? Prostě když vemu do ruky telefon, tak je jednodušší klepnout na notifikaci a pak dát spustit, než mluvit na siri (nestěžuju si, pouze tyhle věci nepoužívám, protože do telefonu mluvím za situace, když někoho neruším a jít kvůli tomu z kanclu je mnohem větši vopruz, než tu udělat po staru), natož to na siri psát, ale to nemění nic na situaci, že když už apple udělal funkce pro automatizace, tak je nemožnost vypnout potvrzení pro trigger přes email debilita

    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Jo a iPhone má i type to siri když si nechceš povídat
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HONCKA: Jj lepší je si stěžovat, že to jednoduše nejde
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOLCON: v tomhle jsem strašná konzerva, nechci si povídat s robotem, navíc když už kvůli tomu vezmu telefon do ruky, tak rovnou můžu odbouchnout ty zkratky
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HONCKA: Hey Siri, remind me of this
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam