• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    BARTOLOMEJ: btw. tento postup doporucuju vyzkouset vsem, kterym se zacnou IOS zarizeni chovat necekane, velmi casto to pomuze
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BARTOLOMEJ: díky !!!

    Udělal jsem to, místo 20 je 17. Jako dobrý. Ale furt je to neuvěřitelnej balík dat.
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    HERKULES: zmacknes volume up
    zmacknes volume down
    zmacknes a DRZIS power button dokud se neobjevi jabko
    (to znamena ze se nejdriv objevi vypinaci obrazovka, stale drzis, pote zhasne, drzis porad, objevi se jabko - muzes pustit)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BARTOLOMEJ: A jen pro pořádek. Nejprve volume Up, pak Down a až potom power? 🤣
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BARTOLOMEJ: Ne :) to nějak netuším že jde :). Jen power off/on.

    Jdu to zkusit
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    HERKULES: jen pro poradek - hovorime oba o tvrdem restartu (volume up, volume down, drzet power button nez se objevi jabko)?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BARTOLOMEJ: Záleží kolik máš celkem kapacitu. Mně u 256 netrápí ani tak to množství dat, jako spíš to, že vůbec nevím co se tam kumuluje a že to nemůžu smazat
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    HERKULES: zajimavy - ja sem 9,6 GB
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BARTOLOMEJ: Nepomohlo právě. Drží se pořád na cca stejný hodnotě. Což mi přijde docela brutus. Zvlášť, když to je 1/3 celkove kapacity
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    HERKULES: kdyz tu polozku rozkliknes, je tam napsano, ze jsou to Cache, logy a podobne - tedy docana data
    vyzkousej telefon restartovat a velikost by se dle meho mela zmensit
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Řešil jsem u táty na jeho IP 7 nedostatek místa. Trochu jsem mu optimalizoval to co tam má atd a narazil jsem na položku systémová data. A docela mě překvapilo, že u jeho 32 gb telefonu to zabíralo cca 1/3 kapacity.

    Pak jsem koukal u sebe a mám to tam taky. Zabírá mi to ještě o 10 gb víc, ale ve 256 se to ztratí.

    Co to prosím je? Systém je uveden úplně zvlášť. Dá se s tím nějak pracovat?

    PULKA
    PULKA --- ---
    ONDRA_99: Právě že nikam, ukazuje to tohle a kliknout se na nic nedá https://www.loom.com/share/1ca26de85c734b528cf9a62fd4d51b8e
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    PULKA: Tak pak bych tapnul na ten text u te polohy a koukal se kam te to odvede.
    PULKA
    PULKA --- ---
    ONDRA_99: Myslím si, že jo - dokonce mi to nabízí její stažení

    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    PULKA: Koukni jestli jsi ji smazala z telefonu a ne jen z plochy.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Kde se bere tadyten pristup k poloze? Pise mi to dame jidlo, ale appku jsem nainstalovala pred 14 dny a hned pak smazala a anemuzu to nikde dohledat. Predem dik

    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak s tím se bez jailbraku nic udělat nedá.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DUCATIMONSTER: Já předpokládal baterku jako baterii.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PHAILO: To asi ne , ne? On chce mit světlo na zamknute obrazovce. Na druhé straně , než je ikona foťáku.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    REDSNAKE: Jde o widget. Pro jeho přidání je třeba zeditovat plochu. To se dělá tak, že na odemčené ploše podržíš prst a pak už lze editovat.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ZVIRATKO: neberu to jako pruzeni, rad se necham inspirovat a vyzkousim neco :) treba bude neco konecne adekvatni nahradou a budu se moct vyprdnout na Documents :) kazdopadne dekuji za konzultaci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam