• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    jde nějak ve spotlightu nastavit, co bude zobrazeno první? Nebo případně zrušit návrhy siri? Našel jsem tohle
    How to Disable Siri Suggestions in Spotlight Search on iPhone and iPad
    https://www.igeeksblog.com/turn-off-siri-suggestions-in-spotlight-search-on-iphone-ipad/
    ale to menu Siri Suggestions tam nemám, mám tam akorát Suggestions from apple
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HERKULES: Mne vyskocil ted
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JINX: Zkus během hovoru stáhnout dolu listu z pravého horního rohu a na polozce mikrifon nastavit izolace hlasu. Je to tam az od 16.4
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    JINX: Mám stejný problém, nepodařilo se mi ho zbavit. S AP Pro mám pořád problémy, takže asi zkusím jinou značku.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    TANTRAMAN: Už asi dva dny :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    16.4
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    JINX: bordýlek v dírečkách pro mikrofonky?
    JINX
    JINX --- ---
    Nevím zda je to u Airpods Pro známe issue ale v případě hovoru si protistrana stěžuje ze jsem strašně spatne slyšet. Popisuje to jako bych do mikrofonu mluvil z velké dalky. Začalo to dělat teprve nedávno. Existuje něco co bych mohl zkusit predtim než je půjdu reklamovat?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ale jde to přepnout kliknutím na reprak, nebo aspoň mě tam nabízí BT, tel. a nahlas.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    OK. Diky.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    jojo, čím to zvedneš, tím to kecá.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Byt je bt. Automatická oprava. Sorry.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PETER_PAN: Když příchozí hovor přijmeš na tlf, bude veden přes telefon. Být jen ztlumí např rádio. Když hovor přijmeš ovládáním na HF sadě, bude hovor veden přes být hf
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Zdravim vespolek. Potrebuju na iPhone 13 Pro vyresit takovy problem. Kdyz telefon pripojim k autoradiu s BT, funguje to uplne bez problemu - at uz hudba, nebo hovory. Ale jen pro hovory kde ja volam nekomu - at uz aktivovane z radia nebo z telefonu samotneho.

    Jenze. Kdyz vola nekdo me (bez ohledu na to jestli hraje hudba kterou to bezproblemu pauzne) a ja hovor na telefonu prijmu, nejde nasledny hovor pres radio / handsfree. A to i pres to, ze autoradio ukazuje ze probiha hovor a bezi minutaz toho hovoru. Da se to nejak nastavit?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HERKULES: Toho bych se zase nebál já, když vím co dělám. Navíc to propojení je přes BT takže musíš být u toho počítače. Určitě chci testnout až se ke mně update dostane
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELECTRICKOTA: Dík. Nevím proč, ale toho bych se trochu bál. Apple je sice dost uzavřenej, ale má to i svoje výhody. Nejen funkční, ale i bezpečnostní.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HERKULES: Jde o integraci jako máš na Macu s iphonem, měl bys mít přístup na kompu ke zprávám hovorům atp.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ELECTRICKOTA: Vo co go? Používám na služebním kompu klasickou app icloud a jsem spoko.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Zkoušel tu někdo to nové propojení Applu s Windows 11 co je teď v poslední aktualizaci(widli)? To předchozí byla čistá nepoužitelná katastrofa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam