• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SATAI
    SATAI --- ---
    PHAILO:
    Furthermore, Apple tells 9to5Mac that recent updates to certain third-party apps are causing them to overload the system. The company says it’s working directly with those developers to fix the issues. According to Apple, some of the apps overloading the iPhone CPU and causing devices to overheat are Asphalt 9, Instagram, and Uber. Instagram issued a fix for the problem on September 27, Apple says.

    Sice Apple má pod palcem všechno od SoC a chlazení až po OS, ale přehřívají to aplikace ;-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    PHAILO: tohle je klasicky tah "Opravujeme chybu kompatibility nekolika malo 3rd party aplikaci"
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PHAILO: No nevím , ja měl 20 minut zapnutý foťák a kameru a 15 pro bylo jak kamna ...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SATAI: Zdá se, že by teoreticky nemusel. Jedná se podle všeho o několik aplikací, které si nerozumí s kombinací iOS 17 a A17 Pro.
    SATAI
    SATAI --- ---
    TANTRAMAN: tak to bude zajímavé, jak update sestřelí výsledky benchmarků...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Říkají že přehřívání je sw bug

    Apple Says iPhone 15 Pro Overheating Due to iOS 17 Bug, Not Hardware Design - CNET
    https://www.cnet.com/tech/mobile/apple-says-iphone-15-pro-overheating-due-to-ios-17-bug-not-hardware-design/
    SATAI
    SATAI --- ---
    TAURUS: např. nehledá synonyma. A některé věci jsou snad naschvál zaobfuskované (změna default aplikace)


    JYRKA: třebas nefunkční swipování na cz klávesnici není nezvyk ale nedodělek, chlív v settings to samé... (Nekritizuji věci, co jsou prostě A B ekvivalentní varianty, droid má A, Apple B)


    VACA: znám ale dík
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SATAI: V settings zásadně používat search, funguje výborně.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SATAI: Jinymi slovy rikas: nejsem na to zvykly, je to spatne. To se u prechodu z Androidu stava vice lidem.
    VACA
    VACA --- ---
    SATAI: Pouzivas nejakej obal?
    Je pravda ze obal gesto swipe back dost stezuje..
    VACA
    VACA --- ---
    SATAI: Muzes pouzit gesto swipe cca v dolni 1/5 obrazovky smerem dolu prez okraj, a cela obrazovka se posune dolu aby slo pohodlneji dosahnou na horni okraj…
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KASUMI: Cas u obrazovky budu mit tak 4h denne (kniha v MHD, debugovani apky v praci, semtam nyx kdyz nejsem u neceho vetsiho zrovna) urcite nemam nejaky obri pouziti protoze se mne to rozmelnuje pouzivanim iPadu. A pak teda nabijim vetsinou kdyz mam kousek nad 20% a bud pres noc optimalizovane nabijeni a nebo kdyz to je behem prace tak to u 80% uz vytahnu. A nabijim dratove.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KASUMI: Já mám po 3 letech 85% a to baterku většinou držím mezi 20 a 80%.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KASUMI: Já taky nechápu , ze na manželky 11 pro je po 4 letech 95%
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ONDRA_99: 100% baterka? Jak to delas? Nepouzivanim?:)) ja jsem po roce na 90 % :/ ale telefon fakt pouzivam, kort posledni mesice (jsem doma s miminem a dost casto je to jediny, co muzu pouzivat)
    SATAI
    SATAI --- ---
    FUZZSTORTION: ta moje 14 pro za chvíli asi bude volná, horší OS jsem neviděl od časů WP 7... ;-)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DUCATIMONSTER: Vidis cenu sem mohl napsat taky rovnou. Ideal by byl 22 (pri rychle dohode se da jit o neco dolu). (fotky viz [iPhone 14 Pro 128GB Black] )
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ONDRA_99: Já bych to zdarma vzal.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FUZZSTORTION: Pokud bys chtel 14 Pro (128 GB Black). 100% baterka, suprovej stav. :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Množí se stížnosti na přehřívání iPhonů 15: způsobuje 46,7 °C nový procesor A17 Pro? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/mnozi-se-stiznosti-na-prehrivani-iphonu-15-zpusobuje-46-7-c-novy-procesor-a17-pro/59999
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    DUCATIMONSTER: Díky za nabídku. Přenechám jiným.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    FUZZSTORTION: Měl bych tu po manželce na prodej 11 pro 256gb. Nemáš zajem nebo samozřejmě klidně někdo jiný? Kondice baterie byla 2 měsíce zpátky 95% , teď se na něj dává nový displej a pak bude k mání. Chtěl bych 9000.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    SATAI: Myslel jsem si, že letos už půjdu do 15 Pro (přecházím ze 7 Plus). Teď se spíše ohlížím po 14 Pro nebo Pro Max. Na 16 nevím jestli chci čekat, ceny budou prý vyšší než letos (a loni).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam