• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PHAILO: No nevím , ja měl 20 minut zapnutý foťák a kameru a 15 pro bylo jak kamna ...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SATAI: Zdá se, že by teoreticky nemusel. Jedná se podle všeho o několik aplikací, které si nerozumí s kombinací iOS 17 a A17 Pro.
    SATAI
    SATAI --- ---
    TANTRAMAN: tak to bude zajímavé, jak update sestřelí výsledky benchmarků...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Říkají že přehřívání je sw bug

    Apple Says iPhone 15 Pro Overheating Due to iOS 17 Bug, Not Hardware Design - CNET
    https://www.cnet.com/tech/mobile/apple-says-iphone-15-pro-overheating-due-to-ios-17-bug-not-hardware-design/
    SATAI
    SATAI --- ---
    TAURUS: např. nehledá synonyma. A některé věci jsou snad naschvál zaobfuskované (změna default aplikace)


    JYRKA: třebas nefunkční swipování na cz klávesnici není nezvyk ale nedodělek, chlív v settings to samé... (Nekritizuji věci, co jsou prostě A B ekvivalentní varianty, droid má A, Apple B)


    VACA: znám ale dík
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SATAI: V settings zásadně používat search, funguje výborně.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SATAI: Jinymi slovy rikas: nejsem na to zvykly, je to spatne. To se u prechodu z Androidu stava vice lidem.
    VACA
    VACA --- ---
    SATAI: Pouzivas nejakej obal?
    Je pravda ze obal gesto swipe back dost stezuje..
    VACA
    VACA --- ---
    SATAI: Muzes pouzit gesto swipe cca v dolni 1/5 obrazovky smerem dolu prez okraj, a cela obrazovka se posune dolu aby slo pohodlneji dosahnou na horni okraj…
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KASUMI: Cas u obrazovky budu mit tak 4h denne (kniha v MHD, debugovani apky v praci, semtam nyx kdyz nejsem u neceho vetsiho zrovna) urcite nemam nejaky obri pouziti protoze se mne to rozmelnuje pouzivanim iPadu. A pak teda nabijim vetsinou kdyz mam kousek nad 20% a bud pres noc optimalizovane nabijeni a nebo kdyz to je behem prace tak to u 80% uz vytahnu. A nabijim dratove.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KASUMI: Já mám po 3 letech 85% a to baterku většinou držím mezi 20 a 80%.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KASUMI: Já taky nechápu , ze na manželky 11 pro je po 4 letech 95%
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ONDRA_99: 100% baterka? Jak to delas? Nepouzivanim?:)) ja jsem po roce na 90 % :/ ale telefon fakt pouzivam, kort posledni mesice (jsem doma s miminem a dost casto je to jediny, co muzu pouzivat)
    SATAI
    SATAI --- ---
    FUZZSTORTION: ta moje 14 pro za chvíli asi bude volná, horší OS jsem neviděl od časů WP 7... ;-)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DUCATIMONSTER: Vidis cenu sem mohl napsat taky rovnou. Ideal by byl 22 (pri rychle dohode se da jit o neco dolu). (fotky viz [iPhone 14 Pro 128GB Black] )
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ONDRA_99: Já bych to zdarma vzal.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FUZZSTORTION: Pokud bys chtel 14 Pro (128 GB Black). 100% baterka, suprovej stav. :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Množí se stížnosti na přehřívání iPhonů 15: způsobuje 46,7 °C nový procesor A17 Pro? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/mnozi-se-stiznosti-na-prehrivani-iphonu-15-zpusobuje-46-7-c-novy-procesor-a17-pro/59999
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    DUCATIMONSTER: Díky za nabídku. Přenechám jiným.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    FUZZSTORTION: Měl bych tu po manželce na prodej 11 pro 256gb. Nemáš zajem nebo samozřejmě klidně někdo jiný? Kondice baterie byla 2 měsíce zpátky 95% , teď se na něj dává nový displej a pak bude k mání. Chtěl bych 9000.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam