• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    DUCATIMONSTER: chtěli USB-C, ale chovalo se to jako USB-C :-]
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    :D

    MUI
    MUI --- ---
    TAP
    TAP --- ---
    MUI: sorry not sorry

    MUI
    MUI --- ---
    JIRRA: mela jsem jen sleep a dnd, zadny dalsi
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    MUI: Zmizel ti jen tenhle focus mode nebo i ostatní?
    MUI
    MUI --- ---
    Po updatu mi z hodinek zmizela volba sleep focus pod dnd mesickem. Zkusila jsem smazat sleep focus, vytvorit novy, hodibnky odparovat / sparovat. Co jeste muzu zkusit?

    KOLCON
    KOLCON --- ---
    SATAI: Děkujeme, pá pá!
    SATAI
    SATAI --- ---
    ONDRA_99: Kde jesm psal neco o bezchybnem predchozim systemu? A ano, vracim se, iPhone jsem pred chvili resetoval do vychoziho stavu.

    (btw - takovehle prehrivani neni "nefunguje idealne", tohle je "pojebali jsme to epicky")
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SATAI: Tragedie vyvojari udelali chybu a neco nefunguje idealne a bude se to muset opravit! Nechces se radsi vratit k tomu dokonalemu a bezchybnemu systemu a telefonu co si pouzival doted? Minimalne tady by byl vetsi klid. ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SATAI: Myslím bez throttlingu samozřejmě
    SATAI
    SATAI --- ---
    PHAILO: tak to i pokud je to blbé chlazení, prostě zatrotluješ...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SATAI: Neříkám, že není. Pouze říkám, že oprava prostřednictvím SW se nejeví nereálně.
    SATAI
    SATAI --- ---
    PHAILO: ne, problém je Apple. Že apka utaví vrstvy pod sebou je problém těch vrstev
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SATAI: Podívej se na některé testy s termokamerou. Vypadá to, že problém je třeba Instagram. Renderování videa je úplně v pohodě.
    SATAI
    SATAI --- ---
    PHAILO:
    Furthermore, Apple tells 9to5Mac that recent updates to certain third-party apps are causing them to overload the system. The company says it’s working directly with those developers to fix the issues. According to Apple, some of the apps overloading the iPhone CPU and causing devices to overheat are Asphalt 9, Instagram, and Uber. Instagram issued a fix for the problem on September 27, Apple says.

    Sice Apple má pod palcem všechno od SoC a chlazení až po OS, ale přehřívají to aplikace ;-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    PHAILO: tohle je klasicky tah "Opravujeme chybu kompatibility nekolika malo 3rd party aplikaci"
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PHAILO: No nevím , ja měl 20 minut zapnutý foťák a kameru a 15 pro bylo jak kamna ...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SATAI: Zdá se, že by teoreticky nemusel. Jedná se podle všeho o několik aplikací, které si nerozumí s kombinací iOS 17 a A17 Pro.
    SATAI
    SATAI --- ---
    TANTRAMAN: tak to bude zajímavé, jak update sestřelí výsledky benchmarků...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam