• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    a je venku i MACOS x.1 verze .. taky tam bylo pár věcí co pořád blblo ... tohle by za Jobse nebylo :-))))
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    teď to sem chci psát ... a kolega píše, že FTP jede ...
    WAKI
    WAKI --- ---
    Už to přišlo

    MUXX
    MUXX --- ---
    AOTEAROA: Kdyz jsem menil display/baterku tam mi to nabizeli snad v kazdem servisu.

    Profi čištění nyní jen za polovinu!
    https://www.iloveservis.cz/blog/profi-cisteni-nyni-jen-za-polovinu
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Dělají někde bezpečné čištění telefonu? Aby to člověk nemusel matlat doma, když nechce. Myslim fyzicky, ucpané repráčky prachem a tak.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Taky sem koukal
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HERKULES: Tak nic , no.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Aha. Díky. Nějak jsem ten release v 19 bral jen u nových ios. Ne při updatu subverzí
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HERKULES: Jestli , tak našeho času to bývá myslím v 18 nebo 19.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    neměl být dneska ten iOS 17.1, nevíte?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    JYRKA: Tak kdyby to někoho zajímalo...
    Telefon se neregistroval pro vyměněnou SIM kartu, nepomohly všechny návody na ofiko fórech Apple, restarty, vyndávání karty.
    Podle maníka v iWantu to nakonec jeden jejich zákazník vzdal a koupil si jinou SIM s jiným číslem, což bych po 15 letech používání jednoho čísla fakt nechtěl :)
    Nakonec jsem se dovolal na podporu Apple a pomohl reset nastavení telefonu. Trochu to bolí, protože se to ptá na všechna povolení a nastavení při prvním puštění každé aplikace, ale funguje to.

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    MADBANANA: Bojím se, že to je fičura
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    HERKULES: To je určitě jenom nějakej bug, kterej ti brzo odstraněj 😆
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Tak jsem zjistil, že když si celý ten debilně nastavený kontakt smažu a vytvořím znovu a přidám mu tam fotku v malém rozlišení přes web icloud, tak je to jako to bylo dřív .. malá fotka u kontaktu vedle jména ... chujovina
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAFI: ale když mám někoho uloženýho jako debil (např.) a on mi zavolá, uvidím ta krom jeho nastavený fotky i jeho jméno .. což už mi přijde uplně debilní .. nejde to nějak vypnout? jako ne to moje sdílení, ale to, že by můj telefon přebíral tohle od volajících
    HAFI
    HAFI --- ---
    HERKULES: me to prijde cool. Mam kamaradky, ktere si fotky meni casteji, nez je vidim. Pokazde tam mam jinou fotku:-D
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAFI: Prdele to je zase funkce. Mě tohle sociální inženýrství tak sere :))

    Jasně že mám u všech meily. Adresy, fotky všechno. Ale své, malé.
    HAFI
    HAFI --- ---
    HERKULES: no u kontaktu lidi, kteri nemaji iphone by melo vse zustat stejne. U jablickaru si fotku musis znovu nastavit. Kdyz jim budes volat ty, tak uvidis foto, ktere jsi si nastavil ty a kdyz ti naopak bude volat kontakt, tak uvidis jejich. Ono tam jeste hraje roli, jestli mas v samotnem kontaktu ulozenou krom cisla i email adresu jejich apple uctu. Pak ti to pro synchronizaci automaticky prebere jejich fotku:-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAFI: A tohle se dá nějak vypnout? To vzdálené přebírání kontaktů? To mi přijde úplně chuj.

    To že se mi rozesrali ty fotky me teda taky sere. Mám malou fotku u kontaktu. Z té se mi u nějakého kontaktu stala velká, přes celej displej. U některého ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam