• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    W_NOICE78: vždyť tam ukazovali třeba tu možnost smazat z fotek nechteny objekty, ne..? jako jasně, žádný game changer, ale třeba tam bude ještě víc zajímavých věcí nakonec..
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    Novej iOS je za me zklamani, vubec zadna implementace AI do zpracovani fotek a videi, zadny generative fill jen Gemoji a ChatGTP 🙁
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JIRRA: btw je nějaká spojitost s apple inteligence? předpokládám, ze hodně věcí zmíněných na keynote bude přes default klávesnici (např. genmoji nebo jak se ta kravinka jmenuje).. je tam nějaká spojitost, nebo jen vidím věci tam, kde bych je chtěl vidět..? 🙂
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    JIRRA: To už bude v betě?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    JIRRA: Tak ještě tu Siri v češtině. Díky, Ježíšku!
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JIRRA: yessss! :-D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Zdravim vespolek, jelikož to jde teď ven s iOS betou tak můžu konečně oznámit že se dostalo trochu lásky český nativní klávesnici :)
    (takže pánové níže that didn’t age well :D)
    Vylepšili jsme autokorekci (přibylo trochu hovorový češtiny), máme predikce, máme QuickPath a podporu bilinguální klávesnice. Trvalo to ne že ne ale hurá :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017: tak nedík no..
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Ja predikuju 20xamazing ;)

    A tady jsem nahodil AI copilot ;)

    Creating a bingo card for an Apple keynote can be a fun way to engage with the event! Here’s a custom-made bingo card for you to use during the Apple keynote:
    | Free Space | iOS 17 | MacBook Air | AR/VR Headset | New Software Feature |
    |------------|--------|-------------|---------------|----------------------|
    | Siri Update| iPadOS | Apple Watch | Apple TV+ | HomeKit |
    | Apple Pay | macOS | Apple Music | iCloud | Health App |
    | App Store | Privacy| Environment | Education | Accessibility |
    | Developer Tools | Apple Arcade | Hardware Tease | Performance Stats | Surprise Announcement |

    How to play:
    Print out or display this card on your device.
    As the keynote progresses, mark off each square when the corresponding item or topic is mentioned.
    The center square is a “Free Space” – you can mark that off right away.
    Get five in a row horizontally, vertically, or diagonally to win!
    Enjoy the keynote and have fun with your bingo game! 🎉
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SATOO: ceska siri je pro Apple asi stejná priorita, jako ceska predikce v klávesnici...😁 stejně tak se obávám, aby většina věcí, které by mohly být zajímavé, nebyla zase us / eng only
    CROSS
    CROSS --- ---
    SATOO: Ten deník by nebyl marnej, kdybych neměl 12 let journalingu v Day One. Letos prý Passwors app, to bude podobný, i když systémovou správu hesel používám jako každej.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SATOO: minule widgety a lock screen, nebo to bylo už 16 asi co? no měl by se apple začít snažit kuva trošku :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TAP: V pohodě, žádný rozdíl nevidím.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    TAP: Normální. Mám jí vypráskanou na 83 procent a den se dá na jedno nabití přežít. Když na něco furt čumíš, tak samozřejmě musíš nabíjet.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CROSS: taky ne.. bral bych vylepšení základních funkcí (už léta by pro mě bylo nejlepší vylepšení podpora cz predikce pro default ios klávesnici... ale to se asi nikdy nedočkám 🙈)
    TAP
    TAP --- ---
    Kdo máte iOS 17.5.1 na iPhone 13 mini, jak je na tom baterka? Narazil jsem na stížnosti na extrémně rychlý vybíjení, tohle jsem řešil s naposledy s nějakema bizarníma Androidama. Máte někdo přímou zkušenost?
    CROSS
    CROSS --- ---
    SUBTITLES017: Zklamání to bude určitě, to je takovej mediální kolorit. V září si to zase všichni nainstalujou a pojedeme dál. :-]

    Byl bych především rád, kdyby cokoli, s čím přijdou, hlavně fungovalo. Povídat si s telefonem zase tak úplně nepotřebuju.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    dneska od 19 apple keynote a představení ios18.. po delší době jsem docela zvědavý s čím přijdou (implementace AI atd.). doufám, ze to nebude zklamání..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj. Muj iphone 12mini ztratil po vyprseni zaruky svou vodotesnou funkci. A ja ho docela rad pouzival na nataceni pod vodou(zadny potapeni do hloubky, ale brouzdani max do 2m). Nastesti se uplne neutopil a stacila vymena displaye,nicmene tim uz o tu viditesnost prisel uplne. Nedoporucite mi nejakej mini alistickej vodotesnej obal,se kterym se na dovoleny nebudu bat natocit nejaky zabery?chci neco v cem se da s telefonem normalka fungovat,ne takovy ty “pytliky” nebo profi potapecsky gadgety. Idealne vena do 1000 zlataku. Diky diky!
    VITECH
    VITECH --- ---
    Diky, mrknu na to
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam