• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    FREE23
    FREE23 --- ---
    SUE23: LASTBIER: to vás šli určitě cvičně zpérovat zato jak tam zahlídli naše psy, buďte rádi, že jste nedostali vumlem :))

    a MMS bude moje chybka, bylo to ze služebáku a bez podpisu - ale to mi taky docvaklo až v neděli :)
    DUB
    DUB --- ---
    a nebo jezdit po free flekach a jednou za cas do kempu vymenit s ostatnima zkusenosti a tipy na free fleky :))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PAPRIKA: jak řiká femme,občas se prostě nezadaří a musí se do kempu,holt i mistr táborník se někdy utne...a zajede šampónit,jinak si dám večer 6x hymnu hochů od bobří řeky a do kempu minimálně měsíc nevlezu..:)
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    femmefatal: už dost! prosím ..... :-))
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    PAPRIKA: kdepak, šamponi jsme:)) máme tekutý podpalovače a dříví si občas kupujeme na benzínce a tak :))
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    doctor23: ci voe doktore, "hajzlíky" :-))))
    jsem myslel, že tam u vás ve Slaném a na Kladně jste teda pořádný zálesáci po vzoru Picína :-))
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    PAPRIKA: se eště asi mám co učit, se taky snažíme nebejt na očích, ale nějak to né vždy vyjde :((
    ale tak taky radši free a jednou za dva, tři dny kemp nebo aspoň chvíli někde kde je sprcha, to zas jako potřebuju no :))
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    femmefatal: my s tím nikdy problém neměli .... někde bejt u lesa přes noc i s více autama .... nesmíš bejt jen na očích ... to je celý .-)

    jo jo, tamto je free flek ... :-)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PAPRIKA: páč jsme chtěli točený pívo a hajzliky
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    SUE23: to nebyla kolegyně ale klientka, kolegyni bych to řekla :))

    PAPRIKA: no ono je těžký někdy v 8 dodávkách najít ten v poho flek, ale jestli o nějakejch víš, tak nesázej kempy, ale free fleky:))
    SUE23
    SUE23 --- ---
    FEMMEFATAL: Doufám, že kolegyně nemá psa? Nebo moc hlasitej smích?
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    nějak mi nedochází proč lezete do kempu když máte dodávky na spaní a ještě za to platíte .....

    a abych nebyl OT, tak jedno místo na kemping ....
    Jih Čech, Mladá Vožice, u rybníčka na koupání, u něj hned "marina bar" - má to tam pár mladejch, maj dobrý pivo .... u toho hřiště na nohejbal nebo na cokoliv .... nechaj vás tam v poho přes noc i když zavřou bar ..... za barem je i ohniště, dá se tam grilovat ....

    http://www.mapy.cz/#x=133984752@y=133963040@z=16@mm=FP@ax=133983872@ay=133963504@at=marina%20bar@ad=marina%20bar@sa=s@st=s@ssq=mlad%C3%A1%20vo%C5%BEice@sss=1@ssp=124900261_127010689_146199461_145639297
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: to nešlo, ale můj vyděšenej výraz ve tváří asi lecos prozradil :)
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    DOCTOR23: Aneb vodní pólo s plavajzníkem : ))))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEMMEFATAL: měla jsi jí popřát krásný kempování s hovnem na pláži..:)
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FEMMEFATAL: Chudák holka.
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    DOCTOR23: tak jsem tu teď měla slečnu, která se hrozně těší na týdenní kemping v Úštěku. no nevěděla jsem co na to říct :)) mi jí bylo trochu líto :))
    DUB
    DUB --- ---
    SUE23: ste se mu meli nehorazne vysmat do ksichtu :DD
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    TOMBRIDER: jo jo.. ale že nám v 8 ráno vlez do hnědky vožrala s tim, že tam bude spát a pak si u dalších lidí "vypůjčil" soukromou lodičku, to ochranka "nezasahovala"... :))
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    FREE23: MMS dobrá, ale než se mi povedlo rozluštit vod koho je a co na ní je, páč tě nějakym nedopatřenim nemam v tomhle telefonu, byla neděle : ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam