• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    NONA: ale prd s velkym privesem se jezdi lip jak s nejakym popelnikem, aspon mas o nem prehled.
    A dokonce i na snehu :))



    jinak super kemp Jiskra v Harrachove, celosezoni provoz.
    NONA
    NONA --- ---
    KALISON: to je pro pány ridice , mam problemy s malim vozikem :)
    KALISON
    KALISON --- ---
    da ale musis si natonajit flek......
    NONA
    NONA --- ---
    KALISON: da se s takovou mrchou vubec nekde otocit ?
    KALISON
    KALISON --- ---
    prodam karavan wilk de luxe,info postou,dovoz GB

    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Ja přidám nejaky freefleky z našeho okolí... jsou spíš jen tak na přespání na 1-2 noci

    takže jeden flek mezi Všenory a Mokropsy
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=49.939405,14.322425&spn=0.001089,0.002999&t=h&z=19

    další flek mezi Řevnice a Dobřichovice
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=49.920725,14.262389&spn=0.002179,0.005997&t=h&z=18

    Dobřichovice u kempu - v pohode flek i na delší zevl, i s hospodou
    http://maps.google.com/maps?q=49.924395,14.274279&t=h&sll=49.88945,14.186566&sspn=0.028759,0.06403&ie=UTF8&ll=49.92437,14.27436&spn=0.00109,0.002999&z=19
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    slusnej krpal :D ale to je na dlouhy vypraveni
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    SMAZAK: a co obri hrad? :)
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    Tak muzu potvrdit, ze ten flek viz [ BLEELXR @ Kemping a Freefleking ] je fakt oukej :) Stravili jsme tam 3 dny tenhle vikend a parada
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    Ahoj,

    prosím poraďte nějakej pěknej freeflek při pobřeží Itálie bo Francie, chceme jet karavanem s dětmi, ale ještě nevíme přesně kam. Díky.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ONDREEJ: To se taky budu snažit,ale tam sem nikdá nebyl tak se preventivně informuju o všech možnostech.Min. mi jde o sprchu pro ženu.Pokud nebudou např. na pláři... a tak.
    BLAMAZ
    BLAMAZ --- ---
    SHARK: diky
    SHARK
    SHARK --- ---
    BLAMAZ: vetsinou pro danej stat,
    Camping.it
    Camping.at
    Camping.hr
    Camping.fr
    d-camping.de
    camping-spain.net
    dokempu.cz
    BLAMAZ
    BLAMAZ --- ---
    zkousel jsem hledat, ale bezvysledne, tak to zkousim tady - existuje pro kempy neco jako je pro hostely www.hostelworld.com?
    ONDREEJ
    ONDREEJ --- ---
    TOMBRIDER: no zrovna tamvsude v okoli sme byli uz 2x a z t4 tam nemusis vubec utracet za kempy:)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: bezva,dík.Vypadá to že se tam stavim..
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOMBRIDER: maji tady k pronajmu mobilhoumy, ci apartmany, ale vetsinou jsou to prave fleky a kupodivu ke srovnani s ostatnima kempama podstatne levnejsi, jak pobyt na osobu tak prave i plac, muzes jet pouze ze stanem, platis za parcelu a osoby, co jsem kouka po kempu tak i ted jsou i nektere parcely jak vsektoru A ci pak vic v B volne, nicme je asi lepsi zavolat, mluvi anglicky a nemecky, jo a internet 15 hodin 10 euro ci 50 hodin 25 euro, vzal jsem si inet za 10 euro a asi mi to vydrzi az do konce pobytu
    LESH
    LESH --- ---
    ROBOOTEK: bezva tip :) našel jsem akorát přibližný místo 44.042522,12.454398 , ale jestli tam ještě jsou, nevím. každopádně se tam zastavíme ;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: fér tip..To sem potřeboval.Dá se tam ubytovat jen obyč auto +lidi?Nebo i to, znamená to Pitch (co sem pochopil tak je to něco jako "flek")?

    SMAZAK: Kam? Kdy? My tam budem taky! :) Tak ať se neminem!
    ONDREEJ
    ONDREEJ --- ---
    ja ted na severu italie u more byl, neco se pokusim zpracovat:) jinak nejlevnejsi tankovani pokud jedete pres Linz je v tomhle meste kousek od hranic s Italii, staci sjet z dalnice a u benzinky Jet sem tam bral koncem cervna naftu za 0,774!!
    http://maps.google.cz/maps?hl=cs&q=spittal&lr=&um=1&ie=UTF-8&split=0&gl=cz&ei=GCVfSrD6Mo2HsAaoh62YDA&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam