• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    MIHAAL: já tam byl před 14 dny a taky dobrý,nikdo si nás nevšímal...k valenťáku na splav kousek..dobrý koupání a pivko..;)
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    KALISON: mist je urcite milion, ale napad me treba tenhle flek. sem tam minulej tejden videl kempovat lidi s privesem a vypadali spokojene:) http://www.mapy.cz/#x=13.910909&y=50.031105&z=17&l=3&c=h
    KALISON
    KALISON --- ---
    nemate nekdo tip na nakej pohod.freekemp smerem na zapad od phy???dik
    FEEX
    FEEX --- ---
    doporucju se postavit v dobrichovicich u jezu, je tam fajn hospoda, a brdy zacinaj 500 metru na kopci..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MIK23: hááá tak to je super, tam pojedu! ;)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ONDRA_PATA: zakazenej les - to vypada prave na vojensky ujezd brdy.taky jsme tam s rodicema jezdili na houby :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MIK23: dík za tip. matně si pamatuju, když jsme jezdili na houby s rodičema někam nedaleko prahy a oni řikali "zakázanej les" ale to jen proto, že se tam nesmělo autama nebo co. a ten byl moc pěknej. musim se zeptat asi..
    jinak berounka fajn
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ONDRA_PATA: leda tak zkusit nejakej kemp u berounky a na vylety chodit do brd.jinej les v okoli prahy moc pohadkove vypadat nebude...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hledám nějakej kemp v okolí prahy, pro pár na dvě noci, výlety do přírody... takže chceme fakt krásnou přírodu, mechový lesy... máte někdo tip z vlastní zkušenosti? na netu je kempů dost, ale zajímaj mě vaše tipy. kdyby to třeba teoreticky házelo (příroda) do psychedelik, tak moc fajn..
    díky ;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK: tak, a jak jiz bylo avizovano, tady je tedy inzerat na starsi karavan kterej uz nevuziji.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Karavan / Kladno / 180000 CZK ]
    WTG
    WTG --- ---
    Hrad Orlík nad Humpolcem - Kudy na hrad
    http://www.hrad-orlik.cz/kudy-na-hrad/
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    TOMBRIDER: diky, no my bysme tam chteli bejt treba pres noc, tak uvidim co se tam bude dat vymyslet, jestli zajet treba nekam kus bokem.. o tech kravach nekdo nekde psal ze nebyly zrovna dvakrat privetivy:)
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOMBRIDER: cca 190 tis
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JACQUES157: Helec tam jsem jednu dobu jezdil pořád "na cígo"..Ale maximálně sem zaparkoval auto u stodoly a dál šel pěšky...Jinak to tam bylo ohraničená el.drátem kvůli krávám....
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: a co karavan za karavan jak to maj cirkusáci? Dyť budou mít děti radost :)).....a zakolik?...prodáváš
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    mate nekdo zkusenosti s kempovanim nekde pobliz vyhlidky Maj? jestli je tam nejakej flek, kam se da pripadne zajet autem apod.?
    SHARK
    SHARK --- ---
    dneska porizen zanovni karavan
    [ SHARK @ Fotky toho co jsme si dnes koupili či objednali ]

    takze mam na prodej ten muj starsi..., ted mam dva karavany :)))
    FREE23
    FREE23 --- ---
    LESH
    LESH --- ---
    KACJU: víc infa není, proto píšu sem. letos jsem tam ještě nebyl, takže nevím, v jakym stavu je příjezdovka, ale eltéčkem jsem se tam vždycky dostal (2.2m šířka, 3m výška). odboč ze silnice mezi břežanama a černíkama, ať nemusíš projíždět vesnicí. u lomu se dej pravou cestou, která tě dovede na zelenej plácek. není tam úplná samota, objevuje se tam místní omladina a rybáři...
    KACJU
    KACJU --- ---
    LESH: ooo to vypada vyborne fakt krasny :) a v Brezanech to mam rada chvili sem tam bydlela :))
    hodis mi do psty vic infa dekuju


    SOJKA: to bude mozna Naloze avie :D sjedu se tam podivat diky za info
    LESH
    LESH --- ---
    KACJU: třeba [ LESH @ Kemping a Freefleking ]

    nebo zkus iggyho a jeho iggyland. nevim, jestli je tady na nyxu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam